0

@derlysy1979 W Polsce jest 700tyś osób do 18 roku życia? No bo przecież o tym mówimy, a nie o 1 roku. Oni, się nie szczepią więc chyba do 70% Polaków ich nie dodajesz? A o tym czy wezme 3 dawke to moja sprawa i nic ci do tego. Tak samo jak moją nie jest, że ty nie chcesz, dyskutuje z tobą bo siejesz ploty nie poparte niczym i nie wiem po co to robisz.


3

@Gaunter To nie chodzi tylko o pensje Leo. Mamy przekroczony limit, który powoduję, że nie możemy nikogo zarejstrowac nowego. A Leo przyjdzie jako nowy transfer, nawet z darmowa pensja.

1

@Cwaniak4 A to cwana bestia. Rysiek robi atmosferke, dziwne że chociaz na trybuny nie powołali

6

A da się to robić wolniej? Koleś przez nieudolność medyków już 10 miesiecy sie leczy

3

@Pilka_jest_okragla Nie ma opcji by wszyscy zostali, na 100% odpadnie Grie albo Cou. Albo nawet obaj

0

@derlysy1979 rozumiem ze do 70% pozostałych Polaków bierzesz niemowleta i dzieci :). Pokazuje tylko twój tok myślenia.

0

@derlysy1979 Ale zrozozumiałeś co on napisał ? Czy tylko link wrzuciłeś, napisal, że szczepinki są szkodliwe? Napisał ze mrna nie przeszły kompleksowych testów, tyle ( nie napisał że są szkodliwe, nie działają itp ). Tak jak ci napisałem możesz sie szczepić preparatami opartymi o standard, tak jak Ospa, która tak pochwaliłeś.

7

@adambądkowski93 Zdrowia, ale tak jak u piłkarzy, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Wieku nie oszukasz.

0

@derlysy1979 i właśnie tym się różnimy ja ciebie nie zachęcam do szczepienia. Ale nie siej fermentu, bo gówno wiesz w nogach śpisz. Mówisz że obecna szczepionka to syf w porównaniu ze szczepionka na ospę, a wiesz ze 2 z 4 szczepionek to dokładnie ta sama technologia co szczepionka na ospę. Na czytasz się pierdół i spamujesz. Reasumując nie chcesz nie szczep się, ale nie pisz że za 4 lata nam 4 jądra wyrosną bo nie jest to poparte niczym oprócz kretynskiego buntu.

7

@derlysy1979 po szczepieniu obowiązkowym, rodzicom też już podziękowałeś że źle zrobili szczepiąc cie?

6

@Kamyk37 dziś miałem zgagę, pewnie też przez to że się zaszczepiłem. 40mln dawek w Polsce, pokaz mi tych umierających przez szczepienie

0

@kielon93 Jesli Barca nie zjedzie z limitu płacowego to i za darmo piłkarza zarejestrować nie może. Messi kontraktu juz nie ma wiec bedzie traktowany jako nowy transfer.

4

@SuperPatsonFCB O matko :)

3

@Ghotti Suarez odszedł nawet za wiecej niz 2mln. Tylko w zmiennych

0

@SuperPatsonFCB Te Paide jaki to kraj :)

13

@JordiElNino Moim zdaniem tak

0

@hank_moody Skonczy jak Kapustka. Niech sie rozwinie wpierw, chyba ze faktycznie jakiś klub, który na niego postawi

0

@xesco Ktoś dwójki Grie, Cou musi odejść, to jest chyba bardziej niż pewne

1

@Aqualitek bierz. Tylko z jak największym ramem i obowiązkowo ten nowy procek podobno dobrze daje rade

1

@Aqualitek służbowo mam win 10. Wersja na maka działa nawet lepiej. Jest 100% kompatybilna. Jak mam szukać słabości to że grać na tym się nie da. Na pewno nie na moim.

1

@Aqualitek apka pokazuje 91%. Więc kosmos, i potwierdzam nie odczuwam różnicy

2

@Aqualitek Ja mam 7 rok air. Działa jakbym go kupił wczoraj. Chociaż te nowe systemy trochę go spowolniły.

2

@Comentateiro Redakcja już dawno stała się pudelkiem z hasełkami do podbicia

15

Jeb idiota. Czy on musi komentować? Jak mamy sprzedawać jak on daje wszystkim info ze musimy.

0

@kaziks dzięki za info. Inna kupiłem, ale nie planowałem :)

2

@tomek8756 z tych wszystkich sędziów, to dobry wybór

0

@Encore Szkoda ze 10 minut nie doliczył. Hiszpania - Włochy, kończyli co do sekundy

0

@Messibestplayerintheworld Już to widze jak Cou idzie do Lyonu

0

@Messibestplayerintheworld Czyli tyle co Fernandez :)

3

@LS Bóg tak chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?