tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pewex I tak sobie poradzi. Jak Benzema, Modric, by wypadł to uwierzę ze stracą pkt
2
@Janiama z naszym składem nie mamy prawa przegrać. Będzie 4-1
8
@BarcaInfo Salvano orgazm
0
@Pawelsky Powiedział to on, czy powiedziało to źródło Gol, Sun, Tajms i inne gów..
0
@BarcaInfo Ale bedzie dramat jak umoczymy. Oby nie.
48
@BarcaInfo Super. 30baniek pensji, atmosferke robi.
0
@eckov Nie wiesz czy nie daje, bo nie wiesz ile bedzie zarażonych, nie wiem czy jak imprezownie otworzą w szczycie to jeszcze bardziej nie wybuchnie. Samo populistyczne prdl konfy znieśmy wszytko to rozwiązanie? Korwin co wtedy powie? Każdy kiedyś umrze?
3
@Nocturno wiedzieli ze nie przejdzie, myślisz że zrezygnowali by z wynagrodzenia? Co to niby miało dać? Pomysł Konfy, zdejmij lock, wszystko samo się skończy.
4
@JANEK777 a ja na Konfederacje.
3
Synonim Barcelony. Przegrać Ważne Mecze.
0
@BorzyKrzys No jakiś pomysł musza miec. Wygrać nie wygrają, 10% miec nie beda, to chociaż po szpanują.
1
Ale Barcelona wie o tym, ze myśli o tym? Czy tylko ten dziennikarz?
1
@LeoMessi1994 idę się wysikać
0
@Yosemite młody więc ma czas. Ale za często egoistycznie gra.
0
@Emhyr Idź do specjalisty a nie pytasz ludzi na forum.
9
Te nasze służby medyczne to...............
0
@kamilop Półśrodek, a nie 9-tka na lata
0
Rosja ot Rosja. Co bym nie zerkał na statystyki u nich to zawsze 8 z przodu, zawsze :)
4
@mcsarna Ale to już nareszcie bedzie ten mecz ? Bo szłyszałem.
Mecz z AM wyjaśni co z Koemana, później, mecz z RM, póxniej ale mecz z PSG to już na pewno, później ale z Sevilla to już musi itd itd itd itd
1
@Pianist00 Spoko, idz do Brauna dajcie sobie całuska.
2
@Totti94 Chyba cie poj... Obejrzyj finał Superpucharu który poprowadził. AB łamało naszych od pierwszej minuty, a pierwsza żółta kartka w 80 minucie. Statystyki Gila jak nas prowadzi 1 zwyciestwo, 3 remisy , 4 porazki. Ten sezon, akurat on prowadzi nasze spotkania i mamy kosmiczny problem.
0
@Pogba Bańka tygodniowo.
8
Ważne że nie Gil.
0
@BarcaInfo I z darmowego piłkarza, będziemy szukać później kogoś za 50mln. Są granice, jak już to dałbym to w formie premii za ilość meczy itp.
0
@BarcaInfo Jeśli Koeman znowu umoczy finał, to dla mnie..... po sezonie. Patrząc na oba składy, nie ma prawa tego spierniczyć.
1
@Zoker Havertz, Werner marzenie LR z poprzedniego sezonu. :)
1
@Kondziubarca Nie krytykujemy tu decyzji Koemana. Nie wolno.
2
Nie rozumiem, jak to jest Benzema i 3 obrońców, wrzut i ma 3 dni gdzie strzelić
0
Real wbije cos z kontry i tyle tego będzie.
0
@barcelonaLM dokładnie tak będzie