0

Lacazette jakby pszyszedl to wygryzlby Suareza ;)

0

No jak by raty były taki jak w przypadku Adriano XD

0

Opchnelibyśmy go wtedy minimum za 170 (pomocnik ze zlotą piłka w tych czasach) :P

0

Krisztiano ma klauzule 1 mld ? Łooo jesu :)

3

BO lubi ? Jego sprawa. Nie o wygląd w Messim chodzi.

13

A ja się ciesze ze Messi trochę się otwiera na nowe. Za bardzo zamknięty w sobie zawsze był. To mu może dać tylko większą pewność siebie.

0

Ale pierwszym zmiennikiem. Swoje by ugrał.

0

o toto :). Dobrze prawisz :)

0

Mam nadzieje że Gameiro ma coś do gadania w tym zamieszaniu. Bo wygląda to tak jakby był niemyślącym towarem. Ci chcą to tamci to a co chce zawodnik ? To chyba podstawa. To samo dotyczy Vieto.

0

Przy przedłużaniu powinna wzrosnąć przynajmniej dwukrotnie według mnie

0

Rakieta to 2 wybór LE w pomocy. Pierwszym jest Iniesta. Nie mówię oczywiście o DP tam jest Busi - zresztą i tam Rakitić czasami gra. Nie wiem po co te słowa jak pierwszy skład Chorwat raczej dalej ma pewny nawet jak będzie czasami rotował z Gomesem (on lub Iniesta). Pewnie chodzi o podgrzanie tematu przed rozmowami dotyczącymi przedłużenia umowy.

0

Normalnie czuje się jak dziecko na gwiazdkę XD. Niespodzianki latają ładne.

0

No fakt ale drugi mógł być lepszy a nie gorszy ;P

1

Ja tez go zrozumialem i podzielam jego zdanie. Pierwszy LE sezon byl lepszy.

0

Na pewno nie w tym sezonie. Może jest cierpliwy chłopak ;)

1

Ciekawe czemu Pogba wybrał akurat Man. Untd. Może coś chce udowodnić włodarzom z Manchesteru ? (Jakiś kompleks oddania za darmo ?) Nie liczyłbym na jego miejscu na wiele pucharów w tym klubie w najbliższej przyszłości, chociaż diabłom życzę osobiście jak najlepiej - bardzo lubię ten klub jeśli chodzi o BPL to chyba najbardziej.

0

Kotem w worku ? Daj spokój :) Pół świata piłkarskiego o nim marzyło wtedy.

0

A no Pinto to następna historia ;)

1

Przyznam ci racje w jednym. Byl niepewny jak wchodzil na zmiany pierwsze 5-10 minut. Pozniel lapal faze i gral jak z nut. Jak gral od poczatku - tego efektu nie bylo. Jesli natomiast porownujemy do Bartry: slawetna akcja gdzie Bale go wziol na obieg i strzelil brameczke. Na 100% Mathueu by sobie na to nie pozwolil - jak jzz sie rozpedzi to nie ma na niego bata ;)

17

Wolny ? To najszybszy nasz obrońca jak nie najszybszy w ogóle w Barcelonie. Chyba tylko Jordi ma lepsze osiągi w tej kwestii.

0

On teraz puczem zajęty jest gdzie go ciągacie ;P

0

Bo niby Barcelona nie podpisala znim takiego kontraktu ? Zostala naciagnieta ? Chlopak jest dobrym rezerwista nie odstaje az tak od reszty. Mial tez problemy z sercem to go troche przychamowalo.

0

Tylko aleix vidal i rafinha rzadziej ? Ciekawe ... tzn Douglas czesciej z tego wynika ?

0

A tego nie wiem - przyznaje nie sprawdziłem ;)

1

3 punkt to dla nich atut akurat - gorzej że później na siłę będą go wpychać więc jeśli uda im się zrobić team bez CR7 a na bank im się uda, to jego powrót wszystko rozpierniczy zapewne.

0

Myślę nawet że nie specjalnie muszą go przekonywać ;). Bardziej się boje że Marcelo może namieszać.

16

Przejrzyj ty chopie na YT akcje Nazario .. to nie są karne ;)

0

Tak czy siak teraz to nie jest jedna z najlepszych drużyn Europy ;)

2

Cytuje: "turniej International Champions Cup z udziałem najepszych drużyn Europy" - czyżby ? :P

2

Co tam robi Chelsea ja się pytam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?