1

@MrKink Spójrz na wyniki EV z RM.

0

@Zip odpowiem Ci. Wiedział by dać nam piłkę, strata Barcy kontra gol. W podstawówce uczą nawet.

0

@bari_94 no to trzeba piłkę oddać RM. wtedy nie będą grać z kontry. Ale co ja tam się znam na taktyce

0

@Thomas99PL sędziowie pomogli w każdej, pamiętaj

1

@neeed a co ma zrobić, jak nie ma innego pomysłu.

5

Nie krytykuje Koemana, ale Zidane poraz kolejny udowadnia na czym polega taktyka w meczu. Dla mnie kozak trener. Zrobił to co każdy wiedział, dał nam piłkę, my Debilnie klepiemy, oni kontra. Każdy wiedział by tak nie grać oprócz trenera.

1

Real chce wiec kontrole środka. Bardzo mocna pomoc. My najlepszy z możliwych składów na teraz.

1

@panczo przelew to właśnie poszedł by nagle Gil sędziował.

2

@JarekS Roberto plecak żonie chyba zabrał

0

0

@Encore no nie. Bo FDJ większość grał w pomocy i oceny miałby wyższe niż L. Modric

0

@Kubix93 Mnie Roberto nigdy w środku nie przekonywał.

2

@BarcaInfo No i gdzie sa te szczekacze na EV. Jakoby go zniszczył?

3

@Adamski69 Tylko od 6 meczy = 0

0

@BarcaInfo Dokładnie tak jest jak sędziuje ten pan. Dlatego zdecydowanie wolałem Lahoza.

2

@Bocheno1 kibic pełna gęba!. Ja oglądałem Barce z czasów Rivaldo, ale fanem jeszcze nie byłem, zakochałem sie jak przyszedł Ronaldinho. Tylko dwa mecze na żywo, ale przeżycie mega. Pozdrowionka

1

@BarcaInfo Moze przyjmie. Bo teraz jaki to ma sens :)

0

@koksik2700 Jak wygramy to zmieni sie proporcja, nie potrzebny, jak przegramy to wszyscy beda chcieli, bo pól składu do wyjeb.. będzie :)

1

@koksik2700 Wrzuć po wieczornym meczu. Odpowiedzi beda całkowicie inne niż teraz.

3

@Ghotti Dokładnie tak będzie, tylko pytanie, która wersja :D

0

@monsterrize I dlatego taki miliarder jak Jobs umiera na raka :) ta twoja teoria jest z dupy.

0

@monsterrize amantadyna to lek, którego nikt nie potwierdził i ma tonę efektów ubocznych. Jest to na teraz zwykła plota, kompletnie nie potwierdzona. Idąc twoim tokiem myślenia na HIV nie ma lekarstwa i szczepionki, a przecież kasa wystarczy i będzie?

0

@monsterrize lek że jest a ukrywają.

0

@monsterrize Yeti też widziałeś?

3

@weld141 właśnie mam znacznie więcej. A to właśnie twoj poziom komentarzy to zwykle szczeniactwo.

2

@weld141 upośledzonego to w rodzinie sobie szukaj.

1

@AmigoBlancos pisałem tydzień temu. Ze modlę się by ten człowiek tego nie sędziował. I będę szczery, szkoda mojego zdrowia.

1

Manzano sędzia. Ja tego jutro nie oglądam. To jest najgorszy z możliwych sędziów. Dramat

3

@pride1899 Ty na poważnie z takim pytaniem?

0

@cat_r37 Pamiętajcie że tez zaplanował kontuzje, Goretzky, Sule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?