1

@FC1899Barca kur te myślenie. Teraz mamy lockdown i mamy 30k. To co jak wszystkich wypuścimy to spadnie? Co z pełnymi, szpitalami? Rząd jest słaby ale to co gada Konfederacja to brak odpowiedzialności i zwykły populizm.

0

@Czeresniafcb Wtedy ma sens. Robi świetną robote w BM.

5

BVB chce 150 baniek, wiec nic to nie zmienia.

1

@xBoMBoWiECx Oglądałem City z BVB, wyglądali bardzo średnio.

6

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26958422,bild-grzmi-reakcje-bayernu-staja-sie-coraz-dziwiniejsze.html#do_w=91&do_v=155&do_a=475&do_t=11&do_g=5&do_s=A&s=BoxSportLink

Oni na prawdę chcą zwolnić Flicka? Bayern gra naprawdę świetną piłkę, wczoraj byli znacznie lepsi, przegrali, ale taka jest piłka, nie zawsze sprawiedliwa. Chciałbym by Barca grała na takim poziomie jak Bayern. Brak Lewego, Gnabrego w ataku był wyraźnie widoczny, kontuzja Goretzky, a oni winią trenera? :) Kabaret

0

@Bobo25 mówił Laporta, czy mówili dziennikarze?

0

@haryveb944 kolejny raz dobrze sędziował

0

@LuisSalvano może poprpstu nie ma siana.?

2

Bayern musisz.....

0

Mecz trwa 90 minut. Bayern potrafi się budzić. Tu może jeszcze być 3-2, 2-2.

2

O ho. Dziś Neymar wróć. Ale wy chorągiewki jesteście. Po meczu Z Lille, Neymar nie. Dziś już Neymar musisz wrócić :)

0

To lepiej niech teraz będzie lepiej przygotowany.

1

@BarcaInfo Jak widzi pensje Grie to co sie dziwić. Pewnie PSG tez ładnie kładzie.

1

@Nano22 Oj nie kuś Mateusza.

0

@inViNcibl3 No to się może wypowiedz. Pytanie jest o gwałt nie wiem czy zauważyłeś. Poprosiłem byś przedstawił stanowisko partii, może nie doczytałeś? Ja ci wrzuciłem już dwa przykłady jakie mają poglądy w tym temacie, pięknie tłumaczysz jak przecinki wstawiać to może wrzuć w końcu jakie jest stanowisko partii? Czy temat trudny?

0

@inViNcibl3 Odpal sobie youtube i jego filmik. Na pytanie co z dziećmi po gwałcie. Posłuchaj i wróć.

0

@inViNcibl3 No to mnie oświeć jakie jest stanowisko partii. Dla jaj złożyli wniosek do trybunału ?
Dodam ci wypowiedź Bosaka,
"Na pytanie, czy jako prezydent dążyłby do wprowadzenia w Polsce całkowitego zakazu aborcji, Bosak odparł, że "każde życie dziecka zasługuje na ochronę". - I uważam, że sytuacja, w której na podstawie niemożliwego często do sprawdzenia podejrzenia, że jakieś dziecko się urodzi chore, możemy je zabić, to jest sytuacja, która nie licuje ze standardami cywilizowanego państwa. Dziwię się, że politycy nic z tym nie robią - ubolewał.

Bosak stwierdził też, że słowo "aborcja" jest eufemizmem, "którego nie powinniśmy używać". - Tak samo jak nie powinniśmy np. na określenie Holokaustu używać sformułowania „ostateczne rozwiązanie” albo jakichś takich innych eufemizmów - dodał.

- Jeżeli chodzi o zabicie kogoś, to po prostu należy nazywać rzeczy po imieniu, a nie pudrować jakieś takie barbarzyńskie praktyki - podsumował."

Jakby to powiedzieć, to drugi lider, który mówi to samo. Może liderzy swoje, reszta swoje nie wiem.

0

@cat_r37 No to wtedy ok. De Jong faktycznie zagra w środku pomocy

0

@cat_r37 Jesli zagraja 3 stoperów. To kto obok Lengleta miałby być 3?

1

@BarcaInfo Czyli De Jong w środku obrony. Obawiam się, że RM nas zje w środku pomocy. Ale wyprzedze koment jednego cwaniaka. To nie jest strzał w Koemana, tego bym nie odważył się zrobił, to tylko moja subiektywna ocena. Dodam, że do niej mam prawo.

0

@Nano22 No to myślisz inaczej niz cała partia. Przypomnę, że to na wniosek tej cudownej partii poszedł wniosek do trybunłau. Nie mistrza Korwina. Bóg , Honor , Ojczyzna , przyjacielu.

0

@tomek8756 24% młodych jest za konfederacja 18-29lat. Tu wiekszość taka jest. Wiec są zgodnie z miłościa do swojej partii za brakiem jakiejkolwiek aborcji.
PS. Dziecko można sprzedać , tak mawiał lider tej partii.

0

@Trepyveb same ćwierćfinały.

0

Ciekaw jestem taktyki Koemana na sobotę. RM dziś oddał piłkę LVP, a kontrami wypunktował. Taktyka na sobotę będzie kluczowa, możemy spokojnie wygrać, ale i RM może nas strasznie wypunktować.

5

@arasz1819 Czekałem na twój nędzny komentarz :) Sedziowie, sędziowie, sędziowie :D To ze LVP nawet nie zbliżył sie do pola karnego to tez sprawka sędziów :D

2

@PatrykHM Dorze, dobrze, a teraz zawijaj kredki i do budy.

0

@Comentateiro Pamietaj to nie Zidane, a sędziowie dali dwie bramki RM.

1

@jeonek Juz wymówki?

1

@neeed Szkoda strzępić ryja, bo ciebie pojada jak świniaka.

1

@Jonyx Przecież LVP nawet strzału nie miał. Boze ludzie uszanujcie ze sa lepsi, a nie szukacie dziury w całym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?