21

@Ghotti głębiej to już wejść w dupe Laporcie nie może.

2

@Criss18Barca Manzano sędzia.

0

@Vebrol zgadza się między 18 a 20 był najlepszy na świecie

0

@Dertinho To nasz piłkarz to źle, że życzymy mu dobrze?

0

@amanter Te stroje to jak jacyś pracownicy cyrku. Zaraz wbiegna małpy na murawę

0

@Fartlow na papierze nie jesteśmy.

0

@Rewolucja123 co znaczy impostorzy

0

@Yosemite Na tym polega pilka. Taktyka, sklad maja jaki maja, wiec graja takim a nie innym ustawieniem.

1

@ptrx Hehehehehehehe

6

@kiper09 Zartujesz mam nadzieje?

0

@dniel jedno dobre

1

Jest jeden plus. Teraz wyjdzie ze 100 świetnych memow :)

0

@masa11 no dyktatura w wyborze selekcjonera nie powinna być w decyzji 1 człowieka.

0

@geass jeszcze odszkodowanie pamiętaj

0

Co za idioci, jakie kretyńskie faule. :)

0

@zadafcb jep powtórka pokazała że jest.

0

To nie jest żółta

0

@Lisek Jak każdy, co robi taktyka w słabszych zespołach

0

@usztafik Ja po 30 i się nie dałem. Następnym razem :)

0

@haryveb944 no ale przyjąć to powinien umieć

1

@IronSanHybrid zawsze coś. :)

0

Ten Jóźwiak to wie co to obrona?

1

Szczęsny katastrofa

0

Widać że trenowane. Wrxutka do nikogo

0

@patrykzmc2000 wszystko fajnie, ale jakoś tak mnie ten transfer nie zachwyca. Uważam że brakuje nam kozackiej 9-tki. Haland, Mbappe, Lukaku. Wiem, wiem siana brak.

0

@Rewolucja123 nie osmieszaj sie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris w telefonie na apce jest

0

@SkilledHydra16 sredni.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?