0

Proszę, wpuść Semedo, bo Roberto to tragedia

0

Który to już raz Roberto nie potrafi przykryć przeciwnika? Ten gracz w obronie to tragedia. Semedo za Roberto proszę.

2

Rafinha jaki parodysta jezus chryste. Wpuszczaj tego Dembele

1

Rafinha gubi tyle piłek, że musiał symulować, by utrzymać Barce przy piłce

0

Nie, po prostu za Rafinhe ma kto grać. Jest lepszy gracz na ławce.

0

Ale jak przycisnąć? Nie rozumiecie, że to braki niektórych piłkarzy Barcelony? Za Pepa te Rayo z takim pressingiem by leżało do przerwy 5;0. Tutaj podeszli wyżej i nasi nie potrafią wyjść spod pressingu. Rafinha kopie się po czole kolejny mecz. Nie potrafi podać celnie długiej piłki. Nie potrafi okiwać przeciwnika czy dobrze przyjąć piłkę, by go zgubić. Roberto i Rafinha byli objeżdżani na tej prawej stronie, że szkoda pisać. Nie, nie chodzi o Rakitica, ale co piłka do Rafinhi to był objeżdżany.

Cou totalnie bez formy, a Dembele sobie siedzi na ławie...

3

Co ty piszesz. Pomaganie w obronie to za mało na Barce. Tak odegrać do Suareza to potrafi nawet zwykły średniak LL czy Serie A. Gość ma 0 dryblingu, jest statyczny i tylko podaje do najbliższego. Każde dłuższe podanie mu nie wychodzi. Było to widać w El Clasico.

0

Dokładnie

0

Nikt im się nie kazał wycofywać. Wyszły trochę braki Roberto i Rafinhi. Przycisnęli nas pressingiem, a oni nie potrafili z niego wyjść.

0

Dembele za Rafinhe i Semedo za Roberto. Trzeba rozruszać prawą stronę i ich zamęczyć na śmierć.

1

Prawa strona bardzo słaba w ataku jak i w obronie. Już to pisałem przed meczem, że to nie ma prawa wypalić kolejny raz tak statyczna prawa strona. Tam musi robić ktoś wiatr. Jak jest statyczny Rafinha to Semedo na prawej stronie. Jak statyczny Roberto to powinien grać z nim Dembele, a najlepiej to we dwóch powinni grać Semedo i Dembele na prawej. Dziurawili, by tę obronę przeciwnika jak chcieli.

Cou też poniżej oczekiwań. Co by nie mówić, Dembele za Cou albo Rafinhe natychmiastowo.

0

Kimmich, Sterling, Bernardo Silva, De Bruyne nie był to średniak, ale też nie był topem.

0

Tu nie chodzi o żadne rotacje tylko o zawodników. Czemu gra Rafinha kosztem Dembele? To jest bardzo niezrozumiałe. Potem Rafinha odejdzie, Valverde na stanowisku trenera zostanie i znowu kaput, szukanie nowych rozwiązań, bo zawodnicy są ze sobą niezgrani.

4

Cenię sobie naprawdę Pepa i Kloppa. Moim zdaniem ta dwójka to są najlepsi trenerzy świata. Potrafią niesamowicie ukształtować zawodnika i nie korzystają z gotowców. Sami wpływają na psychikę piłkarza w większości przypadków bardzo pozytywnie. Ba! Nawet zawodników "gotowych" potrafią zrobić jeszcze lepszymi.

2

Dembele prezentuje się lepiej niż Coutinho, a od Rafinhi to w ogóle - Nie dajmy Rafinhe, który już był na wylocie. W końcu to zespół z 19 miejsca :)



Dzięki EV, już mi mecz obrzydziłeś. 100mln € na ławce i 40mln € na trybunach, a Coutinho w 30 minucie już nie może piłki dobrze skleić.

0

Byłeś piłkarzem, ale myślałem, że to jest trochę logiczne, bez obrazy. Guardiola musiał z nich wydobyć potencjał. Nawet Tello i Bojan u niego coś robili. Musiał ich poustawiać. Henry sam przyznał, że dzięki Guardioli spojrzał inaczej na piłkę nożną.

1

Racja. Jakoś Lemara Simeone nauczył gry w defensywie. Jeśli taki trener jak EV nie potrafi niczego nauczyć zawodnika i po prostu korzysta z gotowego, to to źle o nim świadczy. Najbardziej lubie Kloppa i Pepa, bo oni potrafią stworzyć coś z niczego.

0

Teraz czas na Dembele ;D Musi przyćmić Viniciusa.

3

Co by nie mówić, że pozoranci z Realu tacy jak - Isco, Asensio, Bale nigdy by nie pomyśleli, by wbiec w pole karne na przebój i oddać chociaż strzał. Widać, że Vinicius to dobry technik.

0

Dla mnie ten Pan co się od niego piłka odbiła zasługuje na obcięcie tygodniówki. Nie po to płacą piłkarzowi, by się odwracał od piłki jak ktoś kopie. Jednak tacy piłkarze jak Puyol to skarb.

0

Chodzi o charakter trenera :) Guardiola zdaje mi się, że jest bardziej rygorystyczny niż Conte, a Ramos już się do tego odniósł.

0

Nie mieli, by problemu z Guardiola XD?

0

Real mógłby jedynie uratować trener typu Kloppa czy Pepa, ale tam takich trenerów piłkarze na czele z Ramosem nie lubią. Ohh co tam się dzieje to jest niepojęte XD

0

Bo to zależy jakie to są jeszcze pieniądze. Miliony szejków są najstabilniejsze na świecie, a przecież były głosy, że Milan trochę zbiedniał. Doczepianie się do Romy też nie rozumiem. Te zasady powinny być bardziej sprecyzowane. To miało przecież chronić klub przed upadkiem, a takiej Romie w ogóle upadek nie groził czy Interowi.

0

Dostań nowych ludzi, których kompletnie nie znasz z gry to cię nawet licealiści z pierwszej klasy objadą. Oni tam nawet pojechali jako na sparing, a nie jak na spotkanie ligi mistrzów. Malcom zjada Munira i Rafinhe. Jednak teza nie trafiona, bo Rafinha na tle Realu też się tragicznie zaprezentował i jakoś jest w kadrze meczowej. O mały włos nie było remisu z Realem. Marcelo na prawej objeżdżał go jak chciał.

0

Messi nie moze byc na dopingu, bo i tak malo biega i glupi nie jest. Messi pewno byl sprawdzany z tysiac razy, CR7 pewnie tez.

3

Swoją drogą przykra sprawa, bo np. Barca dostała bana transferowego i inne mniejsze kluby też. Wykluczenie z LM, LE czy też bana. Przykra sprawa.

0

Gra Goal i można wręcz powiedzieć, że przegrane w nią kilka tysięcy godzin :D

0

Dembele wciąga jakiegoś Suso na śniadanie. Se wchodzi i pyka asyste z Realem. Będzie tylko lepiej po tej krytyce. Jest świadom tego, że lepszego klubu już nie ma jak Barcelona. Jest na szczycie i raczej będzie chciał się poprawiać, a nie odchodzić.

0

Nie rozumiesz, że Alena jest w rytmie meczowym? I zapomniałem - zgrana drużyna > indywidualności. To tak w kontekście meczu w PK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?