robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Roberto to nie idealny obrońca dla Barcelony, bo idealny obrońca dla Barcy to gościu w stylu Semedo z dryblingiem jak skrzydłowy, bardzo szybki i dobry w ataku. Ale jak Semedo ma się poprawiać jak już to robił i wylądował na ławce? Nie da się tego zrobić na treningu, bo inaczej podbiega do Ciebie wściekły Nainggolan, a inaczej szczęśliwy Messi ze Suarezem.
0
Inaczej. Można to porównać do monopolizowania rynku przez Bill Gates'a kiedyś. Jakoś jego kolega nie mówił - W dupie Ci się poprzewracało? Nie pamiętasz czasów gdy miałeś tysiące, a nie miliony?! A Bill Gates - Dobrze, że to ty o tym nie decydujesz XDDDD
0
"Po prostu gdy Suárez gra słaby mecz, to i tak może zrobić różnicę choćby klepką z Messim czy swoją tytaniczną pracą z przodu."
Wow. Wy czasami wiecie co piszecie? Dembele pomimo słabego meczu też asystuje czy zdobywa gole. Zgadnij kto strzelił pierwszą bramkę w rewanżu z Chelsea? Rożnica klepką z Messim? Chłopie, ci gracze muszą to umieć z zamkniętymi oczami, a Semedo na prawej stronie jak gra z Dembele to klepią przeciwników niemiłosiernie.
0
Niby co? Chyba tylko twoje wyobrażenie czyni Suareza piłkarzem z topu pomimo słabej gry, a Dembele przeciętniakiem choć zdobywa gole i asysty na wagę zwycięstwa. Ronaldo za kopanie się w czoło i strzelenie kilkunastu bramek w LM dali ZP.
0
Jak Ryzeny wychodziły to na początku były problemy ze stabilnością ramów po podkręceniu, ale już to naprawili. Na stronie producenta zawsze możesz zobaczyć czy Ram pasuje do płyty głównej i nie będzie żadnych problemów.
18
Jakby Asensio się popisał nawet 3 asystami, to by mu złotą piłkę wciskali i pisali, że golden kid powraca XD
1
Komentarz dodany minutę temu, już będą mijać 2 minuty. Od google dostałbyś odpowiedź w kilka sekund. Taki obrońca Valverde? Valverde jest na tyle inteligentny, by sprawdzić to samodzielnie.
0
Ale tam w tym pucharze nie grali z byle kim chyba.
0
Na kiedy jest planowany debiut Wague w pierwszej drużynie? Oby to był kot.
0
Jak składasz budżetówkę, a będziesz chciał rozbudować w przyszłości, to moim zdaniem AMD. Jak tu na teraz chcesz kompa do gier bez kompromisów to Intel.
0
No i City pierwsze, a Liverpool traci 2 punkty. A mi chodziło o to, że styl Valverde jest nijaki, bo niby defensywna gra, ustawił Barce dobrze w obronie, a i tak więcej straconych bramek niż City w poprzednim sezonie.
65
Dembele więcej bramek niż Coutinho. Coutinho ostatnio tragiczna forma, a wszyscy i tak najeżdżają na Dembele, bo już taka moda nastała :)
0
Najlepszą obroną jest atak. Nawet defensywnym stylem Valverde, bo większość tak określała ten styl, że obrona bardzo dobra, a i tak w poprzednim sezonie Barca straciła więcej bramek niż City.
0
Tak naprawdę nikt z nas nie wie kogo kupi Barca XD
0
Chciałoby się Barce oglądać tak cisnącą przeciwników i siadającą na nich.
0
Strzelić takiego gola? Klasa światowa. Ta piłka się nawet nie turlała tylko szła jak petarda po murawie. Żaden bramkarz na świecie, by tego nie obronił.
1
Barca w zeszłym sezonie demolowała przeciwników jak grał Dembele z Semedo na prawej i Cou na lewej. Chciałbym, by Valverde do tego powrócił.
0
Uwierz mi, że największym krytykom i hejterom się to nie śniło. Dembele zdaje się, że więcej pokazuje w ofensywie.
2
Dokładnie. By wykorzystać jego jakość musi przyjść inny trener i mam nadzieję, że Barca go nie odda.
8
Co by nie mówić. Dembele zasłużył sobie ostatnio na pierwszy skład za Cou, albo Rafinhe. Coutinho masakryczna forma. W 30 minucie jakby już biegać nie mógł. Musi odpocząć chyba.
5
To jest wspaniałe. Niby gra źle, a praktycznie co mecz asystuje, albo strzela gole. Mam nadzieję, że Valverde odebrał te sygnały. Decydująca asysta w PK, ważny gol na remis. Za takie mecze CR7 otrzymywał ZP.
10
Słupek to jest bardzo daleko od bramki. Uwierz. Ta setka Benzemy to też naciągana, bo piłka była ciut za wysoko, a on sam źle się ustawił.
1
Dembele zasłużył na pierwszy skład w następnym meczu tymi zmianami. Rafinha zagrał tragicznie... Być może, że zagrał tragicznie to się odbiło to na Roberto. Strzał Dembele miodny. Nie do obrony. Szkoda Semedo. Zaczynał grać co raz lepiej i w końcu wylądował na ławce...
1
Było teraz widać do czego prowadzi nie ogranie skrzydłowych czy, np. takiego Denisa. Malcom miałby więcej minut to mógłby wejść za Cou i zrobić jakiś wiatr. Tak to nie miał kto. Wszedł Munir, który też nie ma gazu. I jeszcze ta gra bez skrzydłowych. Z takimi rywalami jak Rayo wygląda to tragicznie.
Szybka reakcja EV uratowała wynik... Ale bardzo niezrozumiały skład według mnie.
0
Jak masz budżet jeszcze to zmień obudowę i ram z wyższym taktowaniem
0
To jest pokłosie wystawianych składów... Roberto z Realem zagrał genialny mecz, ale to Semedo ostatnio zasłużył sobie na pierwszy skład z takim przeciwnikiem. Tak samo Dembele. Rafinha zanim przyjął piłkę już 2 podbiegło do niego i nie miał co zrobić, albo była strata. Ogólnie słabo technicznie nasi się zaprezentowali skoro Rayo robiło ich jak chciało i mieli mniej straconych piłek.
4
Dobrze, że na Coutinho tak nie piszesz, Rakitica, Roberto, Rafinhe. Dembele i Semedo to jedyni piłkarze, którzy zasługują na pierwszy skład z takim Rayo. Można Vidala też dopisać do tego.
1
W tej chwili bardzo dobry mecz Dembele. Ciężko coś zrobić samemu z bardzo słabym Roberto
0
Semedo zjada Roberto w obronie
1
Oj mam nadzieję, że Roberto z Rafinha zaznają przyjemność siedzenia na ławce. Skoro Valverde ściąga graczy po tragicznych meczach, to Roberto i Rafinhe tym bardziej powinien ściągnąć.