tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barpol11 nie nie musimy. Dla mnie przereklamowany, nawet zdrowy wielkie g dawal, łeb w dół i tyle, zawsze ta sama kiwka, zejscie do srodka, podanie do najblizszego. Zwykły srednia za 140 baniek, o ogromnej ilosci kontuzji nie wspominajac.
0
@AntekGriezmann nie ma takiego. Depay jeszcze w Barcelonie nie gra
0
@adambądkowski93 cześć Leo, brawo, brawo nareszcie coś wygrałeś w reprze, jesteśmy najlepsi, tzn ja najlepszy ty zaraz za mną. Pozdro
1
@LS już tylko ona została :) jest open park, koncerty Zawialow, i ten z wąsem od fal
0
@Encore wiesz co, ja mam dość Francuzów. Ten ich top szybko się kończy bo im odpierd
1
Nasze służby medyczne, top. Ciekawe czy go badali przed
0
@Vempers Jakby zgodził sie zmniejszyć pensje, wywalic Cou, Pjanic, Umtiti, Lenglet, Brejt. Tez chciałbym by został.
0
@Gaucho wg Sportu dziś.
Wg MD odwołane
Wg. Asa już podpisał z RM
Wybierz sobie
1
@Ghotti chcieć a sprzedać to dwie kwestie. Ale fakt trzeba Barcę odświeżyć
2
@ptrx A skąd wiesz ze BM chciał? Atak, Grie, Brejt, Dembele -, bójcie się, FCB idzie po LM
0
@matelkoveb I sam sobie odpowiedziałeś :)
0
@matelkoveb I ty w to wierzysz? Współczuję
0
@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.
0
@VamosRakieta Dlatego ja codziennie z nich szydze. Wierzę tylko jednemu dziennikarzowi, ale on mega rzadko pisze. A jest nim Ben Achraf
1
@DonMatteo901 źródło z kanalizacji.
2
@Xxxbarca4ever pytanie czy nowe pokolenie czy też dropsów za dużo. W kolarstwo nie wierzę tak jak i w podnoszenie ciężarów
8
@Ghotti Yhy, wypożyczenie i 75% pensji Barca. Milan zawsze tylko frajerów szuka
1
@Kubusek^^ Jest taka zasada nie znasz się nie komentuj. Zastosuj u siebie na prawdę sporo zyskasz.
0
@Messibestplayerintheworld Czemu mnie to nie dziwi. Pierdolety dziennikarzy to dramat
1
@MesQueUnClub96 A był tu wczoraj kozaczek co pisał, że jakie burze? Że on bez parasolki chodzi. Ostatnio przechodza na prawde bardzo mocne burze, trąby, bowecho, Powodzie błyskawiczne, jesteśmy w bardzo niestabilnym miejscu na mapie Europy.
25
@DaPidejpi przeciez ona 50kg nie wazy. Niech Gesslerowa wycisnie
2
@Lionel_Messi10 I nie pozdrawiam. Kleszcza w dupie życzę
11
@zeko0 Ale my nie mamy kasy na jego pensje
0
@dzefrej234 brać się nie zastanawiać :)
0
@doc MD to badziew. Dla mnie obie wersje możliwe.
0
@Nihas też mnie to wkur
0
@dzagos czyli brać bo młodszy. Argument ci powiem
0
@kaamil1910 rozumie, tylko nie znaczy że musi się zgadzać
0
@BarcaInfo Grie na bank też zjeżdża z pensja w AM. nie lepiej by u nas zmniejszył
0
@Pilka_jest_okragla Ansu kompletnie nie wiemy jak z forma będzie. Rok przerwy, jedna kontuzja i Collado podstawa