tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mając żółtą kartke walczyć z sędzią?
0
@Yosemite Mamy Duńczyka, który potwierdził, że nigdzie nie odejdzie.
1
Trincao, Duńczyk, Lenglet - udowodnili, że ławka to ich miejsce.
1
Bede monotonny. Co robi sztab trenerski z karnymi na treningu? Odpowiedz prosta - nic.
0
Jezu Lenglet jest w tragicznej formie.
0
@BarcaInfo A jak ma zjazdu nie wiec jak nie gra.
1
@GadulkiGembulki Wolisz Trumpa bo?
1
Nic sie nie stało, w Portugalii uwielbiają podbijać cene piłkarza. Taki z niego talent. Tak trochę żartobliwie, ale na poważnie, może być tak, że wyszedł talent jakim on dysponuje, albo zjarał się psychicznie i może warto wypożyczyć by była niższa presja.
0
@BarcaInfo blabla blabla blablablalbla. Tyle z mojego komentarza. Ney 30 baniek, Leo 50 baniek, Mbappe - 30banie. Wynagrodzenia. Nie ma takich szans
8
@PatrychoO Niech sobie sędziów z Chin ściągną, gorsi nie będą od Hiszpańskich.
6
Dziennikarz usiadł na kawkę z właścicielem i podumali. Kupować Messiego, nie chyba nie wiem, no nie wiem. Boże jak mnie lecza takie pierdolety wyssane z palca.
0
Laporta - teraz, reszta poczekajmy na koniec pandemii i tak nie mamy szans.
0
@Vebrol Nie było.
0
@FC1899Barca Kazdy krytykował Jurka, to był bardzo słaby trener, zwolniony został źle , ale Boniek napisał że najważniejsza jest reprezentacja. Ja akurat szanuję jego decyzje.
0
@BarcaInfo Spokojne te okienko. Jeden dziennikarz że odejdzie, drugi że nie. I tak sobie żyją w świecie baśni i wymyślania newsów
3
@Striker Kto za niego. Bo nie widzę niestety :( Szkoda najbardziej Digne
0
@amek555 Oczywiście. Mogli inni wejść z tlenem, ale sie napinają
0
@amek555 Ale jego koledzy korzystali, zakładanie baz, a i nie wiesz czy czasem sie nie wspomagał.
3
@itmustbejoke Piłka to niespodzianki. Zobaczymy, jak przyjadą pewni siebie, mega sie moga zdziwić.
11
W teatrze może grac nie u nas.
0
@panczo Lenglet za EV był zajebisty. Zepsuł się?
0
@NaFazieHitman Lenglet
1
@Lub567 za co? Tam nawet faulu nie było.
0
@D44H Pierwsza bramka AB kalka błąd kilku osób. Pierwsza dla nas przypomnę że w sumie dobitka.
6
@Janiama A cały kraj go nie chciał. Teraz nagle Jurek wróć
3
@D44H Ta bo nasza pierwsza bramka to majstersztyk taktyczny
5
Ja bym brał tego Arnolda z LVP. A nie czekaj nas stać tylko na Wawrzyniaka.
0
@abram3k Pięknie. Nareszcie.
0
@ObiektywnyKibic121 Gadamy o wczorajszym meczu, a ty bramke z Valencia. Swoja droga z Valencia to obrońca nikogo obok siebie nie miał bo Grie był kilometr za nim. Pytanie dlaczego akurat Grie pilnował tak wysokiego obrońce to już zagadka sztabu.
0
@Janiama Masakra. Tego to i Koeman by nie pociągnął.