1

Wszystkie drużyny potrafią walczyć. A Polska dziś wieczór.....Bez zaskoczenia

2

@PatrykBarca I obok Kante i Pogba. Faktycznie dramat

1

@Kgorecki2500 tylko ze on został sam. Inni nie zrezygnują bo stołki stracą. Stanowiska dla rodzin itp

0

@pele1282 dobry jest :)

0

@Messibestplayerintheworld myślenie dziennikarza. Jak przyjdzie lepsza oferta z np. Rosji to nie sprzedadzą bo w PL lepiej. :) kur co za głupota, rozumiem posuchę plotek, ale są granice dziennikarskiego debilizmu. Motto nie masz nic ciekawego do napisania nie pisz. Nie istnieje

0

@Arkon Griezmana jak się dobrze ustawi to bardzo dobry piłkarz. Ale jak u nas się chce grać 3 dziesiątkami to wiesz.

0

@Messibestplayerintheworld Ale to już tyle trwa i te wypociny, dzień w dzień. Przyjdzie a później wszyscy go i tak pojadą :)

11

@Sergio_Devils Jezu przecież on przejdzie, sam potwierdził, Koeman potwierdził, wszyscy potwierdzają. Co wam za różnice robi czy dziś czy za tydzień, dwa? Dodam że zbawieniem nie będzie bo to znowu piłkarz z profilem, Ansu, Leo, Grie a nawet Cou. My potrzebujemy 9-tki. Ale 9-tki z najwyższej półki oraz skrzydłowych.

3

@Messibestplayerintheworld wygląda tak samo, miernie

0

Kun zero minut. Hm

4

@Jankes12 Jankes przeczytaj to jeszcze raz. Please

3

Ale większy zachwyt Gigi miał nad kapusta.

0

@Messibestplayerintheworld Mam wrażenie, że ten chłopak z Idola LR wpadł w inna szufladę. :)

1

@ddanioofcb Dorzuc jeszcze z 3 atakujacych. Po co nam pomoc.

3

Z dupska Laporty wystaja juz tylko jego stopy.

0

@Janiama Coś na pewno znajdzie do czego bedzie mozna sie przypierdzielic.

1

@NaFazieHitman Pierwszy zespół.

3

18 lat FC Barcelona, pierwszy skład. Ciężko będzie o kontrakt i spełnienie warunków finansowych. Tym dzieciakom w dupie się poprzewracało. Kiedyś taki klub to było spełnienie marzeń, teraz to marzenia, ale jeszcze wyższe marzenia to gruby hajs.

1

@IbrahimAfellay Jutro? Mecz nie jest w sobote?

0

@kuz W PL przegrał 8-2 więc nie robi mu taki wynik :)

0

@szkutnik91 To niech zostanie za darmo, tak jak 4 lata temu mówił, że dla RM może grac za darmo. 34 lata, kontuzje i na bank chciał mocny kontrakt.

0

@hoeniker 3-0 w plecy

2

@koziar Szkoda strzępić Ryja.

1

@MesQueUnClub96 ja też wszystko wiem o Słowakach. Czy to znaczy że mogę być trenerem?

0

@Encore 29 meczy bez porażki. Ja nie oceniałem ich tylko przez pryzmat mistrzostw.

2

@Songo91 kurwa on żyje

1

Na razie mnie Włosi nie zawodzą, pisałem przed mistrzostwami, ża sa moim faworytem, grają nowoczesną piłkę, z pressingiem z kosmosu przez 90 minut. Pytanie, czy wytrzymają takim stylem cały turniej fizycznie.

0

@Yosemite koleś ma ogromny talent. Ale ego jak stąd na Marsa

0

@MatiFCB2000 a co za różnica kiedy ogłosimy jego przybycie do nas?

0

@Rust_Cohle nie będzie grał moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?