0

@maatiixx to decyzja rządu Hiszpanii a nie Laligi.

1

@IronSanHybrid Ważne jak go wygrywamy, jak nie to już piszemy że LL, LM sie tylko liczy. Niczym się nie różni LR od Notatnika w tym aspekcie. Oni nigdy nie docenia FCB a my RM.

4

@KierownikLucas 4pkt nad strefa to dla ciebie bezpieczna przewaga :D

1

@msmsms I tak i nie, prawdy nie poznamy raczej, ale coś czuje ze kryje sie za tym objecie reprezentacji.

0

@Sulimo a oni mają? Zresztą tu nie chodzi o brak szacunku, a szpilki które sobie oba kluby wbijają.

0

@Pawel13sz Williamsa

0

9-tke Bilbao bym przytulił do nas.

2

@BarcaInfo szacun za podejście

3

@BarcaInfo Takie komentarze lubię, bo pokazują co siedzi w szatni, a nie ploty dziennikarskie i karmienie się nimi

2

@DonMatteo901 Bo nie jest. Laporta od samego początku mówił o wielkich umiejętnościach Niemieckich trenerów. Ale też Koeman potwierdził ze w przerwie na repre usłyszał że chcą go na kolejny sezon. Zostanie, nie ukończył pucharu, spiął mentalnie zespół, a najważniejsze odzyskał Leo.

0

@BarcaInfo zaraz geniusze napiszą,ze dla Leo się kasa tylko liczy

0

@kingorbit nic nie zmienił. W końcu wpadło i wtedy jest dużo łatwiej

0

@pele1282 mam wrażenie jakby pierwszy raz coś wygrał. A on wygrał wszystko

0

@BaroPodertos A moim zdaniem presją zejdzie. Puchar mają i wiedzą że teraz grają o kolejny, a nie o życie. Z Koemana też zejdzie

1

@dafik85 Getafe kiedyś wygralo z RM?

1

@FC1899Barca Dembele gra na 9-ce a nią nie jest. Za bardzo go wszyscy jadą.

0

Stawiałem 4-1. Wkur.. Się idzie na te pierwsze połowy.

1

@barcelonaLM a teraz taktyka działa?

0

@Kz1234 co mówi, gówno mówi.

0

@ObiektywnyKibic121 poproszę taka Barcelonę, może w końcu coś wygramy. Bo nasza taktyka podawania wzdłuż jest piękna

2

I dodam, przyjmij podaj, przyjmij podaj, przyjmij podaj. Zero kur z pierwszego kontaktu. Niby skrzydła są tylko gdzie? Bilbao miało dwie sytuację i obiec dwa razy groźniejsze od naszych.

4

Najmocniejszy skład, gramy z Bilbao które wszystko moczy ostatnio. I widzimy Barcelonę pierdyrialda debilnych podań. Barcelona i zaskoczenie taktyczne. Barcelona ostatnich lat obrzydza mi ochotę jej oglądania, ten pomysł wiecznego posiadania piłki jest....

0

Dest ostatnie mecze to katastrofa, mam nadzieję że młodziak to dźwignie

1

@LuisSalvano ale na Real są stworzeni. Obecna Pilka to taktyka. RM co ładnie gra? Nie, ale wygrywają ta taktyka pierdyrialda wrzutek, kontr itp

0

Pisałem wcześniej, mega mi się taktycznie Chelsea podobała z AM. RM może to umoczyc i szczerze Chelsea w finale ma większe szanse od PSG. MC jak to u Pepa na koniec sezonu pion w dół z forma

0

@xBoMBoWiECx Flick już w reprezentacji

0

Nie rozumiem składu, z Lenglet bez Araujo. AB to stałe fragmenty, kto się bardziej przyda. Ale decyzję trenera, najważniejsze zwycięstwo

1

@Olkovsky9 Dembele na autobus średnio się sprawdza.

0

No to dziś usłyszymy od Koemana jestem dumny z zespołu, wygraliśmy zasłużenie, albo, mamy jeszcze szansę na wygranie ligi i zrobimy wszystko by ją wygrać.

0

@Pewex I tak sobie poradzi. Jak Benzema, Modric, by wypadł to uwierzę ze stracą pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?