0

@barpol11 nie nie musimy. Dla mnie przereklamowany, nawet zdrowy wielkie g dawal, łeb w dół i tyle, zawsze ta sama kiwka, zejscie do srodka, podanie do najblizszego. Zwykły srednia za 140 baniek, o ogromnej ilosci kontuzji nie wspominajac.

0

@AntekGriezmann nie ma takiego. Depay jeszcze w Barcelonie nie gra

0

@adambądkowski93 cześć Leo, brawo, brawo nareszcie coś wygrałeś w reprze, jesteśmy najlepsi, tzn ja najlepszy ty zaraz za mną. Pozdro

1

@LS już tylko ona została :) jest open park, koncerty Zawialow, i ten z wąsem od fal

0

@Encore wiesz co, ja mam dość Francuzów. Ten ich top szybko się kończy bo im odpierd

1

Nasze służby medyczne, top. Ciekawe czy go badali przed

0

@Vempers Jakby zgodził sie zmniejszyć pensje, wywalic Cou, Pjanic, Umtiti, Lenglet, Brejt. Tez chciałbym by został.

0

@Gaucho wg Sportu dziś.
Wg MD odwołane
Wg. Asa już podpisał z RM

Wybierz sobie

1

@Ghotti chcieć a sprzedać to dwie kwestie. Ale fakt trzeba Barcę odświeżyć

2

@ptrx A skąd wiesz ze BM chciał? Atak, Grie, Brejt, Dembele -, bójcie się, FCB idzie po LM

0

@matelkoveb I sam sobie odpowiedziałeś :)

0

@matelkoveb I ty w to wierzysz? Współczuję

0

@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.

0

@VamosRakieta Dlatego ja codziennie z nich szydze. Wierzę tylko jednemu dziennikarzowi, ale on mega rzadko pisze. A jest nim Ben Achraf

1

@DonMatteo901 źródło z kanalizacji.

2

@Xxxbarca4ever pytanie czy nowe pokolenie czy też dropsów za dużo. W kolarstwo nie wierzę tak jak i w podnoszenie ciężarów

8

@Ghotti Yhy, wypożyczenie i 75% pensji Barca. Milan zawsze tylko frajerów szuka

1

@Kubusek^^ Jest taka zasada nie znasz się nie komentuj. Zastosuj u siebie na prawdę sporo zyskasz.

0

@Messibestplayerintheworld Czemu mnie to nie dziwi. Pierdolety dziennikarzy to dramat

1

@MesQueUnClub96 A był tu wczoraj kozaczek co pisał, że jakie burze? Że on bez parasolki chodzi. Ostatnio przechodza na prawde bardzo mocne burze, trąby, bowecho, Powodzie błyskawiczne, jesteśmy w bardzo niestabilnym miejscu na mapie Europy.

25

@DaPidejpi przeciez ona 50kg nie wazy. Niech Gesslerowa wycisnie

2

@Lionel_Messi10 I nie pozdrawiam. Kleszcza w dupie życzę

11

@zeko0 Ale my nie mamy kasy na jego pensje

0

@dzefrej234 brać się nie zastanawiać :)

0

@doc MD to badziew. Dla mnie obie wersje możliwe.

0

@Nihas też mnie to wkur

0

@dzagos czyli brać bo młodszy. Argument ci powiem

0

@kaamil1910 rozumie, tylko nie znaczy że musi się zgadzać

0

@BarcaInfo Grie na bank też zjeżdża z pensja w AM. nie lepiej by u nas zmniejszył

0

@Pilka_jest_okragla Ansu kompletnie nie wiemy jak z forma będzie. Rok przerwy, jedna kontuzja i Collado podstawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?