0

Jego odpoczynek jest wazny dla zespolu tyle w temacie. Fajnie ze chlopaki skracaja urlopy ale oni odpoczywali dluzej.

39

No coz wybral gre a nie lawke. Nie mozna go winic.

0

Ooo widze ze kolega zna osobiscie Leo. Pozazdroscic. :) Kiedys skromny teraz strzela fochy. Skad to stwierdzienie ? Ze strony realmadryt.pl ?

1

Wyjmij Pan kołek z tyłka Panie House z telefonu pisałem :). Nawet chciałem poprawić ale mi się przywiesił przy edycji.

0

Neymarowi nalerzy zakazac wyjazdow na kadre bo traci poziom dportowy ;P

1

U nas też był messi, suarez, mashe, busi, arda, mathieu Nagłówek że rezerwowi ograli Leicester jest ostro na wyrost moim zdaniem.

2

Oczywiście ale powiedzenie że Leicester grał podstawową jedenastką a my rezerwami to lekka przesada chyba ;). TO presezon i obydwaj trenerzy sprawdzali rezerwowych

0

Obyś miał racje. Ja tam z chęcia widziałbym Munira jako 4 ataku (oczywiście jakby grał tak cały czas) - po prostu nie chce się na wyrost jarać i tyle.

0

Wiesz przeciez ze staty sa czesta nieadekwatne do tego co sie widzi na boisku a w wykonaniu Munira widzielismy duzo kaszany to cgyba jednak jest fakt. Z Sandro przescigali sie w niewykozystywaniu okazji

1

Tak Wasilewski tez podstawa co ? Nastepny Kapustka tak jak mówie nie znam dobrze lLeicestera ale wiem ze Wasyl tam ławe grzeje, no a Kapustka wczoraj byl kupiony. Nie sadze ze to byl podstawowy sklad wiec nie zartuje - tytul przesadzony.

1

Ejj ale Leicester to pierwszym niby garniturem grał ? Nie znam ich kapeli ale chyba też rezerwy wystawili. Nie przesadzajcie z nagłówkami - to niesmaczne jest.

0

Munir dzisiaj dobry mecz zagrał ale pamiętajmy jaki to turniej. Przyjdzie walka o punkty i Munir może zniknąć albo marnować setki - już to przerabialiśmy. Zobaczymy jak się sprawdzi jeśli LE da mu szanse w ważniejszym meczu. Na razie jest ok - miło się to oglądało ale nie ma co się jarać.

0

O cholercia ale wpadka masz rację :) Imię pomyliło mi się z nazwiskiem ;P

0

A co ty chcesz pd chlopaka. Celta zrobila nam to samo z Nolito. Nie bylo bata wtedy zeby zeszli z kwoty odstepnego. Niby czemu mamy ich traktowac inaczej.

0

Nie w przypadku naszej polityki transferowej. Powiedzieli by 5 i tez bym sie obawial.

0

100% racji. Niech zbieraja kase jak go chca

0

Gabigol byl tylko jeden ten z Fiorentiny

0

Ludzie nie narzekajcie. Martin Montoya przez ostatnie sezony nie był wstanie wygryźć Daniego Alvesa. Niestety był za słaby. Nie można mówić o słabej polityce bo nie jesteśmy niestety takim Ajaxem wiecznie grającym wychowankami. My jesteśmy zobligowani do zdobywania tytułów i z tego powodu nie ma opcji by dać chłopakowi cały sezon by wskoczył na poziom kolegów tylko po to by zachować status budowania zespołu wychowankami i ideologie niezależności. Albo trofea albo La Massia. ... albo zainwestować w skautów i szkółke by lepiej robili swoją robote. Czuje do chłopaka duży sentyment jak większość zapewne odwiedzających tą stronę ale to nie znaczy że nadawał się na pierwszy skład.

3

Messi to religia XD

0

Wiadomo przeciez - Messi to Bóg futbolu :)

11

Nikt nie lubi cuezkich powrotow z urlopu do pracy ;)

0

Jakby to jeszcze zrobili kosztem chelsea byloby pieknie :)

1

Oni tam o jego zone pytali w tymkontekscie jordi zapewne podobnie by odpowiedzial

0

Spokojnie nawet jak przyjdzie to Munir go wygryzie XD

0

Ich redakcja miesci sie w tartaku ;)

2

Uderz w stol norzyce sie odezwa.Widac ze maja ukryta zawisc ich laska w sadzie wlasnie dlatego caly czas szuka haka by nas pograzyc

0

No tak ale i tak powinnismy miec 3 srodkowych napadziorow Jak sie trafi jakas powazniejsza kontuzja na pare miechow suarezowi (odpukac) to jestesmu w przyslowipwej d....

0

To fakt. Ja też chciałem to storpedować ale na transfermarkt jego wartość to 45 baniek. Niestety wartość a cena w dzisiejszych czasach to dwie różne sprawy.

1

Noo w totka to oni grac nie powinni ;)

1

Mandzukic zaraz by sie z kims lał po godzinach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?