tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celne podania Szwecji 56%.Oni nam 3 bramki wjeb. Niewiarygodne.
6
Zobaczcie skład Węgier a nasz. Co robi zespół iwalka.
1
@Encore laga w ostatnich 5 minutach to kryminał
0
@sokot po meczu każdy mądry. Mistrzostwa spierdzielone decyzjami, ale głównie indywidualne błędy.
0
@bari_94 no właśnie nie kumam co on odpierdzielal. Ja tam nie wierzyłem ale wkur mnie taka gra. Kompletny kretynizm
1
Te Lagi Szczęsnego w końcówce to ja nie zrozumiem.
0
@marSON może być :)
0
@marSON A ja myślę że tak nie jest. Straciliśmy bramkę po błędach w 2 minucie. Co ma tu odpoczynek
8
@mrboom ważne że De Jonga u nas nie ma. Jestem spokojny. :)
0
@IbrahimAfellay Do 7mln. Wątpie byśmy dostali całość
1
@DonAndrzejos kto to ten who's next. ? Dobry?
0
@45M4R Jak kazde w Hiszpani. Któryś prawde pisze na bank
0
@Yoshi94 Chodzi mi o komentarz Grie. Oczywiscie masz racje, ale wiecznie słysze jak to wróci mocniejszy, nic sie nie stało, wszystko jest ok. Nawet w ZUS jest limit chorobowego. Włąsnie że sie staje, bo ma mocny limit płacowy, dużo kontuzji, nie możemy sprzedac i mamy lukę w kadrze. Jest coś takiego jak umowa b2b i za L4 nie płaca. Patrząc na zarobki to nie Etat.
0
@sonek Tak samochód zamieni sie w statek kosmiczny
5
Ja to bym chciał wtedy powiedzieć, ok skoro to takie proste to wstrzymujemy wynagrodzenie. Ciekawe czy wtedy tak bez stresu by żyli.
1
@Encore Kupmy do tego kogoś kto ma najwięcej główek i świat nasz.
0
@Tollusiek "To, że nie ma statystyk może trochę martwić, aczkolwiek jestem prawie pewny, że u nas miałby je lepsze." - wróżysz z kuli? Bo jak tak to sie do ciebie zgłoszę, mam kilka pytań.
1
@AntekGriezmann "Może" to słowo klucz moim zdaniem.
3
@PatrychoO Chile, ulubiona drużyna Argentyny
1
@MesQueUnClub96 Ale jak z nimi wygramy to oni z 3 miejsca. Wiec chyba nie mamy co liczyc na podlozenie
1
@koksik2700 Ale nim jest, a ty swoimi tekstami nie zasługujesz by być kibicem FCB.
2
@koksik2700 Wiesz co idz do białych na strone, tam sie swoich piłkarzy tak traktuje.
2
@koksik2700 Piłkarski odpad, grubo. Ja rozumiem, że nie gra, kosztuje itp, ale by go obrażać ?
1
@tristan87 Bede jak X-man jakiś. Dla mnie bomba
0
@marcin000019 Na razie gdybanie.
0
@marcin000019 Czytałem 3 tygodnie. Gdzies było info ze 2 miesiace?
0
@Janas11224 A kto inny?
8
@Nerowing2 Messi rządzi szatnia, a Kun nie gra w reprze Argentyny. Taki z niego szef
0
@JohnnyBarca Git będzie zdrowy na presezon
0
@macio_944 Patrz jak Orban się załamuje. Zenujace