robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiesz? Jakby tak Dembele się potknął jak Coutinho przed chwilą, to byłby niezły pojazd.
1
Matko jezusowa. Do Dembele Suarez...
0
Szkoda, że to nie Dembele. Zostałby memem tej strony na zawsze.
0
No, a o czym ja piszę? Suarez powinien to przyjąć i zasadzić z laczka.
5
Tak czytelny, że położył 2 przeciwników i gdyby Suarez nie przypominał tego sprzed początku sezonu z wykańczaniem akcji, to padł by gol i Dembele byście chwalili.
1
Ludzie, ja was nie rozumiem. Jak ktoś klepie wszerz i do tyłu, to narzekacie, że nic nie gra do przodu i dodajecie, że jak straci to nic się nie stanie, bo to część piłki. Ktoś próbuje 1vs1 pociągnąć ten nudny mecz choć pod pełną kontrolą to narzekacie. Iksde
0
Nie potrafi minąć zawodnika 1vs1 z miejsca? Polecam oglądać dokładnie mecze. Czyści go Skriniar. Także zdziwiony nie jestem, że mu tam nie wychodzi. Kilka razy zagrał bardzo dobrze z piętki. Dobrze poklepał, ale głównie o stratach się pisze, a jak ktoś wytknie straty Cou i Suareza to przypominają dobre momenty. Trzeba się ewakuować z tej strony.
0
Suarez też stracił kilka razy piłkę. Rakitic tak stracił piłkę, że mógł gol paść.
9
O widzę, że Suarez popsuł kilka niesamowitych sytuacji, stracił kilka razy piłkę, ale głównie o Dembele się pisze XDDD Nie było mnie wcześniej. Takie coś było nawet za Neymara XD?
0
O pokazał się. Podlicz lepiej straty Suareza. Dembele Kilka razy fajnie sklepał. Ale ty widzisz tylko straty Dembele.
3
AJJJ DEMBELE
3
Suarez fajnie przyjmie piłkę, ale zepsuje - Aj fajny Suarez, dobry pomysł.
Dembele sklei piłeczkę jak Ronaldinho, a potem zepsuje - Niee ten to się do Barcy nie nadaje.
2
Co jeszcze na streamach sie mecz nie zaczal XD? 0 komentarzy na temat strzalu Dembele
0
W żadnym tego i tego. Nie wiem czy nawet Pep chciałby trenować przykładowo Barce B w pierwszej lidze. Takie Monaco się teraz stało. Rezerwy rezerw.
0
:D Jako na pewniaczka, a nie niespodziankę.
1
Widzisz. Musisz w końcu zostać mężczyzną. Szybka decyzja. Stawiasz i tyle, a jak nie, to nie i nie płaczesz potem.
1
No ciężko coś zrobić jak dostajesz klub z juniorami w pierwszym składzie.
0
AMD nie wypuści teraz rynku z ręki. Mają wszystko, by konkurować lub nawet przebić intel. Do procesorów intel z odblokowanym mnożnikiem trzeba dopłacać, do AMD nie. Również AMD zagwarantowało, że podstawka pod Ryzeny będzie długo wspierana, a Intel co nowe procki to nowa podstawka.
0
No tylko jest taka zasadnicza różnica. Mają jeszcze 2 mecze i wszystko jest w ich nogach. Po drugie nie ma co porównywać, bo Barca miała niezłą zaliczkę.
0
Tylko, że to grupa, a nie faza pucharowa XD
0
Radzę podejść obiektywnie do starej gwardii. Aż się przypomina poprzedni sezon i kopanie po czole Suareza, który wykręcił bardzo dobre statystyki. Wtedy pisałeś coś w stylu - Dla mnie to on może kopać się po czole i 89 minut, ale jak w ostatniej minucie strzeli bramkę dającą zwycięstwo, albo dobrze poda, to może tak grać. Jeszcze dodawałeś - ważne są zwycięstwa, bo o stylu nikt pamiętać nie będzie.
0
Zgasnął to Pique, Busquets i Rakitic. Dlatego Dembele wylądował na ławce. O stratach Suareza, które mogły zakończyć się porażką z Sociedadem nikt nie pisze. 3 razy w ciągu dosłownie minuty tracił piłkę. Jak od piłkarza oczekuje się czegoś więcej, to co powiesz o Rakiticu, Suarezie czy Cou? OStatnio Suarez dobrze gra, ale tylko ostatnio. Taki pomocnik jak Rakitic nie może tylko biegać i odbierać piłkę.
0
Teoria, że Valverde patrzy na formę i treningi runie wraz z wystawieniem jedenastki bez Dembele i już będzie wiadome, że to jego kaprys i humorek decydują o składzie, a nie inny czynniki najważniejsze. Jeszcze ten Rafinha blokuje miejsce. Jak EV się pożegna po sezonie z Barca to ja płakać nie będę i pożegnania jakiegoś jak będzie też nie obejrzę. Takiego humorkowatego trenera nigdy nie widziałem.
0
Nie każdy geniusz wykorzystuje swoją wiedzę do szczytnych celów... W sumie dosyć śmieszne, bo ponoć ten gang włamywaczy policja miała rozbić.
1
Chyba tego w "16" z Interu przycisnęło. Jakieś dziwne zachowanie.
31
Kłamliwe żmije. Hah jeszcze ten agent wzniósł toast. A Ronaldo spłakany zadzwonił do prezydenta i powiedział, że chciałby zostać w Barcelonie, ale tam dostał więcej pieniędzy. Oj jak przykro typowy Brazol. Jak nie chciał zostać, to nie chciał i tyle. Neymar jest taki sam.
1
"Wasserwanna" Haha ktoś ładnie ją pojechał w komentarzu.
0
Bez przesady. Willian to 31 letni dziadek. Pogra rok i co? Oj jak to prawda to wstydź się Valverde. Nie trener na miarę Barcy.
1
Ty nawet po edycji masz błędy.
4
Źle zrozumiałeś. Idealny obrońca w stylu Semedo + dobra gra w ataku. Zawodnik na ławce nie może łapać pewności siebie.