rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://transfery.info/aktualnosci/manchester-united-kupuje-van-de-beeka/139709 pierwszy z celów Koeamana już idzie w zapomnienie.
3
Z całym szacunkiem do Messiego to jako kapitan powinien ogarnąć że jak sam mówi trzeba gruntownych zmian w klubie a to co robi jednak te zmiany utrudnia. Mimo wszystko nikt nie może być ponad klubem. Rozumiem jego rozgoryczenie ale czasu wiele nie zostało. Na tą chwilę Barcelona to jedna wielka niewiadoma.
0
@Ghotti jest ważny i ? Bale'a w Realu też jest ważny. Ja bym go sprzedał, już nie widzę odwrotu.
0
https://transfery.info/aktualnosci/van-de-beek-odchodzi-z-ajaksu-holender-bez-powolania-na-sparing/139688
0
Sytuacja jest patowa. Rewolucji brak i nie zanosi się na nią bo wszystko blokuje sprawa z Messim. Powinni go sprzedać bo za rok i tak odejdzie za darmo.
1
@Barthez_94 hehehe jak Ty sobie wyobrażasz że on zostanie teraz w klubie po tym wszystkim ? I co tak na pstryk zapomni o wszystkim i nagle zacznie zapieprzać na boisku ? Wgl tego nie widzę. Taki syf się zrobił że szkoda gadać. Nie ma już wyjścia niż sprzedać go za jak najwięcej.
9
Piłkarz wybitny ale na kapitana nie nadaje się kompletnie.
1
@Statistics a Ty nie masz swojej strony ?
0
Słabo to wszystko wygląda. Z jednej strony nikt nie powinien być ważniejszy niż klub ale tak samo z niewolnika nie ma pracownika. Kwestia jak do tego podejdzie reszta drużyny gdzie morale i tak jest bardzo stargane. Ten sezon wydaje się być tylko aby go rozegrać.
2
@KibicBarcy84 heh bardzo słaby komentarz. Trzeba znać swoją wartość, wiedzieli że są w formie i na co ich stać więc normalna wypowiedź Lewego. A nowy sezon to nowe rozdanie i każdy będzie walczył logiczne. Co do tych czasów gdzie Barca zmiażdży Bayern to trochę poczekamy więc więcej pokory. Mnie to śmieszy brak szacunku do rywali i wieczna gadka że to słaba postawa Barcy była przyczyną porażki :)
0
To tylko pokazuje jaki ten zarząd jest beznadziejny. Dają takie kontrakty że oni by tu grali do emerytury bo inaczej nikogo nie stać na wielkie czy niedoszłe gwiazdy..
0
@Salchent każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę ale nic nie trwa wiecznie niestety..
0
@Marjando a nie ma racji ? Przykro się na to wszystko patrzy.
2
Nikt nie powinien być nietykalny a powinni grać tylko Ci co będą w formie to powinno być proste i logiczne ale nie w tym klubie.
0
@MNSbEstEver to tylko świadczy o Barcy wiesz o tym ?
0
@XdareckiX to tylko pokazuje że liga hiszpańska jest aktualnie słaba poza wyjątkami. LM podsumowała forme Barcy idealnie. Ale fakt te statystyki świadczą jeszcze gorzej o innych. Ja nic do Suareza nie mam ale mimo tych bramek ja pamiętam jednak te słabe mecze których musialo byc chyba sporo. Nic nie trwa wiecznie.
0
@Lucassito jakby tak wspominać to w sumie nie potrzeba żadnych zmian.
4
@MarioVeB! Jakie ratacje ? Za kogo? Żeby ktoś przyszedł ktoś musi odejść. Barcy nie stać na tak bogatych rezerwowych.
1
@szymonadamczak34 dobrze czy ktoś tu nie ma szacunku za to ? Takie gadanie bez sensu. Piłka jest bezlitosna i nikt za zasługi grać nie będzie. Wszyscy mu dobrze życzą mógłby wchodzić z ławki jak sam mówił ale właśnie ta pensja.
0
Jaka była średnia przebiegniętych km w każdym z poszczególnych ostatnich 3 sezonów pierwszego zespołu ?
0
@Azglahal biegać to niby takie proste i logiczne a piłkarze Barcelony mają z tym ogromny problem. Myślą chyba że są tacy super wygrali wszystko i można wygrać ledwo się ruszając po boisku. Jak to w życiu na wszystko trzeba zapracować ciężką pracą.
3
@X37 taka formuła jak teraz bardzo spoko warto coś podobnego pomyśleć na stałe a jak nie to chociaż odejść od premiowania bramki na wyjeździe.
1
@Gargamel01 mów za siebie. Akurat taka informacja nie powinna dziwić.
0
@Bocheno1 tylko czy Barcelone stać na ławkę rezerwowych z takimi pensjami ?
1
Bayern zasłużenie. Perfekcyjna końcówka, Neuer kozak. Mam nadzieję że piłkarze Barcelony oglądali i już wiedzą jak się biega, gryzie trawę żeby coś osiągnąć.
No i oby Neymar nigdy nie wrócił do Barcy. Fajną rzecz zauważył komentator że wielcy piłkarze często mają problem wznieść się na wyżyny żeby udowodnić swoją klasę właśnie jak drużynie nie idzie w tak ważnych meczach i niestety coraz częściej jest takim piłkarzem Messi.
0
@Filipfcb2000 Nudny ? Przy tak wyrównanych składach ciężko raczej oczekiwać gradu bramek.
4
@FutbolToMagia jaki znowu top ? Ktos jest top i to 3 to nie przekłada meczów po prostu dobrych z beznadziejnymi
2
@ciema jak już ktoś miałby przepraszać za wszystkich grajków no to chyba powinien kapitan nie sądzisz ?
6
@childin co Ty pieprzysz ? Od 3 sezonów równia pochyła. Chyba ślepy jesteś i jestem jakimś hurra optymistą że chcesz dać im jeszcze jedną szansę. Szacunek za to co zrobili ale pora na zmiany i tak jak ktoś się nie sprawdza to powinien odejść. Barca to nie jest jakiś klub z okręgówki.
0
@R10MatiG Lukaku o wiele lepszy..