0

@lucca87 Już wiemy. Nie potrzebuje końca sezonu. Widać wyraźnie i nic się nie zmieni, wszystko inne to po prostu wasza wiara.

2

@Cwaniak4 Moim zdaniem jednak 3. Ale jest ryzyko 4, jak się już całkowicie motywacyjnie posypią po wprdl w rewanżu z Sevilla i PSG

1

@lucca87 1,5 tygodnia temu, było, mecze z PSG i Sevilla pokażą gdzie jest zespół. Myślę, że dalej nie ma co tego ciągnąć, wiemy gdzie jest.

0

@katalonczyk987 na naszych nie liczę. Od 0-3 z Juve skreśliłem Koemana

1

@Avernand koniec końców Koeman wystawia Lenglet. Od tego jest, środkowy obrońca z zerową pewnością siebie. Co może pójść nie tak. Każdy mecz to samo, machanie łapami, lapanie za koszulkę, kretyńskie faule.

0

@Transu96 no i widzisz już jesteś mądrzejszy od Koemana. Zobacz jakie proste

2

Jedyne co mi teraz poprawi humor po tej parodi, to wpierdziel Realu z Atalanta. Chociaż Zidane potrafi na ważne mecze spiąć zespół.

0

@kakusus mecz to spierdzil nam Lenglet, ale nie pozostali co wymieniłeś. Bardziej Dembele za koszmarny brak skuteczności

11

@D10SLEO Wygrywamy - Leo to bóg, przegrywamy, remis - czas pożegnać sie z Leo. Z nim w składzie nie ma drużyny

1

@MaziFCB Dlatego oglądam wersje eng.

10

Fdj w środę musi usiąść na ławkę. Wygląda od Sevilli jak zwłoki. Gra wszystko

1

@Kurkmen Zależy ile masz.

1

@formentera2017 a czyli słabe staty ma brać. Drybling ma :)

10

Patrząc po wynikach LVP, FCB to Araujo jest dla nas tak samo ważny jak VVD dla Lvp. Jak Araujo był szło nam dobrze, nie ma go od Sevilli i kupa.

10

@Cariones z Juve bez Ronaldo i 4 podstawowych obrońców

0

@ShawnC Brakuje nam kogoś oprócz Leo. Dembele ma tragiczna skutecznosc, Grie dziś nie miał za wiele sytuacji, a nasza 9-tka nie istnieje. Wszytko oparte o Leo

0

@Janiama A teraz zobacz z kim graliśmy.

0

@Rewolucja123 może właśnie byłoby lepiej gdyby wypadli ze składu. Młodzi by się sprawdzili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trochę zmiana tematu. Czy nie można uwolnić patentu Pfizer, Modery? Każdy kraj niech zapłaci za ilość zaszczepionych obywateli. W Polsce 60 mln dawek potrzeba chyba na dwa szczepienia. Jaki jest problem by nasze firmy dostały skład i wyprodukowały 60 mln porcji a kraj za to zapłaci Pfizerowi i Modernie. W takim tempie szczepien będziemy dwa lata jeszcze z tym gownem walczyć

0

@Explode ale było jakieś info? Ogólnie nadal czytałem że jego powrót to marzec. Czy coś się zmieniło?

0

Ansu już trenuje na boisku?

1

@Gregsky10 A ta jego zajebistosc na czym polega.

0

MC co gra pressingiem.

3

Araujo to wina jest. zachciało mu sie w najważniejszym momencie kontuzji.

0

@Matt_i1992 W obu meczach jest najlepszy. Co a jeszcze zrobić, piłka nożna to gra zespołowa. A nie Kapitana

3

@Matt_i1992 Jest strata pkt jest wina Leo

1

@FDJ Laga i do przodu, sezon przejściowy

0

Ale Arsenal jechany

0

@arasz1819 Po takim wprdl po PSG i Sevilli nie wierze w dobra atmosferę. Oni już teraz najlepiej to by chcieli zakończyć sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?