tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Aż dziwne ze nie napisał że to dzięki jego rządom.
0
@Arkon Skoro w Japonii nikogo nie szczepią i nie maja na teraz epidemii , hmm ? Coś tu teoria nie działa.
4
@RonnieVEB I akurat zostały w Rzeszowie, gdzie wybory 09.04.
3
@FC1899Barca Żabki blisko nie ma, na bańke do wody nie wskoczysz, jakieś takie betonowe. Na tarasie tam piździ, grilla nie zrobisz. Dla mnie na nie.
0
@tobiasson92 No a co? Szczepionki Rzeszów sam sobie nie tworzy, dostają nie współmiernie do pozostałych. Ciekawe czy tu wielmożna głowa kraju ma coś mądrego do powiedzenia.
0
No nareszcie wirus sobie wolne zrobił. W niedziele postanowił odpocząć.
0
@Kgorecki2500 Robi to w jednej drużynie. Oglądałem go z Polska i wyglądał bardzo średnio.
2
@Kgorecki2500 Jesli za darmo za rok. Dlaczego nie
1
@barcelonaLM Dokładnie 62% pierwsza dawka.
1
@Kgorecki2500 Kane i Lukaku wyjdzie mniej niż 120 baniek? A pensje to ploty. Ja bym brał Norwega, może nie teraz a za rok za 75 mln, a na ten sezon brał Aguero i Depaya. Pewnie Norweg teraz odejdzie, ale taki scenariusz byłby najlepszy.
10
@Kgorecki2500 Dlaczego?
3
@Roobo Z jakiego to Buka, na RM można ładnie zarobić :)
0
Pewnie zdementował bo był błąd. On chce 30mln a nie 20
12
Nie przegrać z RM to jest najważniejszy moment.
0
@sevs Mecz z RM jest kluczowy.
0
@MaziFCB Dlatego jak przegramy z RM to niestety oni będa głównym kandydatem do Majstra. Mają najłatwiejszy terminarz.
5
@LuisSalvano Ja sie bede cieszyl z remisu.
0
@Kgorecki2500 Odpowiedz jaka hipokryzje. Hołownia zaszczepił sie w terminie w którym szczepia 40+. Dlaczego nie miał teraz tego robić? Jego jako polityka nie dotyczy?
3
@Kgorecki2500 Niby za co szacunek?
0
A Manzano sedziuje, to średnio bedzie dla Sevilli.
0
@pele1282 Co za koleś, Hołownia zaszczepił się zgodnie z kolejką. Hołownia jest 40+ i ma prawo zaszczepić się zgodnie z obowiązujacymi zasadami. Sam PIS te reguły ustalił więc nie rozumiem hejtu na Hołownie.
0
@tristan87 chyba ich pojeb.
1
@NaFazieHitman najlepsze że kilku osobom się udało, większości nie i afera
1
@Mns21 co tu jest hipokryzja? Teraz szczepią 40-60 to co ma się nie szczepić? Czekał na swoją kolej, nie kombinował.
0
@Pawel13sz zaraz sport czy inne gazetki napiszą co innego.
0
@Joopiter Jeden z buców na tej stronie nauczył mnie, że nie wolno krytykować trenera. Wszystko co robi jest święte. A ja patrzę na to jak Laporta, wyniki ocenia Koemana. Jeśli wystawi jutro Leo, De Jonga i oni wypadną z meczu z RM i przegramy to właśnie ten wynik go rozliczy. Ale z drugiej strony tak być nie musi.
9
@VenoM Jak juz wolicie Lengleta od Pique to ja nie mam pytań.
2
Komplikacje w leczeniu. Nie znałem w naszym sztabie medycznym.
2
@natanvip Mecz z Eibarem a z nami to będzie kompletnie inny mecz.
0
@Xxxbarca4ever Cou, Ansu, Pique, Sergi Roberto, Araujo - w czym nasi eksperci sa lepsi do RM? Kontuzja Lewego u nas zakończyła by się operacjami, końcem sezonu itd.