23

A idź pan w ch. " Julia nie do ciebie :)

0

@SaulGoodman Tego nie wiemy. Na prawdę sport zawodowy na takim poziomie w tym wieku to niewiadoma.

0

@BarcaInfo Sprzedadza nam Saula za 72m, a my im grie za 72

1

@dzagos Wole Lahoza niz tego zasrańca Manzano.

0

@Mns21 Ta do 50-tki

0

@Janiama Jesteśmy idiotami.

12

Nie możecie tego zrobic w formie tabelki?

2

@Deviler Też jestem tego zdania. Robimy sobie krzywdę, nie ten zawodnik co powinien odchodzi. Jeśli zgadza sie w AM na połowe pensji to i niech u nas sie zgodzi.
Pozbyć się Cou, Umtiti, Pjanic.

2

@Arkon Fajnie - LM, 4-1 z PSG, 3 miejsce LL. Faktycznie szał.

0

@Messibestplayerintheworld A my preferujemy by tak nie było.

1

@dzagos I tak co tydzień. Masakra co się odpierdziela

1

@Yosemite Krysi nie ma? Trochę słabe

6

@Kimirionum gdzie masz info ze więcej, przecież trąbią że połowa tego co miał

2

Nasza 9-tka. Jestem dumny

1

@elo1600 bo krytykuje rząd i nie lubi PO, to wystarczy nie ważne co mówi

0

@tobiasson92 a ja jestem zdania że trzeba to zrobić. 500zl nikogo nie boli. 5k odechce Ci się zapierd.

5

@Wilczeq Konfederacja chyba ma plan spaść, poniżej progu

11

@doc Jezus, to nie może być prawda. Oddać, zawieść, zostawić walizki na lotnisku i sprdl jak najszybciej

0

@Messibestplayerintheworld jak dwa tygodnie to i tak jeszcze będzie w presezonie

0

@cat_r37 no i teraz wymiana za Grie

0

@takisobiektos lepiej kupić np neto za 50mln i dać pensje 7mln.

1

@ZielonySzparag Immobile?

17

@normasubiektywna Co złego życzyć komuś sraczki?

73

Sraczki życzę. Nie pozdrawiam.

2

@GeneralXavi słabe w ch. Co on wam zrobił by go obrazac? Przedszkole

0

@Peszko07 Z duma moge powiedziec ze ja.

0

@PatrykBarca Moze puchar Tymbarka

0

@Szmulek PSG za darmo go ma. Boli dupsko. Maja kozaka na lata

1

@Janiama Historiczie nikt nie wygral dwa razy karnych . Przynajmniej tak panowie komentatorzy mówili

1

@kaamil1910 A ma Sancho panczo na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?