sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
+ ja to takiej pogody na wszystkich świętych nie pamiętam
0
Drogeria Natura. Perfumy na pewno oryginalne i często dostępne w świetnych cenach.
9
Nie ma to jak moralizować i krzyczeć, że wszyscy, którzy krytykują to głupi hejterzy, po czym samemu życzyć piłkarzowi kontuzji. Moje gratulacje.
3
Kim jesteś Ernesto i co zrobiłeś ze starym Velvette?
Nie dość, że gra może się podobać, to jeszcze daje odpocząć praktycznie wszystkim zawodnikom, niebywałe.
2
Miło przeczytać porządny artykuł :)
1
Tak jak i z pewnością opinia księdza, którego tak radzisz wysłuchać ;)
2
No i co z tego, że kierujesz? Ja nie potrzebuję recenzji innych osób, cokolwiek one nie myślą o Kościele, opinię wyrabiam sobie sama.
8
Nie, to nie oznacza, że jest to szmira pozbawiona wartości obiektywnych. To oznacza, że jest to film pokazujący pewne zjawiska w Kościele, które nie powinny mieć miejsca. To nie miał być film pokazujący jaki jest Kościół, nie miał tego Kościoła piętnować. Film raczej uwypukla ludzkie słabości.
62
Nie wypróbowanie Malcoma jest niewytłumaczalne. Barcelona gra kilkadziesiąt spotkań w sezonie i dla praktycznie każdego zawodnika powinny znaleźć się minuty.
12
Bez przesady, to nie musi od razu być bezdech. Mogłeś mieć koszmar, którego nawet nie jesteś świadomy. Poza tym jeśli odczuwasz silny stres to też może mieć wpływ.
1
Khelaifiego nie będzie obchodziło, czy ma u siebie niewolnika, Barcelonie nikogo nie sprzeda. Oni mają taki ból dupy za liczne łomoty w LM, w szczególności o słynną remontadę, że to dla nich sprawa (wątpliwego) honoru.
7
Jasne, Dembele może zechcieć odejść. Tylko Khelaifi nigdy nie odda Barcelonie jednego z najlepszych zawodników na świecie. Nie chcieli nawet sprzedać nam Rabiota, a co dopiero Neymara.
2
Bo RAC1 niczym nie różni się od sportu, dlatego nigdy nie rozumiem dlaczego tak wiele osób ufa doniesieniom. Dembele na pewno nie zostanie sprzedany w zimie, bo niby dlaczego miałoby tak być?
3
Nigdy nie zrozumiem dlaczego RAC1 cieszy się takim zaufaniem wśród kibiców. Niejednokrotnie pokazali, że piszą bzdury gorsze niż Sport.
0
Nieciekawa ta sytuacja Realu. Barcelona też miewa swoje kryzysy, jak każda drużyna, ale nie przypominam sobie takiego meczu, w którym piłkarzy w ogóle nie interesowało by że są na boisku. Ich ta porażka chyba w ogóle nie zabolała, a przynajmniej tak wyglądali.
27
Roberto był dzisiaj niesamowity. Zagrać świetny mecz grając na dwóch różnych pozycjach... on jest po prostu wyjątkowy.
7
No ale to jest wszystko domniemanie Święcickiego, sorry. A to, że zaprasza 15 osób na grilla to już naprawdę nie wiem co za przestępstwo.
1
Hehe znam ten ból. Często mi się to przytrafia rano, o 5 jest bardzo ciemno a ja nie potrafię zaspana trafić w drzwi.
4
Chyba coś mu się przegrało.
2
https://media.giphy.com/media/l3vRaaNsBiixbqqKQ/giphy.gif
5
Ile ty masz lat, żeby ostentacyjnie pisać nazwę własną małą literą?
1
Przestań, ja po prostu jako średnia, mniej inteligenta kobieta, która nie istnieje wyciągam wszystko z kontekstu :D
1
:D Czy jeśli ktoś jest mniejszy, słabszy fizycznie i teoretycznie mniej inteligentny, to powinien zarabiać mniej bez względu na to jak wykonuje swoją pracę? :D
Poza tym skoro średnia kobieta nie istnieje, to po co twierdzić, że niebyt powinien zarabiać mniej? :D
0
Nie mam zamiaru googlować w poszukiwaniu kolejnych obrzydliwości, a sama pamiętam tylko, że kobiety powinny zarabiać mniej, bo są mniej inteligentne. Okej, średnio są mniej inteligentne, tylko dlaczego ja mam zarabiać mniej, bo obok mnie na świecie jest kobieta, która nie potrafi zawiązać butów? Jest to seksistowskie, obraźliwe i wręcz idiotyczne. Tak się składa, że też śledzę większość programów z udziałem Korwina, tyle, że w ostatnim czasie nie wypowiada się o kobietach, a prędzej o rzekomym byciu ruskim agentem - przynajmniej ja tak kojarzę jego ostatnie wypowiedzi.
Nie kojarzę też sytuacji, żeby on kiedykolwiek mówił o kobietach pięknie, nie wiem skąd to wziąłeś. Wiem, że kiedyś stwierdził, że kobiety są mądre, bo nie zakochują się w czymś co ma piękne nogi (o ile czegoś nie przekręcam). Tylko to nie są piękne słowa, a jedynie anegdotka. Nie zmienię zdania na jego temat, szczególnie, że miałam okazję go dwa razy spotkać i szczerze mówiąc, zawsze od kiedy go spotkałam myślę o nim jak o obleśnym wujku, który lubi się patrzeć.
4
Bykunn przytoczył chyba wystarczającą liczbę wypowiedzi Korwina i jego stosunku do kobiet, gwałtu i molestowania. Nie ma znaczenia, czy powiedział to 5 lat temu, czy miesiąc temu, ten człowiek tak myśli i to jest obrzydliwe.
Ta wypowiedź o kobiecej inteligencji, to jego jedyna, która się broni, a w zasadzie nie broni, bo jest to rzeczywiście fakt. Tylko jest to jedna jedyna rzecz, która nie jest obraźliwa.
Śmiech, naprawdę :D Korzystając z tego co przytoczył Bykunn:
„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”. - obraźliwe, seksistowskie, obrzydliwe.
0
Nie wiem czy człowiek, który chyba od 30 lat jest w polityce i nie wyciąga wniosków ze swoich niezliczonych porażek jest nad wyraz inteligentny. Gdyby tak było, to przestałby obrażać przeróżne grupy i tym samym szkodzić nie tylko sobie, ale tak naprawdę też Polsce. Może bym zagłosowała na to ugrupowanie, gdyby przewodniczącym był Wilk i to on odpowiadałby za całą politykę ugrupowania, mimo, że poglądy które głoszą nie są identyczne do moich. Ale jeśli na czele od lat stoi człowiek, który obraża kobiety, niepełnosprawnych i kogo tam jeszcze mu pasuje, to nie chcę się podpisywać moralnie swoim głosem pod takimi treściami.
6
To, że Kukiz się schlał nikogo raczej nie dziwi, ale ciekawią te układy, o których wspomina. Niech nie kończy z alkoholem to może jeszcze coś sypnie :D
35
Czekam na info, że Dembele się spóźnił, bo za długo siedział w kiblu... Znaleźli sobie kozła ofiarnego.
2
Zależy w jakim tego słowa znaczeniu. Uważam PO i PiS za poważne partie w takim sensie, że u nich taki syf nie ma racji bytu, starzy wyjadacze, struktury, (niestety) prawdziwa polityka. No a Kukiz to po prostu żenada totalna i to, że nazywają się ruchem tego nie zmieni.
Jeśli jednak masz na myśli program, to żadna partia nie odzwierciedla moich poglądów, stąd też żadna nie jest dla mnie poważna.
10
Ostatnio ktoś pytał, dlaczego nie uważam K15 za poważne ugrupowanie. No to teraz chyba nie muszę już tego tłumaczyć.