tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
A idź pan w ch. " Julia nie do ciebie :)
0
@SaulGoodman Tego nie wiemy. Na prawdę sport zawodowy na takim poziomie w tym wieku to niewiadoma.
0
@BarcaInfo Sprzedadza nam Saula za 72m, a my im grie za 72
1
@dzagos Wole Lahoza niz tego zasrańca Manzano.
0
@Mns21 Ta do 50-tki
0
@Janiama Jesteśmy idiotami.
12
Nie możecie tego zrobic w formie tabelki?
2
@Deviler Też jestem tego zdania. Robimy sobie krzywdę, nie ten zawodnik co powinien odchodzi. Jeśli zgadza sie w AM na połowe pensji to i niech u nas sie zgodzi.
Pozbyć się Cou, Umtiti, Pjanic.
2
@Arkon Fajnie - LM, 4-1 z PSG, 3 miejsce LL. Faktycznie szał.
0
@Messibestplayerintheworld A my preferujemy by tak nie było.
1
@dzagos I tak co tydzień. Masakra co się odpierdziela
1
@Yosemite Krysi nie ma? Trochę słabe
6
@Kimirionum gdzie masz info ze więcej, przecież trąbią że połowa tego co miał
2
Nasza 9-tka. Jestem dumny
1
@elo1600 bo krytykuje rząd i nie lubi PO, to wystarczy nie ważne co mówi
0
@tobiasson92 a ja jestem zdania że trzeba to zrobić. 500zl nikogo nie boli. 5k odechce Ci się zapierd.
5
@Wilczeq Konfederacja chyba ma plan spaść, poniżej progu
11
@doc Jezus, to nie może być prawda. Oddać, zawieść, zostawić walizki na lotnisku i sprdl jak najszybciej
0
@Messibestplayerintheworld jak dwa tygodnie to i tak jeszcze będzie w presezonie
0
@cat_r37 no i teraz wymiana za Grie
0
@takisobiektos lepiej kupić np neto za 50mln i dać pensje 7mln.
1
@ZielonySzparag Immobile?
17
@normasubiektywna Co złego życzyć komuś sraczki?
73
Sraczki życzę. Nie pozdrawiam.
2
@GeneralXavi słabe w ch. Co on wam zrobił by go obrazac? Przedszkole
0
@Peszko07 Z duma moge powiedziec ze ja.
0
@PatrykBarca Moze puchar Tymbarka
0
@Szmulek PSG za darmo go ma. Boli dupsko. Maja kozaka na lata
1
@Janiama Historiczie nikt nie wygral dwa razy karnych . Przynajmniej tak panowie komentatorzy mówili
1
@kaamil1910 A ma Sancho panczo na ławce.