0

Mając żółtą kartke walczyć z sędzią?

0

@Yosemite Mamy Duńczyka, który potwierdził, że nigdzie nie odejdzie.

1

Trincao, Duńczyk, Lenglet - udowodnili, że ławka to ich miejsce.

1

Bede monotonny. Co robi sztab trenerski z karnymi na treningu? Odpowiedz prosta - nic.

0

Jezu Lenglet jest w tragicznej formie.

0

@BarcaInfo A jak ma zjazdu nie wiec jak nie gra.

1

@GadulkiGembulki Wolisz Trumpa bo?

1

Nic sie nie stało, w Portugalii uwielbiają podbijać cene piłkarza. Taki z niego talent. Tak trochę żartobliwie, ale na poważnie, może być tak, że wyszedł talent jakim on dysponuje, albo zjarał się psychicznie i może warto wypożyczyć by była niższa presja.

0

@BarcaInfo blabla blabla blablablalbla. Tyle z mojego komentarza. Ney 30 baniek, Leo 50 baniek, Mbappe - 30banie. Wynagrodzenia. Nie ma takich szans

8

@PatrychoO Niech sobie sędziów z Chin ściągną, gorsi nie będą od Hiszpańskich.

6

Dziennikarz usiadł na kawkę z właścicielem i podumali. Kupować Messiego, nie chyba nie wiem, no nie wiem. Boże jak mnie lecza takie pierdolety wyssane z palca.

0

Laporta - teraz, reszta poczekajmy na koniec pandemii i tak nie mamy szans.

0

@Vebrol Nie było.

0

@FC1899Barca Kazdy krytykował Jurka, to był bardzo słaby trener, zwolniony został źle , ale Boniek napisał że najważniejsza jest reprezentacja. Ja akurat szanuję jego decyzje.

0

@BarcaInfo Spokojne te okienko. Jeden dziennikarz że odejdzie, drugi że nie. I tak sobie żyją w świecie baśni i wymyślania newsów

3

@Striker Kto za niego. Bo nie widzę niestety :( Szkoda najbardziej Digne

0

@amek555 Oczywiście. Mogli inni wejść z tlenem, ale sie napinają

0

@amek555 Ale jego koledzy korzystali, zakładanie baz, a i nie wiesz czy czasem sie nie wspomagał.

3

@itmustbejoke Piłka to niespodzianki. Zobaczymy, jak przyjadą pewni siebie, mega sie moga zdziwić.

11

W teatrze może grac nie u nas.

0

@panczo Lenglet za EV był zajebisty. Zepsuł się?

0

@NaFazieHitman Lenglet

1

@Lub567 za co? Tam nawet faulu nie było.

0

@D44H Pierwsza bramka AB kalka błąd kilku osób. Pierwsza dla nas przypomnę że w sumie dobitka.

6

@Janiama A cały kraj go nie chciał. Teraz nagle Jurek wróć

3

@D44H Ta bo nasza pierwsza bramka to majstersztyk taktyczny

5

Ja bym brał tego Arnolda z LVP. A nie czekaj nas stać tylko na Wawrzyniaka.

0

@abram3k Pięknie. Nareszcie.

0

@ObiektywnyKibic121 Gadamy o wczorajszym meczu, a ty bramke z Valencia. Swoja droga z Valencia to obrońca nikogo obok siebie nie miał bo Grie był kilometr za nim. Pytanie dlaczego akurat Grie pilnował tak wysokiego obrońce to już zagadka sztabu.

0

@Janiama Masakra. Tego to i Koeman by nie pociągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?