tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Przecież z BM grał.
1
@LUPR a to ciekawe. A jak karny Lenglet w pierwszym meczu? Czy to inne standardy?
0
I wszystkie mecze do końca sezonu poprowadzi Gil
1
@Bamboleo idź do wojska. 15 lat i masz
1
@Comentateiro ocenić trzeba będzie na koniec sezonu, nie teraz.
1
@joloskyy wg przepisów, faul w polu karnych to karny.
0
@Thomas99PL Źródło Astra Zeneka.
0
@bari_94 Czekałem, jedyny argument nierobów. Mogłeś iść. Tak samo mogłem zostać prawnikiem, lekarzem itp. Konstytucja mówi jasno, wszyscy jesteśmy równi , a czy do emerytur mamy to samo prawo? Zdecydowanie nie, a jeszcze jak widze, że wszystkie mundurówki, oprócz wojskowych walczą z PAndemią to szlak człowieka trafia.
3
@Messibestplayerintheworld myślałem że powiesz, że nadszedł czas by mundurowy, czyt. Wojskowy zaczął pracować.
0
@itmustbejoke Nie wygrają wszystkiego. Ale my tez nie
8
Kur.. ale szkoda tej poprzeczki. Bylibyśmy liderami i 2 pkt za nami RM
2
Nikt z 3-ki nie wygra wszystkiego do końca. Pytanie ile razy kto sie potknie
0
@LuisSalvano No to dla odmiany ty idź do białych.
1
@Orlik00 do szpitala na płukanie żołądka. Pies zjadł pół batona. Eh
0
Z tym Alba to faktycznie klops. W ofensywie perfekcyjnie, ale w meczach o stawkę go wyłącza w obronie Jak zagrać za tydzień w takim razie?
1
Może właśnie to jest ten element zaskoczenia. Może jednak postawić na młodziaka do środka.
2
@BarcaSupporter liczy się zespół, a nie jedna gwiazda. My potrzebujemy w każdej formacji solidnego wsparcia
1
@Vebrol jak nie wezmą. Ma rok kontraktu, bardzo szybko znajdzie chętnych. Przypominam że był najlepszy w reprezentacji w ostatnim meczu. Zrozumieć trzeba ustawienie zespoły i predyspozycje. On potrzebuje miejsca, jest skrzydłowym. W takich meczach łatwo go wyłączyć
0
@Ying Atletico nie wygra LL.
0
@busquets5 ty oglądałeś pierwsza połowę?
0
@Deeespacito Postaw Viniego na 9-tke, wtedy porównamy. Obaj to skrzydłowi
0
@Dertinho A co ma piernik do wiatraka?
2
@SergioTomas Dla ciebie podawania piłki to dominacja? Chyba inaczej piłkę rozumiemy. RM grał to co chciał grać.
0
@Mns21 Hehe :) Jeszcze chwila i wybory w Rzeszowie beda wina słabszej gry. TAKTYKA, Zidane okazał się mądrzejszy od Ronalda.
0
@Yosemite Wyborny szachista reaguje podczas gry. Zidane wiedział, my wiedzieliśmy, wszyscy wiedzieli co zagra Ronald.
2
@Katalonbar Pokaż mi zawodnika za te 50mln na jego poziomie. Dembele gra jako 9-tka z przymusu, to nie jest jego pozycja.
4
@Kurkmen Nie ma tu nic przerażającego, jest to kwestia taktyki. My gramy pozycyjnie, a Real z kontrataku. Dużo łatwiej jest wtedy po odbiorze piłki przejść do ataku, bo my gramy bardzo wysoko każda formacją.
0
@martin3131 18 piłkarzy chcesz wypierdzielić? :D
2
@wojtek_debiec4 Nikt go nie zwolni. No chyba, że umoczy wszystko teraz z PK na czele, to Laporta może zmienić zdanie, ale nawet Koeman potwierdzał, że zarząd chce go na przyszły sezon.
3
Barcelona grała średnio efektywnie na jesień z Leo na czele, wyniki nasze znamy, z początkiem roku wrócił Leo, wróciły wyniki. Wczoraj brak Leo, brak wyniku. Nie za dużo się zmienia niestety w tym aspekcie.