tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 Gigi lepszy.
0
@Rewolucja123 no i mamy pokaz. Tylko czekasz aż nie wiem rękę podniesie to już wina jego
3
@Rewolucja123 człowieku ty go rok jedziesz. Jedna pochwała to wiesz, komentarz wcześniej już na przypierd bo źle podał a asystę by miał itd.
5
@Rewolucja123 Jak zdejmiesz w końcu negatywne nastawienie do FDJ to może zobaczysz to co wszyscy.
0
@Pilka_jest_okragla 30 baniek wynagrodzenie
0
@SaulGoodman niestety masz rację
0
@l0Messini jeśli modlitwa to defibrylator to tak
1
@dawidw4 Foden jak to Anglik, może szybko sie posypać, pojawia sie prostytuki, imprezki itp.
0
@Messibestplayerintheworld nie iść na układy z Włochami, Roma już nas wydymała z tymi Ich wypożyczeniami z opcjami.
0
@Messibestplayerintheworld no dlatego kupujemy Depaya, który skrzydłowym nie jest :)
0
@Boogmacher skoro w Villarreal się nie przebił w Getafe się nie przebił w RM go nie chcą. To po co o nim gadać?
1
@MesQueUnClub96 się przekonamy w poniedziałek.
1
@MesQueUnClub96 Obejrzyj ich ostatnie mecze :) Poziom.....
0
@Martwy Znamy sie?
0
@Martwy A czy to te same osoby napisały?
0
@Boogmacher A Villareal? Czy gdzie tam wczesniej gral, tez rezerwy.
0
@MarioVeB! A co to ma do Pimienty? Hm?
0
@bartekvisca Bo to Polska natura, trzeba pierdolic, pierdolic, pierdolic
0
Komentarz usunięty
1
@Bocheno1 Turcja, Włochy gdzie niespodzianka, Brazylia pierwszy skład, my kombinujemy, gdzie niespodzianka. Fakt Djokovic i pokonanie to ciężko było przewidzieć.
0
Komentarz usunięty
2
@Tales_Omletu wczorajszy mecz był bardzo fajny, co w nim słabego było?
0
@KapiFCB dobre argumenty, również uważam że potrzeba odświeżenia La Massi. Coś się zaczyna coś się kończy. Wierzę że Laporta ma plan i wie co robi
0
@VenoM jak ci się nie podoba komentarz to nie komentuj i zablokuj. Na razie
0
@Phoenixx Śmierdział to poprzedni zarząd. Jest nowy i jeśli chce zrobić to swoimi ludźmi niech robi. Zobaczymy jaki bedzie z tego efekt.
1
@DanielVeB Ty może nie obejrzysz, ale np. w Finlandii na pewno to zrobią, na tym sport ma polegać, by cała Europa się cieszyła. Może zróbmy SuperLigeME i niech zagra 6 zespołów po 15 razy i bedzie pieknie.
1
Były członek zarządu i dalej nie czytam. Mial swój czas i zrójnował klub z kolegami.
4
@MarioVeB! Lapcio zajety zarzadzaniem. Wpierw chcieliscie by bombe wrzucil, a teraz ból dupska bo ludzie wypadają. Pimienta jest od zawsze, nic ostatnio wygrać nie potrafi, a miał najdroższy zespół w Segunda B, może czas na zmianę? Rozliczymy lapcia za 4 lata, teraz dla mnie to może wszystkich zwolnić jeśli uważa, że to pomoże.
5
@mat32 Obaj sa siebie warci.
0
@Ojciec5tkidzieci Dziciak ma drugie zycie. Niech korzysta