tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@Ghotti głębiej to już wejść w dupe Laporcie nie może.
2
@Criss18Barca Manzano sędzia.
0
@Vebrol zgadza się między 18 a 20 był najlepszy na świecie
0
@Dertinho To nasz piłkarz to źle, że życzymy mu dobrze?
0
@amanter Te stroje to jak jacyś pracownicy cyrku. Zaraz wbiegna małpy na murawę
0
@Fartlow na papierze nie jesteśmy.
0
@Rewolucja123 co znaczy impostorzy
0
@Yosemite Na tym polega pilka. Taktyka, sklad maja jaki maja, wiec graja takim a nie innym ustawieniem.
1
@ptrx Hehehehehehehe
6
@kiper09 Zartujesz mam nadzieje?
0
@dniel jedno dobre
1
Jest jeden plus. Teraz wyjdzie ze 100 świetnych memow :)
0
@masa11 no dyktatura w wyborze selekcjonera nie powinna być w decyzji 1 człowieka.
0
@geass jeszcze odszkodowanie pamiętaj
0
Co za idioci, jakie kretyńskie faule. :)
0
@zadafcb jep powtórka pokazała że jest.
0
To nie jest żółta
0
@Lisek Jak każdy, co robi taktyka w słabszych zespołach
0
@usztafik Ja po 30 i się nie dałem. Następnym razem :)
0
@haryveb944 no ale przyjąć to powinien umieć
1
@IronSanHybrid zawsze coś. :)
0
Ten Jóźwiak to wie co to obrona?
1
Szczęsny katastrofa
0
Widać że trenowane. Wrxutka do nikogo
0
@patrykzmc2000 wszystko fajnie, ale jakoś tak mnie ten transfer nie zachwyca. Uważam że brakuje nam kozackiej 9-tki. Haland, Mbappe, Lukaku. Wiem, wiem siana brak.
0
@Rewolucja123 nie osmieszaj sie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris w telefonie na apce jest
0
@SkilledHydra16 sredni.
0
Komentarz usunięty