rk

1

Busquets to jeden z pierwszych do wylotu z tego klubu jeśli mówimy o jakiejś przebudowie zespołu. A nie stać Barcy na takich rezerwowych.

rk

0

@Kismeth lepszy niż Lewandowski ? :) Jak on mimo goli tendencja spadkowa od dawna.

rk

0

Święte słowa. Barca będzie istnieć bez Leo i powoli trzeba się do tego przyzwyczajać. Skoro nie udało mu się zostać należy mieć nadzieję że dalej będzie dawał z siebie wszystko.

rk

0

@SelloutCrowd za darmo nie siedział i czy ktoś mu kazał ? Ale dowaliłeś. Przecież dobrowolnie przedłużał kontrakty. Messi zawsze będzie legendą i nawet jak jest bez formy to dalej jest najlepszy. Ja bym się skupił bardziej na tym zdaniu i to pokazuje w sumie i jego słowa jaki ten zarząd jest beznadziejny i kogo tu sprowadzają.

rk

0

@Borneo Griezmman też powinien odejść w takim razie.

rk

1

@pienaar może być

rk

0

@bafi legendą pìlki czyli logiczne że też Barcelony..

rk

3

Rewolucji zatem nie będzie a ten sezon to jedna wielka niewiadoma. Coutinho i Griezmman jak chcą coś osiągnąć to powinni stąd uciekać jak najszybciej. Najlepsze że Messi za rok odejdzie za darmo i chyba każdy z tego sobie zdaje sprawę.

rk

0

@Culé10 daj jakieś argumenty że jest inaczej. Messi sam nie wierzy że coś się zmieni a zostaje bo nie ma wyjścia. Może się starać ale bez rewolucji może być ciężko, której próżno szukać bez pieniędzy..

rk

11

No dobra i co teraz ? Ciekawe co na to szatnia. Koeman będzie miał bardzo ciężko to wszystko ogarnąć.

rk

1

Nie wiem, miała być rewolucja Coutinho wrócił, Griezmman został a tak wychodzi że na darmo. No chyba że Koeman serio jest tak dobry że ogarnie to wszystko. Skoro zostaje to na pewno nie powinien być dalej kapitanem do czego i tak się nie nadaje. A za rok nara dzbanie Bartek i możesz go cmoknąć. Szkoda tylko że klub na tym cierpi.

rk

2

@Magicc89PL dlatego rewolucja powinna tyczyć się i Messiego.

rk

0

@Terapuls wierzysz w cuda? Tu trzeba rewolucji ktorej próżno szukać.

rk

3

@klopx tak jak on został bo Messi miał odejść a tu może stracić jednak kolejny sezon. Peszek

rk

3

Czyli ten sezon spisujemy na straty i czekamy z rewolucją do następnego sezonu ? Coutinho i Griezmman powinni stąd uciekać jak najdalej jeśli Messi zostanie. Niestety mało jest piłkarzy, którzy umią z nim grać a tymnardziej próżno ich widzeć w Barcelonie.

rk

5

@KibicBarcy84 wymień jakieś plusy z jego pozostania

rk

3

Normalnie q kabaret. I to jest więcej niż klub ?! Wgl jakie plusy bd jak Leo jednak zostanie ? Lepszy i szybszy już nie bdz a odejście za rok za darmo super sprawa naprawdę. Taki Griezmann i Coutinho widzę jak skaczą z radości. Za parę godzin przekonamy się czy Rewolucję czas odwołać :)

rk

6

Kto zostanie nowym kapitanem w przypadku zostania Messiego ?

rk

10

Co Bartomeu liczy że po tym wszystkim Messi będzie zapieprzał dalej w tym klubie ? Ja sobie nie wyobrażam. Ciekawe jak to wszystko wpływa i wpłynie na szatnię. Griezmman niby też miał zostać jeśli Leo odejdzie.

rk

0

@Pawel1985 w interesie klubu jest żeby Messi został ? W tej sytuacji na pewno nie.

rk

0

Co da Barcelonie i Bartomeu że Messi zostanie po tym wszystkim ?

rk

4

To teraz szczerze jakie mają być plusy tego że Leo jednak zostanie ? Za rok odejdzie i tak za darmo. Kapitan z niego żaden, morale żadne, w szatni dalej byłby syf, nie widzę żadnych plusów i jak po tym wszystkim miałby się angażować w 100% czego już od dawna nie robi mając mimo wszystko bardzo dobre statystyki.

rk

0

@Values Tak naprawdę to my nie wiemy nic co się obecnie dzieje. Najgorzej że start sezonu coraz bliżej a drużyna w rozsypce zamiast skupić się na nowych twarzach.

rk

1

Patrząc na to że Leo zostanie w Barcy i odejdzie za rok za darmo przy tym co się już stało logiczne że jedyne wyjście to sprzedać go za jak najwięcej. Sprawy zaszły za daleko.

rk

0

@sedziaoxford i co myślisz że jak wypełni kontrakt to będzie dobre dla Barcy w obecnej sytuacji? Dla mnie to kolejny rok żenady jaka trwa od 3 lat.

rk

3

Polityka kadrowa i sposób w jaki podpisują kontrakty w Barcelonie to dramat

rk

0

@Death11 Barcy nie stać na takiego rezerwowego. Trzeba pieniędzy na transfery. Ja bym widział tu Depayea

rk

0

@Krzysztof131313 tak jego odejście to gruntowna zmiana tylko czas leci a trzeba wzmocnień na które nie ma kasy. Pat

rk

0

https://transfery.info/aktualnosci/manchester-united-kupuje-van-de-beeka/139709 pierwszy z celów Koeamana już idzie w zapomnienie.

rk

3

Z całym szacunkiem do Messiego to jako kapitan powinien ogarnąć że jak sam mówi trzeba gruntownych zmian w klubie a to co robi jednak te zmiany utrudnia. Mimo wszystko nikt nie może być ponad klubem. Rozumiem jego rozgoryczenie ale czasu wiele nie zostało. Na tą chwilę Barcelona to jedna wielka niewiadoma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?