tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avernand Mówisz o tych młodych co w 3 lidze walczą o środek tabeli?
0
@arasz1819 Ale ja tu nie mam pomyslu co zrobić, twierdze, że Koeman tez nie i to sie nie zmieni. W przeciwieństwie co do części LR twierdze, że trenerzy maja bardzo duży wkład w gre zespołu, Koeman jest 6 miesięcy i tego pomysłu nie widzę. Nawet mając skład w którym potrzeba wzmocnień byłoby juz widać jakieś elementy taktyczne. A ja widzę tylko grę opartą o indywidualności.
0
@arasz1819 Sytuacje wynikały z potencjału indywidualnego, a nie jakieś taktyki. Wystarczy wybrać skład, powiedzieć grajcie swoje i bede miał ten sam efekt.
0
@arasz1819 Po tym komentarzu w końcu zrozumiałem, że trolujesz, a ja się nabieram, nabrałem :) Brawo ty.
2
@APRA Oni nie wierza w Koemana, a bardziej w to, że każdy inny trener nic więcej nie zrobi. Porównują do Setiene i myślą, że każda zmiana będzie taka sama.
0
@bialagora w tym :)
1
@Jakchcesz Lenglet by nie grał. Pjanic nie wchodziłby na drugą połowę, nie wiem czy wiesz ale trener wybiera skład.
0
@Katalonbar Brzęczek out. A nie czekaj....
1
@VamosRakieta dlaczego sądzisz ze od razu zacznie przegrywać? Jeśli z góry zakładacie ze każdy inny trener wniesie to samo. To po co nam trener?
0
@arasz1819 Dawaj ta taktykę, nadal jej nie opisałeś, na czym ona dziś polegała. Ja się chuja znam, daj jak dla takiego kretyna jak ja na czym polegała gra Barcy dziś.
0
@barcelonaLM pytanie czy Rudy słucha. Ja go odbierał raczej dyktatorsko
0
@Jakchcesz może Lenglet, Busi by nie grali? Może gralibyśmy 4-4-2 albo innym systemem. Nie wiem, ale wiem jedno Koeman po 6 miesiącach nie wniósł nic
0
@Thomas99PL wymień mi te 5 setki. Z chęcią je obejrzę na powtórce :) ty chyba nie wiesz co to setka. To że Dembele zablokowany to nie setka, Leo podał do Grie ale Pilka nie dotarła to nie setka, Mingueza podał na 16 to nie setka.
3
@idol4 Fajne podejście, wiecznie mamy liczyć na Leo, jak on nie wygra i stracimy pkt to jego wina
2
@Jakchcesz a może byś się zdziwił. I EV i Enrique robili świetna robotę. Nie każdy jest tylko selekcjonerem co skład wybiera
0
@arraco Bo on ma rynsztok nie piłkarzy w kadrze. Trzeba mu wybaczyć
3
@Zip Ja nie potrzebuje pkt, wygranych, trofeów itp. Chciałbym zobaczyć chodź jedna minimalna zmianę, taktykę, pomysl cokolwiek co Koeman wdrożył od przyjscia
4
@Thomas99PL skoro trener nie ma wpływu na: skutecznosc piłkarzy, grę w obronie, taktykę, stałe fragmenty gry. To po co on jest? Może zamiast trenera ankieta w necie kto ma grac i będzie ten sam efekt
1
Aha :) no uspokoił mnie
1
@jeyx77x pajaca to w lustrze szukaj.
1
@VamosRakieta No i podał i co z tego, do Grie Pilka nie dotarła więc jaka to setka? Mingueza podał na 16 więc gdzie tu setka?
4
@VamosRakieta 15 od razu. Jedyna sytuację pewna miał Leo, Dembele pół boiska przebiegł i go zablokowali, to nie jest 100-tka. Gra była nudna, bez pomysłu i na 15 podań. A kto Lenglet do składu dał wiedząc że jest elektryczny?
0
@jeyx77x kto ich wystawia?
0
@FDJ to jest sezon przejściowy. Koeman teraz obserwuję, patrzy i pomyśli po sezonie
0
@AlexDark00 no nie powinien, ale to że Barca gra to co gra to nie jego wina
0
@arasz1819 skomentuj proszę mecz. Głównie aspekty taktyczne Barcelony i ten zalążek pracy Koemana w szczególności.
0
@ShowMe każdy chyba chciałby lepić z takiej kadry. O trenerze Cadiz nie wspominając
0
@jeyx77x może skomentuj?
0
@Derean 5 setek? Ciekawe kur gdzie
0
@AlexDark00 A co on winien?