rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busquets to jeden z pierwszych do wylotu z tego klubu jeśli mówimy o jakiejś przebudowie zespołu. A nie stać Barcy na takich rezerwowych.
0
@Kismeth lepszy niż Lewandowski ? :) Jak on mimo goli tendencja spadkowa od dawna.
0
Święte słowa. Barca będzie istnieć bez Leo i powoli trzeba się do tego przyzwyczajać. Skoro nie udało mu się zostać należy mieć nadzieję że dalej będzie dawał z siebie wszystko.
0
@SelloutCrowd za darmo nie siedział i czy ktoś mu kazał ? Ale dowaliłeś. Przecież dobrowolnie przedłużał kontrakty. Messi zawsze będzie legendą i nawet jak jest bez formy to dalej jest najlepszy. Ja bym się skupił bardziej na tym zdaniu i to pokazuje w sumie i jego słowa jaki ten zarząd jest beznadziejny i kogo tu sprowadzają.
0
@Borneo Griezmman też powinien odejść w takim razie.
1
@pienaar może być
0
@bafi legendą pìlki czyli logiczne że też Barcelony..
3
Rewolucji zatem nie będzie a ten sezon to jedna wielka niewiadoma. Coutinho i Griezmman jak chcą coś osiągnąć to powinni stąd uciekać jak najszybciej. Najlepsze że Messi za rok odejdzie za darmo i chyba każdy z tego sobie zdaje sprawę.
0
@Culé10 daj jakieś argumenty że jest inaczej. Messi sam nie wierzy że coś się zmieni a zostaje bo nie ma wyjścia. Może się starać ale bez rewolucji może być ciężko, której próżno szukać bez pieniędzy..
11
No dobra i co teraz ? Ciekawe co na to szatnia. Koeman będzie miał bardzo ciężko to wszystko ogarnąć.
1
Nie wiem, miała być rewolucja Coutinho wrócił, Griezmman został a tak wychodzi że na darmo. No chyba że Koeman serio jest tak dobry że ogarnie to wszystko. Skoro zostaje to na pewno nie powinien być dalej kapitanem do czego i tak się nie nadaje. A za rok nara dzbanie Bartek i możesz go cmoknąć. Szkoda tylko że klub na tym cierpi.
2
@Magicc89PL dlatego rewolucja powinna tyczyć się i Messiego.
0
@Terapuls wierzysz w cuda? Tu trzeba rewolucji ktorej próżno szukać.
3
@klopx tak jak on został bo Messi miał odejść a tu może stracić jednak kolejny sezon. Peszek
3
Czyli ten sezon spisujemy na straty i czekamy z rewolucją do następnego sezonu ? Coutinho i Griezmman powinni stąd uciekać jak najdalej jeśli Messi zostanie. Niestety mało jest piłkarzy, którzy umią z nim grać a tymnardziej próżno ich widzeć w Barcelonie.
5
@KibicBarcy84 wymień jakieś plusy z jego pozostania
3
Normalnie q kabaret. I to jest więcej niż klub ?! Wgl jakie plusy bd jak Leo jednak zostanie ? Lepszy i szybszy już nie bdz a odejście za rok za darmo super sprawa naprawdę. Taki Griezmann i Coutinho widzę jak skaczą z radości. Za parę godzin przekonamy się czy Rewolucję czas odwołać :)
6
Kto zostanie nowym kapitanem w przypadku zostania Messiego ?
10
Co Bartomeu liczy że po tym wszystkim Messi będzie zapieprzał dalej w tym klubie ? Ja sobie nie wyobrażam. Ciekawe jak to wszystko wpływa i wpłynie na szatnię. Griezmman niby też miał zostać jeśli Leo odejdzie.
0
@Pawel1985 w interesie klubu jest żeby Messi został ? W tej sytuacji na pewno nie.
0
Co da Barcelonie i Bartomeu że Messi zostanie po tym wszystkim ?
4
To teraz szczerze jakie mają być plusy tego że Leo jednak zostanie ? Za rok odejdzie i tak za darmo. Kapitan z niego żaden, morale żadne, w szatni dalej byłby syf, nie widzę żadnych plusów i jak po tym wszystkim miałby się angażować w 100% czego już od dawna nie robi mając mimo wszystko bardzo dobre statystyki.
0
@Values Tak naprawdę to my nie wiemy nic co się obecnie dzieje. Najgorzej że start sezonu coraz bliżej a drużyna w rozsypce zamiast skupić się na nowych twarzach.
1
Patrząc na to że Leo zostanie w Barcy i odejdzie za rok za darmo przy tym co się już stało logiczne że jedyne wyjście to sprzedać go za jak najwięcej. Sprawy zaszły za daleko.
0
@sedziaoxford i co myślisz że jak wypełni kontrakt to będzie dobre dla Barcy w obecnej sytuacji? Dla mnie to kolejny rok żenady jaka trwa od 3 lat.
3
Polityka kadrowa i sposób w jaki podpisują kontrakty w Barcelonie to dramat
0
@Death11 Barcy nie stać na takiego rezerwowego. Trzeba pieniędzy na transfery. Ja bym widział tu Depayea
0
@Krzysztof131313 tak jego odejście to gruntowna zmiana tylko czas leci a trzeba wzmocnień na które nie ma kasy. Pat
0
https://transfery.info/aktualnosci/manchester-united-kupuje-van-de-beeka/139709 pierwszy z celów Koeamana już idzie w zapomnienie.
3
Z całym szacunkiem do Messiego to jako kapitan powinien ogarnąć że jak sam mówi trzeba gruntownych zmian w klubie a to co robi jednak te zmiany utrudnia. Mimo wszystko nikt nie może być ponad klubem. Rozumiem jego rozgoryczenie ale czasu wiele nie zostało. Na tą chwilę Barcelona to jedna wielka niewiadoma.