0

Poza tym z 5 przegranych pojedynkow na skrzydle z Cancelo. Jestem jego fanem ale zagral kiepsko w tym meczu.

2

Digne zagral bardzo slabo w tym meczu prawie kazdy pojedynek z Cancelo przegrywal niestety. Pierwszy raz rozczarowuje :(

1

Aaaa tam . Trafili by jakby w roli faworyta dali Suareza. To by dopiero na bialej byl spust mily dla oka XD

0

Wydaje mi się że 18 sek. (w tym filmie) była tuż po bramce Moraty (pokazywali to na żywca podczas transmisji - chyba żę już specjalnie nawet w telewizji robią taką nagonkę na "niewinnego" ;) ). Oczywiście wiem że całość to mimik z całego meczu. Poza tym on już tak się zachowywał w stosunku da Garetha więc to żadna nowość no ale jak już ktoś napisał wcześniej wszyscy widzą to co chcą zobaczyć ;). Nieważne w która stronę mocy to się odnosi.

0

Oczywiście. Mówiąc ten Pan miałem na myśli tego Pana o którym piszesz. TO taka lekka przenośnia - wiesz co to Rów Marjański ? Najgłębsze miejsce na ziemi (dno) ;)

0

to fakt. ;)

31

Najpierw zadaj mądre pytanie dopiero później pouczaj innych. Kolega bardzo kulturalnie Ci odpisał i powiedział prawdę. Jeśli ktoś ma się nie udzielać to bardziej Ty. Z tym stołem też pojechałeś - nie znasz znaczenia tego przysłowia.

0

W pewnym sensie jeden z niewielu prawdziwych gatunków muzyki. Wole metal niż sztucznie wytworzony twór przez firmę nagraniową bo jest popyt na ładnych chłopców przez młode dziewczęta i wiadomo że to się sprzeda ;). Historia tych chłopców w rozwój muzyki to przede wszystkim wygranie konkursu na ładną buzię i ładny głosik w konkursie jury składającego się z prezesów jakieś wytwórni płyt ;). Wole wykonawców którzy faktycznie SWOJĄ muzyką zaskarbili sobie względy publiczności. Ale oczywiście o gustach się nie dyskutuję więc przepraszam jeśli Cię uraziłem w jakikolwiek sposób.

0

Co do ręki można jeszcze polemizować. Według mnie on nie reagował jak reszta zespołu - wszyscy się zajarali i biegli do strzelca (co jest jak najbardziej normalne) oprócz pana CR7 który coś gestykulował i teraz można gdybać. Lecz już nie można mieć wątpliwości co do wyrazu jego twarzy - były zbliżenia zaraz po bramce - on miał po prostu kwaśną, zniesmaczoną minę. Tutaj też wymyślisz jakieś bajki w jego obronie ? :)




18 sek nagrania. Naprawdę nie trzeba być znawcą mowy ciała żeby to zrozumieć. Tak się cieszy zawodnik z uratowania lidera w ostatnich minutach meczu ?

1

Kurde ZIZU to chyba wtedy nie był ulubieńcem ;)

0

Na żywo powiadasz ... ;).

Sorki za sarkazm ale nie mogę się powstrzymać :)

Masz tu coś co jest na pewno na żywo i brzmi przynajmniej tak dobrze jak na płycie:


0

ekhm .... talent powiadasz ;)

0

ehehehe. Ten Guti też dobry jest. :)

0

Puchar to puchar. Wypadało by wygrać

0

On okres ma non stop :P

0

No nie wiem ktoś z podstawy powinien zagrać bo to rzeźnicy - połamią młodzików, kolesie się przestraszą i polegną.

1

Co to za laluś ? :). Wrzuciłeś dla beki czy tak na poważnie się jarasz ? :P

0

Kurde teraz z Espanyolem. Następna rzeź się szykuje. Oby za bardzo się nie wczuwali. Ostatnio ich golkiper starał się złamać nogę Messiemu :(. Przydałoby się walnąć ze 4 brameczki w pierwszej połowie co by im ciśnienie zeszło.

3

Ten Pan uskutecznia odwierty w Rowie Mariańskim XD

0

Grunt to nie czepiac sie kolegów ze cie wyreczaja jak dajesz d.... y

0

Sygnalizowal ze bramkarz dotkął piłke rękæ chciał karniaka strzelać XD

0

Oskarzanie Neymara to taki balsam na bœl 4 liter słabiaków. Nie ma co zwracać uwagi.

0

Gorszej niż zazwyczaj.

11

Cieszy ze Messi sie angazuje jako lider. Z Valencja bylo to bardzo widac (pomimo goeszej gry widac ze byl zaangazowany). Teraz kilka słow w mediach i to bardzo trafionych. Super :). Jak Messi bedzie ciagnal ten zespol nie tylko pilkarsko ale postawa poza boiskiem to mysle ze nie mamy co sue martwic o trofea w tym roku ;)

1

Trzeba przyznać że wczoraj to on przyćmił Digne. Cholera dobry jest.

0

Dzięki za odpowiedzi. Ja to jednak odbieram (może błędnie) że o spalonym nie powinno być mowy. Wydaje mi się że temat spalonego może być poruszany chyba tylko jak napastnik bierze czynny udział w akcji tzn kopie piłkę lub się ta piłka od niego odbija. Może ujmę to teraz tak troszkę z innego punktu widzenia. Jakby nam strzelili taką bramkę to do głowy by mi nie przyszło zwalanie winy na spalonego u kolesia który nie dotknął piłki. Ale przepisy nie są mi aż tak dobrze znane więc to tylko moje odczucia.

0

Ewidentnie coś nie gra to u białych. U nas nie ma dramatu - chyba że z kontuzjami

0

Ej co oni z tą bramką ze spalonego? Chodzi o to że Luis Suarez stał na spalonym ? Przecież on nie dotknął piłki. Jak to jest w takiej sytuacji ? Można tego nie uznać bo zasłaniał bramkarzowi widok ? Pytam bo dla mnie to cholernie niejasne

0

Ale Munir ładnie dzisiaj zagrał przeciw nam i brameczka. Ten mecz miał tak wiele twarzy że szok. tyle się działo :) Szkoda Iniesty najbardziej.

0

A wiadomo co mu poszło w nodze ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?