tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrKink Spójrz na wyniki EV z RM.
0
@Zip odpowiem Ci. Wiedział by dać nam piłkę, strata Barcy kontra gol. W podstawówce uczą nawet.
0
@bari_94 no to trzeba piłkę oddać RM. wtedy nie będą grać z kontry. Ale co ja tam się znam na taktyce
0
@Thomas99PL sędziowie pomogli w każdej, pamiętaj
1
@neeed a co ma zrobić, jak nie ma innego pomysłu.
5
Nie krytykuje Koemana, ale Zidane poraz kolejny udowadnia na czym polega taktyka w meczu. Dla mnie kozak trener. Zrobił to co każdy wiedział, dał nam piłkę, my Debilnie klepiemy, oni kontra. Każdy wiedział by tak nie grać oprócz trenera.
1
Real chce wiec kontrole środka. Bardzo mocna pomoc. My najlepszy z możliwych składów na teraz.
1
@panczo przelew to właśnie poszedł by nagle Gil sędziował.
2
@JarekS Roberto plecak żonie chyba zabrał
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26966268,wsciekly-benzema-krzyczal-nie-podawaj-mu-teraz-zjada-rywali.html#s=BoxOpImg7
Zjada rywali :) 4 bramki. Jak on chłodnie wszystkich :)
0
@Encore no nie. Bo FDJ większość grał w pomocy i oceny miałby wyższe niż L. Modric
0
@Kubix93 Mnie Roberto nigdy w środku nie przekonywał.
2
@BarcaInfo No i gdzie sa te szczekacze na EV. Jakoby go zniszczył?
3
@Adamski69 Tylko od 6 meczy = 0
0
@BarcaInfo Dokładnie tak jest jak sędziuje ten pan. Dlatego zdecydowanie wolałem Lahoza.
2
@Bocheno1 kibic pełna gęba!. Ja oglądałem Barce z czasów Rivaldo, ale fanem jeszcze nie byłem, zakochałem sie jak przyszedł Ronaldinho. Tylko dwa mecze na żywo, ale przeżycie mega. Pozdrowionka
1
@BarcaInfo Moze przyjmie. Bo teraz jaki to ma sens :)
0
@koksik2700 Jak wygramy to zmieni sie proporcja, nie potrzebny, jak przegramy to wszyscy beda chcieli, bo pól składu do wyjeb.. będzie :)
1
@koksik2700 Wrzuć po wieczornym meczu. Odpowiedzi beda całkowicie inne niż teraz.
3
@Ghotti Dokładnie tak będzie, tylko pytanie, która wersja :D
0
@monsterrize I dlatego taki miliarder jak Jobs umiera na raka :) ta twoja teoria jest z dupy.
0
@monsterrize amantadyna to lek, którego nikt nie potwierdził i ma tonę efektów ubocznych. Jest to na teraz zwykła plota, kompletnie nie potwierdzona. Idąc twoim tokiem myślenia na HIV nie ma lekarstwa i szczepionki, a przecież kasa wystarczy i będzie?
0
@monsterrize lek że jest a ukrywają.
0
@monsterrize Yeti też widziałeś?
3
@weld141 właśnie mam znacznie więcej. A to właśnie twoj poziom komentarzy to zwykle szczeniactwo.
2
@weld141 upośledzonego to w rodzinie sobie szukaj.
1
@AmigoBlancos pisałem tydzień temu. Ze modlę się by ten człowiek tego nie sędziował. I będę szczery, szkoda mojego zdrowia.
1
Manzano sędzia. Ja tego jutro nie oglądam. To jest najgorszy z możliwych sędziów. Dramat
3
@pride1899 Ty na poważnie z takim pytaniem?
0
@cat_r37 Pamiętajcie że tez zaplanował kontuzje, Goretzky, Sule.