1

Bardzo dobre zdjęcie. Nie ma to jak większość czasu siedzieć cicho, a potem taki geścik wykonać do krzyczących jakieś głupoty kibiców haha.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45585074_1977497705669736_3988947689294266368_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=308713d99a2223efcac91d51bd5f421b&oe=5C82B8A1

20

"Ależ to by było mega niesprawiedliwe jeśli Manchester wyjechałby ze strzelonymi 3 bramkami." XDDD Asystent Borka też w formie. I ten komentarz przy strzale Rashforda - "OJ"

7

To jest właśnie futbol. Najlepszy to jest zgaszony głos Borka.

1

Mogę Ci podać również i z tego sezonu.

0

No to ma, że największy hejt i tak był na Dembele, a po drugie to napisałem czemu Suarez od dawna nie strzelił gola na wyjeździe

1

No takim, że Suarez marnuje ze 2 setki jak nie więcej, a i tak na celowniku jest Dembele.

4

91 goli w roku kalendarzowym.

3

Najlepszy egzekutor na świecie to Messi.

0

No szkoda, że dopiero z Pilzno ;)

0

Niestety, ale nie zobaczysz Roberto na PO za 3 lata, bo przyjdzie ktoś lepszy. Jak nie Semedo, to będzie ktoś kto zjada Roberto na PO.

0

Długo czekać nie będziemy.

2

Wspominasz Kane'a. W tamtym sezonie jak i teraz Roberto co chwilę ośmieszają na prawej obronie. Jeszcze do tego jest wolny. Roberto już się nie poprawi. Nie ma potencjału. Po prostu solidny zawodnik, nigdy TOP świata.

3

Formy nie oszukasz i kadry. Nawet jak będą dobrze grać, to im pary nie starczy. Poza tym, przyjdzie weekend i znowu usłyszymy wielki huk, a potem ujrzymy żałobną okładkę Marci.

4

Niech pompują balonik. Przyjdzie weekend i będzie wielki huk. Mi to pasuje.

0

"Sanchez stanął przed chwilą na wzór Cristiano Ronaldo." - Mati Borek w formie

0

Grali by w 10...

0

No i Real wygrywa. Oczywiście nie fair. Co z tego, że Ramos powinien wylecieć. Wtedy Benzema, by sobie nie strzelił brameczki.

0

Albo Bodzia i jego pancze

1

Wiesz. Ciężko w takiej sytuacji skiepścić podanie do Rakitica XD

3

Ma ktoś minę Valverde z chwili, gdy Malcom strzelił gola? Niezły mem z tego jest.

0

Piszecie, żeby się nie kłócić, a sami dodajecie do tego cegiełkę zamiast siedzieć cicho i o tym w ogóle nie dyskutować, nie dołączać się, bo i tak wychodzi kłótnia. Wojny polityczne istnieją od początku ludzkości i nic się z tym nie zrobi. Teraz to i tak dobre czasy, bo chociaż nie zabijają się i nie ma żadnych ludobójstw...

0

Nawet Hudson nie raz nie wie jak na niego mówić i ćwiczy tę wymowę na live jak Coutinho strzeli gola czy coś zrobi. XD

26

I to jest prawdziwy gracz, który kocha grę w piłkę nożną. Zarabia grube miliony, mógł normalnie skorzystać z dnia wolnego, bo i tak jest zasłużony, a on przychodzi i trenuje. Co za przykład!

0

Stal Nacho w meczu z Realem i go porobil jak chcial

2

Dobra decyzja. Jestem pewien, że jakiś Nainggolan, by go z chęcią skasował. Jemu to i tak obojętne. Jeszcze tego samego dnia polazłby do klubu.

8

Ci to mistrzowie propagandy. Wczoraj jeszcze było, że Barca zawyża specjalnie kontrakty sponsorskie i tak naprawdę mają niższy kontrakt z Nike, a dzisiaj, że Malcom w 2 minuty zrobił więcej niż Dembele w 80 XD. Litości. Można tak o każdym napisać. Szkoda, że nie pisali tak jak Vinicius gola strzelił, bo chłopak zrobił więcej w 10 sekund niż Bale przez 80 minut.

1

Bardzo dobry mecz, ale tylko do strzelonej bramki, albo do straconej. Potem niestety wróciły demony z przeszłości czyli gra na chodzonego na wyjazdach + Suarez i Rakitic, którzy zawalili bardzo dogodne sytuacje. Suarez na wyjeździe to chyba nigdy nie trafi już XD. To się musiało zemścić. Stare słynne przysłowie - Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Na tyle śmiesznie, że to była tak naprawdę jedyna dogodna sytuacja Interu. Bartomeu pewnie niezadowolony, że uciekły pieniądze na tygodniówkę Messiego.

0

Masakracja. W ogóle bez zaangażowania pod koniec. Jak tak Barca będzie grała na wyjazdach w LM to dobrej przyszłości nie wróżę. 0 parcia do przodu pod koniec, gdzie powinni pokazać pazur i zrekompensować kibicom taką marność w obronie

1

BRAWO drużyna. Grajcie więcej na zmęczonego obolałego Albe i zmęczonego Cou zamiast dać piłkę na prawą do Roberto i Malcoma.

1

Takie zmiany za Dembele to ja lubie :D W końcu zmiana jaka ma być. Skrzydłowy za skrzydłowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?