0

Celne podania Szwecji 56%.Oni nam 3 bramki wjeb. Niewiarygodne.

6

Zobaczcie skład Węgier a nasz. Co robi zespół iwalka.

1

@Encore laga w ostatnich 5 minutach to kryminał

0

@sokot po meczu każdy mądry. Mistrzostwa spierdzielone decyzjami, ale głównie indywidualne błędy.

0

@bari_94 no właśnie nie kumam co on odpierdzielal. Ja tam nie wierzyłem ale wkur mnie taka gra. Kompletny kretynizm

1

Te Lagi Szczęsnego w końcówce to ja nie zrozumiem.

0

@marSON może być :)

0

@marSON A ja myślę że tak nie jest. Straciliśmy bramkę po błędach w 2 minucie. Co ma tu odpoczynek

8

@mrboom ważne że De Jonga u nas nie ma. Jestem spokojny. :)

0

@IbrahimAfellay Do 7mln. Wątpie byśmy dostali całość

1

@DonAndrzejos kto to ten who's next. ? Dobry?

0

@45M4R Jak kazde w Hiszpani. Któryś prawde pisze na bank

0

@Yoshi94 Chodzi mi o komentarz Grie. Oczywiscie masz racje, ale wiecznie słysze jak to wróci mocniejszy, nic sie nie stało, wszystko jest ok. Nawet w ZUS jest limit chorobowego. Włąsnie że sie staje, bo ma mocny limit płacowy, dużo kontuzji, nie możemy sprzedac i mamy lukę w kadrze. Jest coś takiego jak umowa b2b i za L4 nie płaca. Patrząc na zarobki to nie Etat.

0

@sonek Tak samochód zamieni sie w statek kosmiczny

5

Ja to bym chciał wtedy powiedzieć, ok skoro to takie proste to wstrzymujemy wynagrodzenie. Ciekawe czy wtedy tak bez stresu by żyli.

1

@Encore Kupmy do tego kogoś kto ma najwięcej główek i świat nasz.

0

@Tollusiek "To, że nie ma statystyk może trochę martwić, aczkolwiek jestem prawie pewny, że u nas miałby je lepsze." - wróżysz z kuli? Bo jak tak to sie do ciebie zgłoszę, mam kilka pytań.

1

@AntekGriezmann "Może" to słowo klucz moim zdaniem.

3

@PatrychoO Chile, ulubiona drużyna Argentyny

1

@MesQueUnClub96 Ale jak z nimi wygramy to oni z 3 miejsca. Wiec chyba nie mamy co liczyc na podlozenie

1

@koksik2700 Ale nim jest, a ty swoimi tekstami nie zasługujesz by być kibicem FCB.

2

@koksik2700 Wiesz co idz do białych na strone, tam sie swoich piłkarzy tak traktuje.

2

@koksik2700 Piłkarski odpad, grubo. Ja rozumiem, że nie gra, kosztuje itp, ale by go obrażać ?

1

@tristan87 Bede jak X-man jakiś. Dla mnie bomba

0

@marcin000019 Na razie gdybanie.

0

@marcin000019 Czytałem 3 tygodnie. Gdzies było info ze 2 miesiace?

0

@Janas11224 A kto inny?

8

@Nerowing2 Messi rządzi szatnia, a Kun nie gra w reprze Argentyny. Taki z niego szef

0

@JohnnyBarca Git będzie zdrowy na presezon

0

@macio_944 Patrz jak Orban się załamuje. Zenujace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?