tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld najnowsza Barcy czy najnowsza Romero :)
0
@Odcinkowy ale umierają na covid :)
0
@michal13988 śpij spokojnie, kasa pusta, zwykła bzdureczka
0
@ferdas_rawa śmiertelność u nas to bzdura. Teraz mamy 400 chorych dziennie, umiera 100. Wierzysz ze 20 % umiera? Kaska za chorych i tyle.
6
@doc Chce do Realu widac jak byk. Za rok odejdzie za darmo
3
Nie jestem jakimś fanem Tenisa. Ale Djoko nie znoszę. To kosmiczny buc. Niestety buc co dziś wygra.
0
@Barcaa12 no to 2-kim czy 3-cim zdecydujcie się
1
@Bocheno1 zero niespodzianki. Szczerze
0
Włosi dziś zagrali tak jak grali ostatnio, pressing z kosmosu cały mecz. Jak wytrzymają fizycznie to stawiam ich w walce o finał
1
@KacperVEB no już nie przesadzaj ze 3-cia. Ja mówię że przyda się wpierdziel. Nie pisze ze juz się skończyli itp :)
1
Przychodzi Brazylia i nas wyjaśnia. Przyda się zejście z gwiazd bo medale złote już wszyscy wieszali
0
@mekston tak jak Rafa nigdy nie przegrał gdy prowadził 1-0
0
Eh Djoko to wygra, a strasznie typa nie lubię.
0
@Darkfin czym szybciej tym lepiej dla nas. My i faworyci to nie brzmi dobrze
0
@Criss18Barca skład nie jest jakiś kosmiczny, ale grają tak jak piszesz nowocześnie. Pressing przy stracie level max
0
61 minuta Włosi nadal kosmiczny pressing
1
@BorysR statystycznie Szwecja miała gorzej. Musisz o jednym pamiętać, Szwecja po pierwsze to kraj żyjący w ogromnych odległościach, tam nie żyjesz jak tu w skupiskach itp, a po drugie ich służba zdrowia, łóżka, szpitale to inny świat. Nasz nie jest kompletnie gotowy, na nic. Tu jest problem, my jesteśmy katastrofalni w służbie zdrowia
0
@ferdas_rawa chciałbym to zrozumieć. Ale gospodarkę nakręca średnia klasa i przedsiębiorcy. A ci biedni to największy elektorat więc o nich się dba socjalem.
0
Mega kozacki pressing Włochów. Uwielbiam taka piłkę. Biegają jak na koksie
0
@NaFazieHitman z Polska też puchneli? Wbija coś
8
Djokovic jest strasznie irytujący, nie lubię typa. Mam nadzieję że Rafa go pogoni
0
Dobry ruch. Jakoś tak nie jestem pewien go, a wypożyczeniem się go zweryfikuje
0
@ferdas_rawa klasa średnia ma się dobrze bo zapr. Biednych dofinansowuje rząd, a bogaci sobie radzą. Jaki wpływ pandemie będzie miała w przyszłości nie wiem. Każdy z krajów się z tym boryka. Nic to nie zmienia w temacie tego że konfa prdl że wszystko wina lockdownu. To tak samo nie wiesz czy jakby nie zamknęli ludzi czy by epidemia nie wybuchła razy dziesięć i czy ludzie by na ulicy nie zdychali. Reasumując nic nie wiemy co byłoby gdyby lockdown był czy go nie było.
0
@JohnnyBarca ch. Nie kapitan, tylko kasa.
0
@ferdas_rawa właśnie jest bardzo dużo takich jak ty. Gospodarka jest zadłużona, ale ogólnie ludzie na kryzysie zarobili. Są branże które oberwały, Hotele i restauracje, część restauracji bo jadło na wynos ma się fantastycznie. My nie jesteśmy i nie będziemy na minusie, będzie nadal wzrost gospodarczy. Problem jest z budowlanka ale to nie przez lockdown w Polsce a brak materiałów. Pracuje w biznesie dla biznesu i bijemy wszystkie rekordy i widzę na co biznes wydaje siano, nie chodzi tylko o moją branże.
0
@ferdas_rawa pracuje z biznesie. Uwierz mi mają się dobrze. Wy z góry zakładacie ze wszyscy przez lock umierają, a tak nie jest
0
@Grubson06 powiedział. Poszukaj
0
Depay powiedział z tydzień temu, że podejmie decyzje po Euro, wszystko co czytacie od dziennikarzy to spekulacje. Słowa FDJ to potwierdzają.
0
@Messibestplayerintheworld raczej Laporta nie ma narzędzia by Umtitiego posadzić na trybunach
0
Dajdzie rządzić Laporcie, po to tu przyszedł. Rozliczymy go z decyzji jak zobaczymy jaki dadzą efekt. Nie macie bladego pojęcia jaki jest powód zmiany i co wewnątrz się dzieje