6

Indoktrynacja, homo-propaganda, marksiści, Niemiecki influens, TVN, Onet... wy na pamięć ryjecie te hasełka?

2

A nie boisz się Schetyny u władzy? Ja osobiście uważam, że to jest cynik jakich mało, do tego mocno niekompetentny. Już naprawdę wolę Petru, który przynajmniej ma jaja żeby powiedzieć, że jak dojdzie do władzy to zlikwiduje 500+.

7

A no. Nie chcę generalizować, ale wśród wyborców PiSu są naprawdę prze dziwaczni ludzie, rodem wyjęci z PRL-u. Dziwi mnie to o tyle, że są to jednocześnie ludzie, którzy lubią przeciwników wyzywać od komuchów.

3

Liberał nie równa się antyklerykał, a w tym przypadku raczej po prostu idiota ;)

4

Czas na skubi chrupkę, chyba jesteś głodny.

65

Nigdy nie zrozumiem jak można tak obrażać zwierzęta.

3

Tak mi się jakoś skojarzyło:

2

No teraz to trzeba się zaopatrzyć w szpachlę :P

6

No, a najlepszy jest ten delikatny grad, dzięki któremu mam takie śliczne czerwone zdrapki na twarzy xd

19

Najlepszym przykładem są komentarze Gamoli bez znaków interpunkcyjnych :P

3

Że też nie padło pytanie o Malcoma, a w zasadzie ktoś powinien go zapytać dlaczego mając tak szeroką ławkę w wielu meczach ze słabszymi rywalami jej nie wykorzystuje. Ciekawe jak by to uzasadnił.

4

Nie wszyscy zagrali świetnie. Cou zagrał słaby mecz i to nie pierwszy zresztą. Niby statystyki ma dobre, ale gra nie porywa.

5

Pierwszy mecz, za który można choć trochę pochwalić Valverde. Dobrze przygotował taktykę, świetna decyzją z wystawieniem Rafinha i zmiany w odpowiednim czasie gry. Szkoda tylko, że nie zamienił Rakiticia na Vidala.

2

Dokładnie, świetny mecz dzisiaj. Ludzie go krytykują chyba tylko dlatego, że Malcom siedzi na ławce.

3

Rafinha gra dziś zaskakująco dobrze, jest wszędobylski i ciągle pod grą. Ogólnie gra wygląda przyzwoicie.

3

No tak, obecność Rafinhi jest oczywista, bo Brazylijczyk jest przecież w rytmie meczowym, gra co spotkanie.

6

Osoby, które decydują się na pracę w takich zawodach zobowiązują się do służby społeczeństwu w każdej chwili, nie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

36

Prawda. Osobiście uważam, że powinni uchwalić wigilię dniem ustawowo wolnym od pracy. Dużo ważniejsza data niż 12 listopada.

23

Czekaj, czyli twoim zdaniem PiS naprawia państwo? O.o

2

Tylko ty jesteś z takim słodkim piesełem.

4

Wszystko zależy od opiekuna praktyk. Albo w ogóle nie każą ci przychodzić, albo będziesz sprzątał kurz na szafkach :P Robienie na takich praktykach czegokolwiek co wymaga wysiłku intelektualnego to rzadkość. Dawno temu miałam praktyki w US i ukladalysmy z koleżankami wnioski urlopowe, a jak skończyłyśmy to dostawałyśmy klucz do sali konferencyjnej i grałyśmy w pingponga. Bez obaw ;)

7

Nie wiem czy jesteś prymitywny, ale na pewno nie życzę ci, żebyś był tak poniżany, jak ci dla was "inni".

1

Skoro nie ma realnej alternatywy, to ludzie głosują na dwie główne, wszędobylskie partie. Wszyscy narzekają, że nie ma na kogo głosować, ale nikt się też do polityki nie garnie.

4

Napisałam wyraźnie, że do wszystkiego, co wykracza poza rozumowanie tego ruchu, jedynie potwierdzasz moje słowa. Poza tym, uważasz, że to jest w jakikolwiek sposób moralne nienawidzić kogoś, bo jest nie taki jak pewna grupa łysych głów sobie założyła, że powinien być?

3

Komentarz usunięty

51

Co tu rozwijać? Środowiska, które propagują nienawiść do wszystkiego, co wykracza poza jego rozumowanie jest skrajnie niebezpieczne. Nie wspominając już, że oprócz straszenia innymi kulturami, czy kolorami skóry nie mają żadnego innego programu.

38

Ja mam jednak nadzieję, że społeczeństwo nie zubożeje intelektualnie do tego stopnia. Ludzkość powinna się rozwijać, nie cofać w rozwoju.

4

Ja zarządzam jego kontem, jeśli chodzi o przelewy to zapraszam na priv.

1

Nie ma realnej alternatywy, a jak widać po bojówkach PO i PiS, to emeryci są najbardziej podzieloną grupą społeczną w Polsce. PoPiS to tego stopnia pochłonął scenę polityczną w Polsce, że miną dziesiątki lat zanim coś się zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?