tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 z tych wszystkich sędziów, to dobry wybór
0
@Encore Szkoda ze 10 minut nie doliczył. Hiszpania - Włochy, kończyli co do sekundy
0
@Messibestplayerintheworld Już to widze jak Cou idzie do Lyonu
0
@Messibestplayerintheworld Czyli tyle co Fernandez :)
3
@LS Bóg tak chciał.
0
@Seledynowy Tylko LL ma limity. Finansowe Fair Play dotycza wynagrodzenia.
1
@DonMatteo901 Nie ważne jak jest źle, może być gorzej. Boniek i całe UEFA to jedno wielkie bagno. A są to zazwyczaj byli piłkarze i tego nie rozumiem. Ktoś traci marzenia, bo kur, zawsze mozna gorzej sędziować.
1
Pierdolic to. Żenujace
0
@PatrychoO Pokonac Djoko? Chyba bez szans
0
@Werka7 200mln i ich. Czas zarobić, a nie za frytki :)
0
Czyli wypożyczenie
1
@culesjasiules nc+, Eleven chyba.
0
@barcelonaLM Ale że Bosakowi nie ufają , hmmmm. On tak ładnie mówi przecież .
1
@VamosRakieta Podsumowujac naszych jeszcze:
- Alba dla mnie bardzo słabo, nie dokładny, nerwowy, nic nie wniósł w ataku
- Garcia - poprawnie , raczej bez błędów ale Laporte znacznie lepszy.
0
@DonAndrzejos W jej ofercie będą transmisje m.in. piłkarskiej Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji, a także szereg treści niesportowych.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/viaplay-ile-kosztuje-cena-jak-korzystac-transmisje
Nic ciekawego, chyba ze chcesz za Bundeslige placic 34zł
9
@DonMatteo901 Zabrakło z przodu 9-tki. Kto wie czy Ansu nie dałby finału.
19
@Barwindg Ale mozemy miec swoje zdanie. Czy liczy sie tylko twoje?
2
Koles 50% skutecznosc w karnych i wystawiany do karnych. Nie rozumiem.
1
@FIJI True , dwie głupie, ale ogólnie dobre zawody
0
@FcBforever221 Słabo sedziuje.
4
Mecz wazny, trudny, Alba bardzo słabo, dużo strat, złe podania. Tragicznie to wygląda. On znowu ma byc u nas na lewej stronie.
2
Hiszpania zabiła Włochów ich bronią. Bardzo wysoki presing, tylko czy oni wytrzymają fizycznie. Nadal wszystko otwarte. Bardzo fajny mecz, z naszych bardzo słaby i nerwowy Alba, mecz o stawkę i standardzie.
3
@doc brzmi trochę absurdalnie. Średnio w to wierzę. Chłop walczy i tyle.
8
Jakbyśmy mieli mało problemów.
0
@kuz Wszyscy czekaja na pierwsza sraczke po szczepieniu i uwierz mi bedzie dym jakie to nie szkodliwe itp. A 20mln to jak widzisz mała próbka.
0
@Herbert Nie wiem dlatego nie oceniam Laporte, ale wiem ile plotek wala dziennikarze w szczególności Hiszpańscy.
2
@Werka7 El Chiringuito, : " Messi chce 300mln za 2 lata" Tyle wiarygodności po ich stronie.
0
@Encore I co wpiszą? Za wyśmiewanie się z Japończyków?
0
@Herbert Nie lubie plotek i oczerniania. Zobacz nie wiesz, a piszesz, że tak jest. Dajmy mu robić swoje, jedno wiem, dziennikarze to gówn.. wiedzą, 95% plotki, domysły.
0
@Herbert A skad wiesz ze taki jest? Na jakiej podstawie oceniasz?