sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W niedziele mecz o wiele ważniejszy i pewnie też trudniejszy w moim odczuciu.
5
Dla kolegi autora polecam stronę realmadryt.pl z takimi artykułami myślę że z otwartymi rękoma przyjmą.
1
No trochę powiewa wioskową prywatą.
1
A co nie znasz tego scenariusza ?
0
A ja tam lubie jego hardy charakter. Nie dajec sobie po pagonach skakac i tyle. Lubie takich kozaczkow. Stoiczkow tez byl zajebisty.
0
Niekoniecznie bo scenariusz moze sie powtorzyc zdobedzie cos z realem lub portugalia jako statysta i znowu beda mu wciskac nagrode ... podejzewam ze nawet jakby na lawie te nagrody zdobywal to za wspieranie kolegow i bidowanie ducha druzyny by mu chcieli dac ;)
0
Na powtórce dopiero skumałem ze to paco podawał. W sumie ładnie dograł skubany, może nie musi tak się tak na tych golach skupiać na razie.
2
Bartek coraz lepszy sie wydaje ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
A temu brazylijskiemu Ronaldo to o co chodzi ? Menopauze przechodzi ? Boli taki takst od kolesia którego się szanowało. Widać w realu się zeszmacił jednak. ..... Widzę że jest news ... co za pała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Duzo glosow tutaj ze moze to sie nam czkawka odbic a ja mysle ze przeanalizowali sytuacje razem z prawnikami i ze tebas bedzie sie niedlugo tlumaczyl ze swojej postawy.
0
Ee tam teraz sie ugryzie w jezyk zanim cos chlapnie.
0
Brawooooooo !!!!!!
0
Masz rację - ja nie lubię ligi angielskiej prawdopodobnie przez fanatyków którzy wmawiają wszystkim że liga angielska jest najlepsza pomimo wyników na arenie międzynarodowej. Może jest dość wyrówna lecz poziom moim zdaniem coś a'la liga Francuska.
1
Rozumiem tylko jaką renomę mają kluby angielskie? Po prostu ta liga ma silne media. To są ich plecy. Przecież oni dają ciała nawet pucharze UEFA, nie mówiąc oczywiście o Lidze Mistrzów i to już od dawna.
2
Daj spokoj zlatan to zlatan przynajmniej ma dystans do siebie nie jak portugalczycy ;P
1
Serio ? Widziales jal grsla Valencja i na ktorej jest pozycji ? Takich meczy z "beniaminkami" jest u nas dosc sporo
40
Gdyby w lepetyne dostal Krisztianu od naszgo kibica to Tabas by zlozyl wniosek o degradacje klubu do drugiej ligi. Mieli by szanse na mistrza w koncu ;)
4
Sokojnie odwolaja sie i kare anuluja ;). Pozniej zajma sie Neymarem dostania bana na 12 spotkan.
0
Dani ... piękny gol i jaki taniec z Abidalem :)
3
Tak lecz Tebas woli zając się "chodowlą" bojówek anty-Barclońskich. W końcu d .... pa już piecze mocno po 10 latach piachu białych.
7
Dokładnie grali 1 połowę jak rzeźnicy, później oczekują szacunku
2
Krew człowieka zalewa. Nie dziwie się że Katalonia ma ciągoty niepodległościowe. Skoro Tebas nie potrafi uczciwie ocenić sytuacji a on to powinien właśnie zrobić przede wszystkim. Smutek ... żal. Twój Real Panie Tebas po raz kolejny gra piach fartem utrzymują się na pozycji lidera ale to się zmieni niedługo a na pewno po meczach z Atletico i Barceloną.
0
Dokładnie przecież oni ich na tych trybunach wyzywali każdy kto chodzi na mecze i jest w sercu takiej sytuacji wie jak to wygląda.
1
Taaaa, Ciebie zlokalizowali a są jakieś nagrania że Neymar ich obrażał czy ślepo wierzymy chuliganowi ? Bo robi się z tego istna nagonka. Tebas pie...y coś że wszyscy piłkarze Barcelony obrażali ten gada że tylko Neymar. Dowód dajcie do jasnej cholery bo butelke widziały miliony osób ale to na piłkarzy jest nagonka a biedny kibic zrobił błąd swego życia a ma tylko 17 lat a oni przecież wszyscy udawali. No do jasnej cholery przecież to jest wulgarna ściema. W duchu gówniarz ma radochę że przez jego czyn federacja jeszcze będzie ścigać Barcelone. Pozostaje tylko satysfakcja że zostali upokorzeni piłkarsko. Gol strzelony z karnego w ostatnich sekundach ... dupa będzie piekła jeszcze z pół sezonu. Nara kibicu. PS twoi koledzy na pewno nie obrażali naszych piłkarzy smarkaczu.
0
Kolego odpisałem Ci ja jak i przedmówca bardzo delikatnie. Ty pierwszy użyłeś słowa żeby się "nie udzielał". Mi też walnąłeś wykład jakbym nie wiadomo jak Cię uraził. Sprawy by nie było gdybyś nie skomentował tej uwagi (skądinąd słusznej) a Ty to skomentowałeś i to dość chamsko więc posypały się odpowiedzi. Nie mam nic do Ciebie więc przestań się tak napinać. Przyjmij do wiadomości to że ktoś Cię uświadomił że Halilovic nie jest wychowankiem i zrozum że to być może wcale nie było złośliwe. Żyj dalej i daj żyć innym ;)
2
Ja nie jestem pewien czy oni czasem wszystkich nie wymienili ;P
1
Oczywiście. Nie z takimi już wygrywaliśmy.
1
Barca ich pojedzie. Jesli przelamia klatwe to bedzie wysoka wygrana - tak mysle