sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No fajnie fajnie :) Ale czuje tu sarkazm ... czemu ?
1
Jest już oficjalka na Lucasa Diagne
https://www.facebook.com/FCBarcacom/?fref=nf
0
Jednak Neymar to Neymar w tym filmie najpiękniejsze akcje to z jego udziałem :) .. nie doceniamy go trochę ;)
0
Zapewne logowanie jest zapamiętane w ciasteczkach co ułatwia logowanie ludkom bez bana ;). Twoje ułatwienie dla większości byłoby utrudnieniem :D
1
Ha ha tutaj chyba połowa strony poleciała po finale XD
4
Trzeba być niezłym ignorantem żeby tego nie widzieć. Jakby były dowody to nie było by sprawy w dyskusjach tylko w sądzie. Pytanie - kibicujesz Barcelonie tak ? Nie uderza Cie fakt że nagle okazuje się że kibicujesz przestępcom ? Neymar, Messi, Masherano i pewnie kilku innych których sprawy nagłaśniali co kilka dni ? Tego typu newsy wypływają od 2-3 lat. Myślisz że inne kluby są czyste ? Że kolesie z Realu, Atletico itd. nie robią przewałów ? Kolego robią i to prawdopodobnie w takiej samej skali. I w sumie mnie to nie boli. To że Messi okradł urząd też nie. Boli mnie natomiast to że ktoś pracuje od tych wyżej wspomnianych 2-3 lat aby brudy Barcy wypływały. Jeśli zarząd i prawnicy ma problemy żeby znaleźć na to dowody to przestań zadawać sarkastyczne pytania bo ja tych dowodów na pewno nie mam. Ale powtarzam trzeba być ignorantem żeby nie sklecić tego w całość. A czekaj ... wszedłem na twój profil - ha ha ha - nie dziwne że jesteś ignorantem skoro jesteś kibicem Realu. Ok ale jak czegoś nie jesteś w stanie zrozumieć to powstrzymaj się od komentarzy proszę.
3
Hmmm wiesz - myślę jednak że nie. Będą być może o tym wzmianki ale zawsze będzie główny temat że Messi zdobył 5 złotych piłek i był piłkarzem wszechczasów który pobił wszelkie możliwe rekordy. Liczę na jego powrót do kadry i mistrza w Rosji ;)
0
Tak masz racje to przestępstwo. Zauważ jednak co dzieje się ostatnio. Co chwilę wynajdują coś z rękawa na naszych graczy. Messi, Neymar, Masherano. Można by rzec że celują wysoko ;). Naprawdę myślisz że Barcelona jako jedyna jest klubem przestępców ? Jeśli coś wypłynie na białych (np Benzema) To idzie to bardziej ze strony Francuskiej nie Hiszpańskiej.
0
To smutny fakt :(
3
Myślę że takie wałki robi dużo piłkarzy bogatych. A jak na razie widzę afery związane tylko z Barceloną. Ok są winni ale szlag trafia że sądy tak stronniczo lustrują. Nie jestem w stanie uwierzyć że Barcelona (tylko Barcelona) to klub oszustów i tutaj ta akcja ma jakiś sens ale nie trafia w sedno.
8
Nie do końca. Sam wyrok uczciwy ale trwa kampania szkalująca Barcelonę ze strony Madrytu, więc nie powinni siedzieć cicho.
2
Moim zdaniem faktycznie Barca być może nie powinna była takiej akcji wprowadzać. Ale myślę że nie chodzi tu o obronę samego Messiego tylko o "kampanie" która jest wymierzona w osoby związane z Barceloną - a najlepiej te najbardziej znane. Stoi za tym zapewne ta laska co pracowała w realu. Więc niech się walą i będą równie skrupulatni w sprawdzaniu ekipy białych. Podejrzewam że co drugi bogaty piłkarz robi takie przewały ale biała strona ma "plecy" które jednocześnie pracują aby pogrążyć Barcelonę. Dopieli swego skór .... ny. Co chwila sprawdzają naszych piłkarzy - jestem na 100% pewien że w papiery białych nie można nawet spojrzeć bo by się poleciało ze stołka. I tyle jeśli chodzi o uczciwość Messiego i .... tych "instytucji".
0
Ale te MD jest wkór ...ce :[
5
Duzo tu widze prawych ludzi. Zupelnie jak autor teksu. Same "Macierewicze" - ile to razy w tekscie bylo ze Messi to przestepca fiu fiu. Ja osobiscie tak bym go nie nazwal nawet jakby byl polakiem i grał w 3 lidze. Uwalil skarbowke na miliony ? Ok teraz to splaca zapewne z niezlymi odsetkami wiec panie autor slowo przestepca zachowaj dla mordercow i gwalcicieli lepiej bo ploniesz pan z emocji ploniesz.
0
Smutniejsze jest to że Messi Z bardzo dobrą Argentyną ciągle odpada w finałach na tego typu imprezach. A CR7 z przeciętną Portugalią wygrywa puchar z reprezentacją do tego grając padakę.
1
Chyba się kończą ;)
1
Mam to samo. Ten koleś byłby mega wzmocnieniem.
5
Jedyny zespol ktory wedlug mnie nie zasluzyl na taka pozycje to Portugalia. Niemcy tez nie grali nie wiadomo jakiego turnieju. Przypomne Ci ze grajac z nami to my mielismy wiecej z gry. A wczoraj 2 polowa byla francuzow i byli skuteczniejsi tyle. Mieli tez farta jakby girou podal do griezmanna po babolu tego czarnego co messi go kiedys osmieszyl to byloby 3:0
3
Stary, przeprowadz ty sie do Berlina lepiej.
1
W atletico tez siedzi wiec pewnie by sie zgodzil
0
W atletico wychodzi z ławki właśnie
1
Kurde jak ja bym go chciał u nas :)
9
Bo widzisz to oni maja kompleks Messiego. Nie maja u siebie nikogo lepszego pilkarsko gloryfikuja woec najbardziej medialnego a zarazem najwiekszego dupka mowiacego o sobie ze jest piekny i bogaty.
0
Hmm szkoda ze nie zrobiłem print screena. Jeszcze 3 godziny temu było tam napisane czarno na białym że Messi został uniewinniony. No ale teraz to już nie mam dowodu swojej racji :(. Ale ale widać że było grzebane spójrzcie na link który zapodałem jest w nim tytuł newsa. A teraz wejdźcie na niego i zobaczcie nowy tytuł :) HA ha. noo nieładnie zamiast przyznać się do gafy to tak tuszować ;)
0
Droga redakcjo po cholerę wstawiacie newsy że Messi został UNIEWINNIONY ? Oto link do waszego wpisu.
http://www.fcbarca.com/70583-leo-messi-oczyszczony-z-zarzutow-o-popelnienie-przestepstw-podatkowych.html
Sprawdzajcie źródła może wcześniej ?
0
Mnie tam bale przekonal do siebie juz jako gracz realu. W przeciwienstwie do Krystyny odbieram go jako zajebistego sportowca. Wczesniej w totenhamie nie widzialem w nim az takiego talentu.
2
Lipa wiem. Najgorszy sort to PO i PIS i stare partie. Nowoczesna to tez gówno. Ja tam lubie Korwina i Kukiza. Korwin może kontrowersyjny ale na pewno jest najdalej od uzależniania kraju od innych Krajów, Unii i innych dziwnych tworów.
0
Przez 8 lat rzadzilo PO tzn UE. Sprzedali wszystko !!!! Kaczory pewnie nie lepsze ale mam nadzieje ze ich rozlicza. Rowniez licze na Polexit i Kukiza u wladzy.
0
To by byla niezla podpucha ;)
0
Po jutrzejszym meczu moze sie troche nazmieniac w hierarhii realu ;)