1

@fcb710 Przed polem karnym, karny :)

1

@neeed My pomniki stawiamy za te 5:2 :D

1

@MesQueUnClub96 Finał to inny mecz.

1

Cały RM Zidane, przychodzi wiosna i oni ta swoja padaka wygrywają. Graja nudno, ale LVP nawet strzału nie miał.

5

@kubix05 Pep zawsze zaczyna kombinować jak się puchary zaczynają. Niestety zawsze musi przekombinować, ale trzymam za chłopa kciuki w tym roku

0

@kewin Kibice Białych, anulujmy mecz bo przegramy :)

0

@Oskar00 Ja się tylko zastanawiam kto jest gorszy on Manzano, Hernandez, ostatni mecz, który Lahoz prowadził był chyba bardzo dobrze oceniony, zdecydowanie nie chciałbym Manzano.

0

@LuisSalvano Będzie ciekawiej jak AM wygra :) Nie ma co liczyć, że teraz wszystko przegrają :)

2

@Derean Wczoraj miał być najłatwiejszy. Tu Koeman ma rację, nie ma co kalkulować.

0

@AmigoBlancos Temu panu nic nie udowodnisz. Zawsze wie lepiej, grzecznościowo mu odpisałem. Koeman jest prekursorem 3-5-2, nikt nigdy nie grał w takim ustawieniu.
https://www.fcbarca.com/user/busquets5" class="author__name">@busquets5 nie musimy. Remisujac w Sobote tracimy dodatkowe 2pkt do AM, suma 3pkt. Przypomne, że z nimi gramy, wygrana 2 bramkami daje nam lidera.

1

@arasz1819 Liczy się efekt, nie istotne od kogo kopiuje. Pisze o statystykach, przed meczem jesiennym panował hurra optymizm jak to my ich nie rozjedziemy, a wyszło jak wyszło. Piszę, że będzie ciężko i dla mnie wynik remisowy byłby dobrym wynikiem. Ale to dla mnie.

7

@Mario96w Tak wiem, rozjedziemy ich 16-0

7

Zidane ma bardzo dobre statystyki z nami. Łysy wie jak ustawić zespół, a do tego odzyskał praktycznie pierwszy skład ( bez Ramosa i Carvajala ). Biorę remis w ciemno.

1

@LuisSalvano 0-1, oni sie nie poddadza. A do tego Betis tylko 4 remisy.

5

@don'T.R.I.P.e Dane, ale nie hasla, imie nazwisko , nr tel i mail. Nie siej paniki

0

@VenoM De Jong w obronie?

38

@xBoMBoWiECx To nasz piłkarz, trochę szacunku

0

@Colin94 I co ma to wspólnego z 44 sekundami meczu, z 7:0?

0

Do wszystkich sadzących sie do kibiców RM. Przypomnę wasze komenty po zwycięstwie AM, jak Oblak obronił karnego. Jest ot całkiem normalne.

10

@amanter A mnie Araujo przekonuje.

0

@barcelonaLM Są kibicami RM niech sobie kibicuje na swój sposób. Ważne by tu panowały inne zasady.

0

@Colin94 Rozumie że siedziałeś na lajciku. 89 minuta, myślisz jacy debile, przecież my strzelimy to na bank. Mecz trwa 90 minut a nie 88. Tak?

1

@Tasde My sobie tu możemy pitolić, nicym od nich sie nie różnimy. A mecz za tydzień wyjaśni obecna sytuacje.

0

@VenoM Prawda. Wiec na RM może to być dobry pomysł.

28

Ale Dembele sie marnuje na 9-ce. Na skrzydle inny chłop

5

@martin86 Yyy co?

0

To sie nie może uda, każda decyzja jest zle.

0

Co wejście Duńczyka mial dać?

1

@Koni8M Gramy dramat. Odpowiedz sobie sam.

0

Bardzo słaby mecz, bardzo słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?