sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
NO ten ich bramkarz był wkurzający pluł mu się z 2 minuty nad głową. Może dzięki temu tak dobrze broni te karne. Najpierw wk..ia strzelca później jest łatwiej.
2
Neymar to Neymar - jedyna przewidywalność to to że popłynie z finezją - czasami wychodzi to mu jak najlepszemu geniuszowi a czasami się nie uda. Chłopak nie wybiera prostych rozwiązań tylko te bardziej nieprzewidywalne właśnie - w tym jest przewidywalny ;)
0
O ja pie.....le :) Zajebiste
0
Jaka przepaść miedzy Messim a drugim w kolejce Rivaldo :)
12
Siiiiiiiiiiiiiii :)
0
Ależ ja cie nie wyśmiewam mam tylko inne zdanie. I dalej je podtrzymuje. Napisałem przecież wyżej że masz prawo do swojego zdania - jak każdy inny. Wiesz takie opinie (i twoja i twoich przeciwników - w tym mnie) zawsze są subiektywne. Ja jednak dalej obstaje przy swoim. Kiedyś z jednej strony było trudniej (twój opis) z drugiej jednak łatwiej (ogólny poziom gry w piłkę nożną - taktyka, rodzaje sztuczek - to wszystko przychodziło wraz z rozwojem piłki nożnej). Przecież kiedyś nie było nawet spalonych zdaje się. I całkiem niedawno można było podawać do bramkarza - to wszystko sprawiało że gra była łatwiejsza. Tak czy - nie obśmiewam Cie bo szanuje twoje zdanie. Pozdrawiam.
0
bzdury gadasz w tamtym okresie pilkarze grali po prostu gorzej to bylo 50 lat temu. twoje argumenty typu: 'to jest prawda ale niektórzy o tym nie wiedza' sa debilne. Nawet pilka europejka w tatym czasie byla nieporównywalnie slabsza od tej teraz a co dopero liga brazylijska. Messi być może nigdy nie wygra Mistrzostw swiata ale umiejetnściami czysto pilkarskimi ja i geniuszem taktycznym jada wszystkich do tej pory. Nie jeste jakims straszny jego fan boyem. Uwazam nawet że CR7 zjada Pele na sniedanie. Pooglądaj sobie jakieś best of pele i best of messi na YT i sam to oceń. Masz racje tylko w jednym. Masz pelne prawo do swojego zdania ze Pele jest najlepszy ale pmyśl chwilke. Ludzie cie tu przecierz z takimi przekonaniami wyśmiali.
3
Drugi faul oczywiście głupi. Ale nie ma co go hejtować - troche jest ofiarą niesprawiedliwości sędziego. Ogólnie oprócz drugiego faulu grał bardzo dobrze.
0
Ja się nie wybieram ;)
1
Psy szczekają karawana jedzie dalej :)
0
To samo tyczy się Masherano. Też jakoś przycichło i już go nie sprzedają.
0
bo wojna idzie.
0
Digne zachaczył
1
Mathieu faulował tylko raz - druga sytuacja. Co widać na powtórka bezspornie :).
7
Mathieu dostał jedną zasłużoną kartkę za drugi faul. Za pierwszym razem sędzia pomylił się fatalnie co widać na powtórkach bo faulował Digne nie Mathieu. Mathieu zrobił tylko zdziwioną minę ale on nawet nie dotknął przeciwnika. Błąd sędziego .
0
A wie ktoś może co z Zabaletą ? Nieźle mu się ta noga juhą zalała. Kurna przecież to było muśnięcie - zastanawiaca sytuacja.
0
Marc dzisiaj już ostrożnie - ze 4 razy wypieprzył w trybuny. Bez ryzyka :P
0
Zerwał się ze smyczy ;P
0
Ja się tylko boję żeby nie łapał kontuzji. Jak będzie zdrowy to myślę że poziom Puyola spokojnie osiągnie. Na razie jedyne czego mu brakuje to pewności siebie - takie wrażenie odnoszę. W sumie nowe otoczenie nowy zespół i to najlepszy na świecie - trema pewnie jest ;)
0
Dzisiaj nie grał aż tak źle. Troche się poprawia już.
0
Dokładnie. Wczoraj też pieknie zachował się Luisito przy asyście do Leo. Spokojnie mógł strzelać ale pomógł Messiemu zdobyć Hat-trika. Myślę że podał dokładnie po to właśnie.
0
Masherano też pięknie i to na nowej dla niego pozycji. A jeszcze kilka dni temu toczyłem boje z ludźmi którzy go sprzedawali na tej stronie :)
0
Cos Guardioli sie wyrwal z klatki nasz tygrys ;)
2
Rudy wczoraj nie powinien zejsc pierwsze zoltko sedzia sie pomylil. To Digne faulowal rudy go nawet nie dotknął. Mi tam go szkoda bo gral dobe pechowy jest troche
0
On mial wczoraj jakas rocznice 150 mecz czy cus. Dlatego dostal karniaka od Messiego. Dobrze ze obudzila sie w nim pilkarska zlosc i to naprawil.
0
Dobra dzieciaku nie spinaj tyłka niech Ci tam będzie że Pele. Barca wygrała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesz się :)
2
Bez przesady nie przeceniaj mocy slow tego filutka. Pique mu pewnie odpowie - stary dostanie zawalu. A Gerard dogra fo konca mistrzostw i odejdzie. Zapewne i tak hejty na niego poleca nawet z federacji (mowie oczywiscie o tym siwym starcu)
2
Tez mnie to zastanawia. Nawet gazety pisaly ze noe wiadomo o kogo chodzi. Widac poczul sie do roli. ;)
0
raz do roku to i kura piardnie :)
0
Spoko niech kryją go wszyscy. Wtedy ich rozjedziemy w 10siątke