rk

0

@VanBarca większych głupot nie czytałem. Co mają ludzie udawać że wszystko jest super i ich głaskać po głowie. Nie zapomnij że piłkarze są i zaraz nie ma a to kibice są cały czas. Krytyka normalna rzecz.

rk

1

Prawdziwą patologią jest wgl poruszanie takiego tematu. No jak w szkole nawet krzyknąć nie można.

rk

0

@Lucassito Buffon to akurat najgorszy przykład jaki mogłeś dać.

rk

4

Takimi akcjami właśnie widać w jakim bagnie znalazł się ten klub. Może niech się sami trenują ? Ciekawe czy kibicom można ich krytykować i gwizdać na meczach ? Może to też wywołać niezadowolenie szatni. Posłuchali by właśnie reakcji kibiców na ich grę to by szybko zapomnieli o Sarabii. Dno kompletne.

rk

3

Niestety wynik sprawiedliwy niech się pogodzą że jest jak jest i czas na duże zmiany. Nie da się wygrywać bez kondycji i bez pojęcia o czymkolwiek. Zarząd ten czy nowy niech pomyśli serio o pomocy bo tej formacji w Barcelonie nie ma od dawna.

rk

0

@Bartex chyba zapomniałeś że Suarez wiele dobrych meczów przykrył wieloma beznadziejnym gdzie dostosowywał się do reszty.

rk

1

@Djzordon dziś wygrał zasłużenie czyli był lepszy co tu rozkminiać. Kto będzie lepszy na koniec czas pokaże.

rk

0

Sami są sobie winni. Nadal wychodzą braki kondycyjnie i Barca siadła w 2 poł. Wyróżnić można Semedo, Pique i Busquetsa o dziwo. Najgorzej De Jong, Arthur, Vidal, Griezmann i Messi. Jak zespołowi nie idzie to walczyć biegać a Messi zamiast udowodnić że te wszystkie nagrody to nie za nazwisko i po stracie piłki stanie albo człapie zamiast wracać. Tak mnie to irytuje że szok. Pomoc niestety nie istnieje. Chwalić za wygrane mecze ze słabszymi to za mało żeby coś wygrać w tym sezonie.

rk

0

@nike007 czego Ty nie rozumiesz? Przecież nikt nie przestaje kibicować. Jak trzeba to się chwali jak trzeba to się krytykuje a dziś w stosunku do paru zawodników parę słów krytyki się po prostu należy.

rk

0

Łaski nikomu nie robi. Żeby grać trzeba być w formie. To Barcelona a nie jakiś pierwszy lepszy klub i nikt za zasługi grać nie będzie.

rk

0

@robert303 po prostu jakoś żaden mnie nie przekonał i uważam że mogli być po prostu lepsi. Tak samo jak uważam że obecnie Barca ma wielu piłkarzy przeciętnych porównując do tego co było.

rk

0

@Persyfl a który trener po Pepie był dobry ?

rk

1

Mam nadzieję że zdaje sobie sprawę że Messi trzyma to wszystko a formy większości to dramat. Teraz i tak nic z tym nie zrobi niestety i oby ten nowy transfer się przydał A dziś widzieliśmy mały zalążek.

rk

1

@JackPtak grunt to umieć przyznać się do błędu

rk

0

@slayer pracownikiem jest dobrym ale to Puyol był prawdziwym kapitanem. Tylko średnio widzę kto mógłby być za Leo. Tej drużynie brakuje jaj.

rk

3

Do Barcelony to chyba nikt nie pasuje. A Ci którzy pasują wg zarządu po kolei się nie nadają ostatecznie. Inni są za drodzy. Tak ma wyglądać najlepszy klub na świecie?

rk

5

@jolowanila weź już z tym pis bo sie rzygać chce od tej polityki.

rk

4

@bady48 w tym zarządzie od dawna widać że nie pracują fachowcy więc nic mnie już nie zdziwi aczkolwiek trochę dziecinne to wszystko.

rk

0

To chyba logiczne że prezydent się tak zachowa. W jego sytuacji chyba każdy by tak zrobił :)

rk

7

Każdy kto porusza tu tematy polityczne powinien być zbanowany.

rk

1

@Nano22 a mnie poraża że do wszystkiego wtrąca się politykę. Co ma Barcelona wspólnego z PiS czy inną partią ? Przy stole też rozmawiacie o polityce ?

rk

0

@Cobra303 dobre pytanie

rk

1

@LuisNazario przy obecnej formie Barcelona nie miałaby żadnych szans z Liverpoolem a z kondycją od czasów Romy jest tylko gorzej.

rk

2

Kogo obchodzi Real ? Strasznie słabe są takie nawiązania. Skupmy się na sobie.

rk

8

@mroofkoi4t A Ty podaj sobie rękę z psychiatrą. To nie forum polityczne.

rk

0

@Cobra303 czyli jaki jest sens trenować zespół na który nie można mieć odpowiedniego wpływu ?

rk

0

Taki klub jak Barcelona ostatnie czym powinien się zajmować to sędziowaniem.

rk

0

@nadachu chciałbym w to wierzyć ale brak jakichkolwiek argumentów.

rk

0

@AlvaroHanso ten klub wymaga głębokich reform i trzeba myśleć o przyszłym sezonie już a kasa się przyda więc po co teraz wydawać czesc z tego ?

rk

1

@NIEBIESKI77 no sorry ale to chyba trener dobiera sobie zawodników i powinien rządzić. Skoro nie ma bata na gwiazdeczki to nie ma i trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?