rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys to moja pierwsza myśl :)
0
Brakuje szybkości i skuteczności tak mało a tak wiele.
2
A może by tak piłkarze zaczęli w końcu więcej biegać a nie chodzić po tym boisku, to już jest irytujące. Przy braku kondycji ciężko o sukcesy.
0
@Antonio1985 nie zgodzę się. Każdy zrozumie porażkę ale nikt nie zrozumie zabicia stylu gry Barcelony, grania na stojąco i takiej nieudolnej polityki tego klubu. Wiadomo że nie można być zawsze na topie ale sorry wystarczy gryźć trawę a nie gwiazdorzyć i jeszcze robić z siebie ofiarę. Oni zarabiają grube miliony ktoś to wgl rozumie ?
2
Granie na stojąco to amibicja i chęć gry? Przecież tak jest od dawna. Jaka LM? Hehe. "Kondycja nie jest ważna" ;)
0
@Marjando że co ? Kogo obchodzi Bilbao ? Barca nic nie gra, kompletnie. Żeby grać ryzykowne trzeba wgl coś grać.
6
Kolejny mecz grają na stojąco. Bez przygotowania fizycznego ciężko o efekty. Szkoda że Messi musi się męczyć z takimi miernotami.
0
@Lucassito bardziej chodziło mi że chodzi o to żeby takie rzeczy wgl nie wychodziło na zewnątrz. To tylko pokazuje co się porobiło z tym klubem. Czuje się jakby to było gdzieś w ekstraklasie.
0
@mejsinio Tylko głupiec by skreślał Messiego. Drugiego Leo może nie być X lat co nie znaczy że nie podlega on krytyce. Super mecze przeplata meczami, w których jest kompletnie niewidoczny podobnie jak cały zespół. Suarez napykał bramek ale beznadziejnych meczów też miał sporo. Krytyka to normalna rzecz i tylko głupiec powie że w każdym meczu gryzą trawę na 120%. Jeśli tak proszę o nazwiska.
0
@yoli to że uczestniczą w walce o tytuły to chyba logiczne i jak mogłoby być inaczej ? Mi się nie podoba że zwolnili go tak późno. Z nim powinno polecieć jeszcze parę innych osób.
0
@dominikm zgoda Messi tak ale i jemu kończy się cierpliwość bo ile można latać jak reszta stoi. Wymienić nazwiska to nie problem bo nikt nie jest ślepy ale nie o to w tym chodzi.
1
Brudy powinni prać w szatni ale chyba nikt nie zaprzeczy że Messi to nie Puyol i nie ma typa przywódcy. Jak on stoi to reszta z nim. Brakuje kogoś kto by nimi wstrząsnął.
0
@messi10002 No i jaki z tego wniosek na przyszłość ?
3
Taktyki, sryki, jak oni nie mają siły biegać to co to czarować się takimi zmianami ? Wystarczy gryźć trawę a nie gwiazdorzyć i efekty będą szybciej niż byśmy się spodziewali.
0
@Bartex umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nigdzie nawet nie napisałem to co sam sobie wymyśliłeś.
4
1. Po co w tym klubie jest Griezmann ?
2. Messi zrobił dla tego klubu bardzo wiele ale doszło do tego że klub stał się niewolnikiem jednego zawodnika. Ktoś wgl myśli o przyszłości ?
3. Czy Barca to nadal więcej niż klub ?
0
Za Suareza też by się przydał zastępca na dłużej bo mimo tych goli to trzeba przyznać że przeplatał dobre mecze beznadziejnymi.
2
@AlvaroHanso jak potem dopiero LM ? Ponoć Barca to więcej niż klub.
0
@sokot tak tylko ostatnie wygrane ligi zostały strasznie przyćmione wstydem w LM więc wcale się nie dziwię że tak mówi..
1
@laliga40 przecież to logiczne od dawna że Barca uzależniona jest od Messiego i nie próbują nic z tym zrobić.
1
Piłkarze i Valverde mieli bardzo dobre relacje, to tylko pokazuje że bardzo dobrze że go zwolnili bo od 2 sezonów nikt nie wyciągnął żadnych wniosków.
0
@palindrom1 linia obrony również. Ja bym wszystkich wymienił. Co to teraz za obrona a co była za Puyola..
0
Pique, Busquets, Rakitic i nawet Langlet to już nie są zawodnicy na taki klub jak Barcelona.
1
Kompromitacja z Romą i Liverpoolem, porażka z Valencią, zatracenie własnego stylu gry, ogromny spadek kondycji co przekładało się na grę i te chodzenie po boisku. Powinni byli grać ci co są w formie, ogólna apatia i nie wyciąganie wniosków. Jak dla mnie zdobyte tytuły w żaden sposób tego nie przykrywają. Co do zwolnienia jak to się mówi "Lepiej późno niż wcale" albo "Lepiej późno niż później" :)
2
Musi przede wszystkim postawić na lepszą kondycję fizyczną bo czasem nie da się patrzeć na tą apatyczną grę i dreptanie po boisku. No i mają grać Ci co są w formie a nie że mi się należy i koniec.
1
@cyron1 Powodzenia tak ale z resztą bez przesady. Prawie zabił styl tego klubu i ciężko się oglądało grę Barcy za jego czasów. Co do LM to nawet nie ma co wspominać i faktycznie dobrze że chociaż wygrali z Realem, to tak na pocieszenie.
0
Mimo tych trofeów mam nadzieję jak najszybciej zapomnieć o tych 2 sezonach. Tego co gra Barca nie da się oglądać.
13
Jak się skończą rządy szatni i chodzenie po boisku może wreszcie wróci radość z oglądania gry Barcelony. Tyle i aż.
4
Zgadzam się że brzydko. Powinni go wywalić po meczu z Liverpoolem a z Romą to był wręcz obowiązek. Valdek stracił kontrolę nad wszystkim i zabił styl gry Barcy. Nigdy nie spodziewałem się że będzie mi się chciało spać na meczach..
0
Tak naprawdę to po co im trener skoro nie ma takiego który by zapanował nad tym towarzystwem wzajemnej adoracji..