0

@amanter Ale wtedy nie moze przez 3 lata z innym klubem sie zwiazac. Pamietaj 5Mln dla piłkarza to dla klubu 10mln bo podatki.

0

Nie jest to prawda. Dziennikarze lepiej wiedza i wszystko idzie źle.

0

@doc Przeciez nie ma Leo, więc odeszło ponad 100 baniek+, Firpo, Matheus, Trincao, Konrad, Todibo.

0

@FC1899Barca Ale na Euro kibicow nie wpuszczaj? Zwykla choroba dopiero od 19.07, hmmm

1

@lucca87 Messi ma tyle siana ze powinien za sponsorować wszystkim kibicom na świecie

7

@Janiama Tebas wie lepiej. LL ma się zaj. I będzie się mieć bez Leo. Jeszcze 50% podatek w Hiszpanii.

4

@BarcaInfo ale on ma grac za darmo i generować przychody. LR tego oczekuje

0

Laporta dwa dni temu mówił , spokojnie, potrzeba czasu. LR poczytała szmaciaki co gówno wiedzą i już wyrocznie. Niesamowite jak wy łykacie wszystko co oni wrzuca. Daleka droga to końca okienka i sporo jeszcze piłkarzy odejdzie.

2

@Dundersztyc dlaczego ma grac za darmo?

0

@doc espn. Zostaw ich

4

@NaFazieHitman ile ciężkich przypadków masz w Izraelu?

0

@doc teraz się wziął za robotę?

1

Hm, ale przeciez on chce 200mln czytałem. To jak połowa 347mln.

1

@kaamil1910 Móc grać, a być skrzydłowym to całkiem co innego.

0

@toszman Chyba nie rozumiesz kto to skrzydłowy, bo Leo i Depay to 10-tki.

2

@toszman Ilu u nas skrzydłowych widzisz?

0

@Cochise Ja Grie widze w pomocy.

0

@sokot w sądach. I tak pensje będą musieli wypłacić

18

Laporta wie ze i tak przegra. Pewnie taktyka by pokazac innym ze pierdzielic sie nie bedzie.

3

@FC1899Barca x-mena nie widziales? gdzies ty sie uchował?

0

@KmN 105k !!! 10 la temu dalem z 30 jak pamietam, moze troche wiecej. :) Ale w sumie jak sobie mysle jednak zrobilismy dosyc male wesele. No ale u ciebie Na bogato.

0

@KmN Wychodzi ze co uzbierasz to wydajesz na prezenty :) z dystansem :) powodzenia bo przyda ci sie, uwiez mi.

0

@FC1899Barca To jaki jest pomysl konfederacji na polite miedzynarodowa. Bo sama krytyka wszystkich i wszystkiego, zwolennikow nam nie zdobeda.

0

@KmN To ty prezenty kupujesz?

0

@Foton mi się żyje dobrze i za czasów Po i PIS. Poprostu nie liczę że ktoś mi coś da za darmo i ciężko pracuje. A jak ktoś obiecuje raj na ziemi to sory ale takie populistyczne pierd, niech sobie wsadza

0

@tomek8756 jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie. Zawsze może się coś stać. Byłem 3 razy, spokojne miasto, ale i atak terrorystyczny też był.

0

@Kettger to nie ja, to Konfa. LR z orgazmem

0

@Kapsel12 Yhy, już wiedzą :)

0

https://tvn24.pl/polska/konfederacja-prezentuje-program-polska-na-nowo-odpowiedz-na-polski-lad-5139770

Biorę ich. Wystrzelili, 15 podatków mniej, składki na ZUS dla chętnych, bony, vouchery. Miód, raj, oaza, Ameryka, teraz to już będzie wszystko.

0

Pytanie jak działa prawo. Powiedzmy Umtiti 2 sezony 20 mln. Jeśli rozwiążą z nim kontrakt a on podpisze nowa umowę powiedzmy za rok, to czy aby na pewno będziemy płacić za dwa sezony. Po drugie czy z 20mln odszkodowania jest 50 % podatku tak jak w pensji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?