sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lacazette jakby pszyszedl to wygryzlby Suareza ;)
0
No jak by raty były taki jak w przypadku Adriano XD
0
Opchnelibyśmy go wtedy minimum za 170 (pomocnik ze zlotą piłka w tych czasach) :P
0
Krisztiano ma klauzule 1 mld ? Łooo jesu :)
3
BO lubi ? Jego sprawa. Nie o wygląd w Messim chodzi.
13
A ja się ciesze ze Messi trochę się otwiera na nowe. Za bardzo zamknięty w sobie zawsze był. To mu może dać tylko większą pewność siebie.
0
Ale pierwszym zmiennikiem. Swoje by ugrał.
0
o toto :). Dobrze prawisz :)
0
Mam nadzieje że Gameiro ma coś do gadania w tym zamieszaniu. Bo wygląda to tak jakby był niemyślącym towarem. Ci chcą to tamci to a co chce zawodnik ? To chyba podstawa. To samo dotyczy Vieto.
0
Przy przedłużaniu powinna wzrosnąć przynajmniej dwukrotnie według mnie
0
Rakieta to 2 wybór LE w pomocy. Pierwszym jest Iniesta. Nie mówię oczywiście o DP tam jest Busi - zresztą i tam Rakitić czasami gra. Nie wiem po co te słowa jak pierwszy skład Chorwat raczej dalej ma pewny nawet jak będzie czasami rotował z Gomesem (on lub Iniesta). Pewnie chodzi o podgrzanie tematu przed rozmowami dotyczącymi przedłużenia umowy.
0
Normalnie czuje się jak dziecko na gwiazdkę XD. Niespodzianki latają ładne.
0
No fakt ale drugi mógł być lepszy a nie gorszy ;P
1
Ja tez go zrozumialem i podzielam jego zdanie. Pierwszy LE sezon byl lepszy.
0
Na pewno nie w tym sezonie. Może jest cierpliwy chłopak ;)
1
Ciekawe czemu Pogba wybrał akurat Man. Untd. Może coś chce udowodnić włodarzom z Manchesteru ? (Jakiś kompleks oddania za darmo ?) Nie liczyłbym na jego miejscu na wiele pucharów w tym klubie w najbliższej przyszłości, chociaż diabłom życzę osobiście jak najlepiej - bardzo lubię ten klub jeśli chodzi o BPL to chyba najbardziej.
0
Kotem w worku ? Daj spokój :) Pół świata piłkarskiego o nim marzyło wtedy.
0
A no Pinto to następna historia ;)
1
Przyznam ci racje w jednym. Byl niepewny jak wchodzil na zmiany pierwsze 5-10 minut. Pozniel lapal faze i gral jak z nut. Jak gral od poczatku - tego efektu nie bylo. Jesli natomiast porownujemy do Bartry: slawetna akcja gdzie Bale go wziol na obieg i strzelil brameczke. Na 100% Mathueu by sobie na to nie pozwolil - jak jzz sie rozpedzi to nie ma na niego bata ;)
17
Wolny ? To najszybszy nasz obrońca jak nie najszybszy w ogóle w Barcelonie. Chyba tylko Jordi ma lepsze osiągi w tej kwestii.
0
On teraz puczem zajęty jest gdzie go ciągacie ;P
0
Bo niby Barcelona nie podpisala znim takiego kontraktu ? Zostala naciagnieta ? Chlopak jest dobrym rezerwista nie odstaje az tak od reszty. Mial tez problemy z sercem to go troche przychamowalo.
0
Tylko aleix vidal i rafinha rzadziej ? Ciekawe ... tzn Douglas czesciej z tego wynika ?
0
A tego nie wiem - przyznaje nie sprawdziłem ;)
1
3 punkt to dla nich atut akurat - gorzej że później na siłę będą go wpychać więc jeśli uda im się zrobić team bez CR7 a na bank im się uda, to jego powrót wszystko rozpierniczy zapewne.
0
Myślę nawet że nie specjalnie muszą go przekonywać ;). Bardziej się boje że Marcelo może namieszać.
16
Przejrzyj ty chopie na YT akcje Nazario .. to nie są karne ;)
0
Tak czy siak teraz to nie jest jedna z najlepszych drużyn Europy ;)
2
Cytuje: "turniej International Champions Cup z udziałem najepszych drużyn Europy" - czyżby ? :P
2
Co tam robi Chelsea ja się pytam ;)