tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Ale wtedy nie moze przez 3 lata z innym klubem sie zwiazac. Pamietaj 5Mln dla piłkarza to dla klubu 10mln bo podatki.
0
Nie jest to prawda. Dziennikarze lepiej wiedza i wszystko idzie źle.
0
@doc Przeciez nie ma Leo, więc odeszło ponad 100 baniek+, Firpo, Matheus, Trincao, Konrad, Todibo.
0
@FC1899Barca Ale na Euro kibicow nie wpuszczaj? Zwykla choroba dopiero od 19.07, hmmm
1
@lucca87 Messi ma tyle siana ze powinien za sponsorować wszystkim kibicom na świecie
7
@Janiama Tebas wie lepiej. LL ma się zaj. I będzie się mieć bez Leo. Jeszcze 50% podatek w Hiszpanii.
4
@BarcaInfo ale on ma grac za darmo i generować przychody. LR tego oczekuje
0
Laporta dwa dni temu mówił , spokojnie, potrzeba czasu. LR poczytała szmaciaki co gówno wiedzą i już wyrocznie. Niesamowite jak wy łykacie wszystko co oni wrzuca. Daleka droga to końca okienka i sporo jeszcze piłkarzy odejdzie.
2
@Dundersztyc dlaczego ma grac za darmo?
0
@doc espn. Zostaw ich
4
@NaFazieHitman ile ciężkich przypadków masz w Izraelu?
0
@doc teraz się wziął za robotę?
1
Hm, ale przeciez on chce 200mln czytałem. To jak połowa 347mln.
1
@kaamil1910 Móc grać, a być skrzydłowym to całkiem co innego.
0
@toszman Chyba nie rozumiesz kto to skrzydłowy, bo Leo i Depay to 10-tki.
2
@toszman Ilu u nas skrzydłowych widzisz?
0
@Cochise Ja Grie widze w pomocy.
0
@sokot w sądach. I tak pensje będą musieli wypłacić
18
Laporta wie ze i tak przegra. Pewnie taktyka by pokazac innym ze pierdzielic sie nie bedzie.
3
@FC1899Barca x-mena nie widziales? gdzies ty sie uchował?
0
@KmN 105k !!! 10 la temu dalem z 30 jak pamietam, moze troche wiecej. :) Ale w sumie jak sobie mysle jednak zrobilismy dosyc male wesele. No ale u ciebie Na bogato.
0
@KmN Wychodzi ze co uzbierasz to wydajesz na prezenty :) z dystansem :) powodzenia bo przyda ci sie, uwiez mi.
0
@FC1899Barca To jaki jest pomysl konfederacji na polite miedzynarodowa. Bo sama krytyka wszystkich i wszystkiego, zwolennikow nam nie zdobeda.
0
@KmN To ty prezenty kupujesz?
0
@Foton mi się żyje dobrze i za czasów Po i PIS. Poprostu nie liczę że ktoś mi coś da za darmo i ciężko pracuje. A jak ktoś obiecuje raj na ziemi to sory ale takie populistyczne pierd, niech sobie wsadza
0
@tomek8756 jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie. Zawsze może się coś stać. Byłem 3 razy, spokojne miasto, ale i atak terrorystyczny też był.
0
@Kettger to nie ja, to Konfa. LR z orgazmem
0
@Kapsel12 Yhy, już wiedzą :)
0
https://tvn24.pl/polska/konfederacja-prezentuje-program-polska-na-nowo-odpowiedz-na-polski-lad-5139770
Biorę ich. Wystrzelili, 15 podatków mniej, składki na ZUS dla chętnych, bony, vouchery. Miód, raj, oaza, Ameryka, teraz to już będzie wszystko.
0
Pytanie jak działa prawo. Powiedzmy Umtiti 2 sezony 20 mln. Jeśli rozwiążą z nim kontrakt a on podpisze nowa umowę powiedzmy za rok, to czy aby na pewno będziemy płacić za dwa sezony. Po drugie czy z 20mln odszkodowania jest 50 % podatku tak jak w pensji.