rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alistar74 czyli co Alba i Suarez jako przyjaciele Leo mogą odejść czy nie wg Ciebie ? Pamiętajmy nikt nie może być ponad klubem nawet Messi. Długa praca żeby odbudować to wszystko..
0
@Naturopata już widzę jak Suarez bdz na ławce siedział.
0
@czarnatom myślisz że on się zgodzi siedzieć na ławce ? Nawet na ławkę ktoś z taką pensją to dla Barcy chyba nie jest taka dobra opcja.
1
Nie dziwie im się że nie chcą odejść bo kto im tyle zapłaci. Trener powinien powiniem kogo widzi w składzie na przyszły sezon i wtedy może by to ułatwiło zadanie. Bo zaraz będą jaja i z rewolucji nic nie będzie bo główni jej adresaci mają inną wizję..
0
@kaczorra86 Barcelony nie stać na takich jokerów a tymbardziej już widzę jak Suarez się na to godzi.
0
Langlet ? Abidal dobry pracownik ? He he to jest gość ten Bartek. Ogólnie nie ma tragedii lekki kryzys :) Griezmman kompletnie nie pasuje do tego klubu chyba że serio Koeman uważa że go ogarnie. Następny Dembele, chyba boli go te 100mln, które poszły póki co w błoto. No i pomijając piłkarzy tu trzeba kogoś od kondycji żeby grajki znowu gryźli trawę do ostatniego gwizdka a nie człapanie po boisku od co najmniej 3 sezonów. Pressing w wykonaniu Barcelony to obecnie jakaś abstrakcja.
2
Może w końcu dojdzie do tego że zawodnicy będą grali na swoich nominalnych pozycjach a nie szukanie na siłę innych rozwiązań co od dawna się nie sprawdza i że kolejni trenerzy tego nie widzą. Nie do wiary :) To teraz jakiś konkretny dyrektor za Abidala i jedziemy z tematem bo czas goni.
1
@Pawlak1992 nawet jak będą lepsi i taktyka będzie dalej wszystko na Messiego to każdy kolejny będzie takim Coutinho
0
Wielkie gwiazdy na których nawet krzyknąć nie można :)
0
Sorry panowie ale czy to nie jest czas na budowanie drużyny bez Messiego ? Szacunek za to co zrobił ale jak budować zespół od nowa to chyba bez niego bo co roku to samo nowe transfery a taktyka ta sama. On też jako najlepszy zawodnik na świecie w takich meczach powinien pokazać trochę więcej niż dostosować się poziomem do reszty.
Co do meczu to płakać się nie chciało na to co oni wyprawiali. Sytuacja, która trwa od conajmniej 3 sezonów została przez Bayern idealnie podsumowana. Brak kondycji jest coraz bardziej widoczny, ile razy mozna bylo usłyszeć ze te wszystkie mecze z udziałem FCB są po prostu nudne? Nic dziwnego jak zawodnicy coraz starsi. Zaangażowania też na próżno szukać. Wypalenie? Nietrafione transfery to kolejna sprawa. Coutinho, Griezmman, Dembele. Może to czas żeby zmienić trochę myślenie? Taki właśnie Bayern nie musi stawiać na same znane nazwiska i efekty jak widać są. Wiadomo było że Messi i spółka młodsi nie będą a polityka stawiania na młodych to nie u nas.
Obawiam się czy wnioski będą odpowiednie. Ta porażka chyba największa i najdotkliwsza w całej historii Barcelony, która będzie pamiętana latami.
0
@Piotrasz10 tak się buduje zespół na lata i niekoniecznie trzeba brać same gwiazdy
1
Przykro się na to patrzy. Trener jest jaki jest można mieć różne zdania ake chyba jest coś takiego jak budowanie zespołu na lata a taki chyba ten zespół nie jest i nic się w tym kierunku nie robi. To do kogo potem pretensje ? Przecież oni kondycyjnie 3 sezon dramat dramat. Na ogórków to starczy i nic poza tym. Najlepsze że Barca jest bez kasy bez pomysłu bez jaj.
0
Zostało zatracone 2 sezony temu. On udaje głupiego ?
0
Rzygać mi się chce patrząc na politykę transferową tego klubu. Albo taka nieudolność albo pech.
0
@Djzordon akurat kibice Barcelony o sędziach nie powinni się wypowiadać podobnie jak i Realu. Zresztą sędziowanie w Hiszpanii jest na kiepskim poziomie.
1
Czyli ogólnie jest wszystko spoko winny słabych wyników koronawirus i tym składem mają grać do 40 lat jak pokończą co niektórzy ;)
0
Najlepszy klub na świecie a polityka transferowa tragedia.
3
@Bocheno1 co ma wiara z przedstawieniem stanu faktycznego ? Od 2 sezonów jest padaka i to coraz większa, nie da się tego oglądać a trzon drużyny młodszy nie będzie. Inna sprawa to polityka transferowa jak na taki klub to dramat i to zarówno jeśli chodzi o kupno i sprzedaż. Nie myśl że ktoś teraz się odwróci od klubu bo mu nie idzie. Nie o to ludziom wgl chodzi a przykład Milanu wcale nie taki zły, oby się nie sprawdził.
0
To jest akurat teraz najmniejsze zmartwienie kibiców Barcelony.
3
"Jego krzyki na zawodników podczas Klasyku oraz treningów nie wniosły nic dobrego. Jeden z piłkarzy podczas sesji treningowej zwrócił się do niego wprost o okazanie większego szacunku."
To jest hit. Dramat co tam się wyprawia..
0
@januszhol jakbym czytał o jakimś klubie w Stanach gdzie odchodzą piłkarscy emeryci..
5
Barcelona kończy sezon w fatalnym stylu. Zostają tylko zrywy, indywidualności. Przykro patrzeć na to wszystko
0
Nie no wszystko jest super. Bartek i zarząd to chyba najgorsze co mogło spotkać Barce w jej historii.
1
@hubba_bubba fajnie jakby zarząd zdawał sobie z tego sprawę
1
@Striker obyś miał rację ;)
3
Nie wiem czy Xavi w tej chwili jest odpowiedni. Potrzeba trenera który nie będzie się z nimi szczypał i patrzył że to Messi czy inny. Jak się nie podoba to na trybuny. To jest Barcelona więcej niż klub tak czy nie w końcu ? A oni od 2 sezonów chodzą po boisku że spać się chce. No dramat i to to za jaką kasę..
0
Przepraszać ? Słucham ? A Griezz kolejny po Coutinho. Barca to chyba jedyny klub na świecie który wydaje tyle kasy na zawodników kompletnie nie pasujących do tego klubu. Inna sprawa to jedna taktyka pod Messiego i nic więcej.
6
Szkoda że Messi jako w końcu kapitan dostosowuje się poziomem do reszty chociażby pod względem zaangażowania. Żeby nie było nic mu nie ujmuje ale irytuje mnie od dawna ten stan rzeczy.
7
@Bart_08 ale pieprzysz głupoty. Nawet jakby przyszedł żółtodziub to nadal on jest Twoim przełożonym i masz guzik do gadania. Autorytet to inna sprawa.
0
@Rhaan nie zgadzam się. Gramy piach od dawna.