tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikael 60 mln :) heheheheh. I pensja 30 mln? Kto go kupi?
2
Mingueza wiecznie fauluje . Na druga zmienia bo wyleci
5
Martwiliśmy sie o żółtą, a to trzeba sie martwić o 3pkt. :)
1
Ale my gramy słaby mecz. Masakra
1
@Rudi35 dobrze ze macie tylko 6%, niegroźni. Zdrowia życzę
0
@FIJI sędziemu ufa?
4
@Pawel13sz źródło gol. Ci powiem, gość niedzielny wie tyle samo
0
@GeneralXavi Nasz prezydent.
1
@Rudi35 twierdzisz że szczepionka go zabiła?
0
@Widu jesteś z rodziny prezydenta? Logiki w wypowiedzi brak
4
@qbsonFCBarca Myślę że sędzia też jest świadomy :)
0
@avanes Manzano, to jest typ przy którym postawiłbym na buku,ze da żółta Leo
1
@regatta52 Decyzja Koemana.
0
@Bobrowik Perez się nie modli, załatwi to przelewem :)
1
@Janiama mówisz że Leo sobie zastąpimy na najważniejszy mecz drugiej rundy
0
@kiper09 Też ie rozumiem, myślałem, ze minuty dla Araujo to obowiązek przed RM. Znowu musze patrzeć na LEngleta
0
@BarcaInfo De Jong i Leo. Eh Koeman lubi chodzić po linie :D Araujo niżej stawiany od Lengleta. Musze pomarudzić, ale dziwne.
4
@MesQueUnClub96 Gdyby Ocampos strzelił karnego to nie bylibyśmy w finale PK. Co by było gdyby........... Pamietam mecz w którym TS wyciągnął sam na sam, a prowadziliśmy 1-0 i tam byśmy stracili pkt. Na tym sport polega, że nie da się wszystkiego wygrać, w jednym meczu coś zyskujemy w innym tracimy.
0
@Barca1992 Chyba żona wie lepiej na co umarł. Nie potrzeba afer spiskowych itp. Skoro potwierdziła, że to nie Covid to nie Covid. Nie istotne to teraz, napisałem to bo wkurza, że na czyjejś śmierci zawsze szuka się afer.
10
@Barca1992 Musze ciebie zmartwić, żona potwierdziła, że to nie Covid. Nie będzie aferki ze szczepionką, przykro mi.
2
@barcelonaLM Rodrygo? Ciekawe za co
0
@Quavosk Aż dziwne ze nie napisał że to dzięki jego rządom.
0
@Arkon Skoro w Japonii nikogo nie szczepią i nie maja na teraz epidemii , hmm ? Coś tu teoria nie działa.
4
@RonnieVEB I akurat zostały w Rzeszowie, gdzie wybory 09.04.
3
@FC1899Barca Żabki blisko nie ma, na bańke do wody nie wskoczysz, jakieś takie betonowe. Na tarasie tam piździ, grilla nie zrobisz. Dla mnie na nie.
0
@tobiasson92 No a co? Szczepionki Rzeszów sam sobie nie tworzy, dostają nie współmiernie do pozostałych. Ciekawe czy tu wielmożna głowa kraju ma coś mądrego do powiedzenia.
0
No nareszcie wirus sobie wolne zrobił. W niedziele postanowił odpocząć.
0
@Kgorecki2500 Robi to w jednej drużynie. Oglądałem go z Polska i wyglądał bardzo średnio.
2
@Kgorecki2500 Jesli za darmo za rok. Dlaczego nie
1
@barcelonaLM Dokładnie 62% pierwsza dawka.