tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol Nie wszyscy, nie uogólniaj. Tak sam jak nie wszyscy sa za Ryskiem w tym klubie.
2
@Pilka_jest_okragla Przecież on na pustaka bramkę strzelił, ludzie :)
0
@jeyx77x Też bym chciał, nie moje patrzeć na Dunczyka
0
@Yosemite My mamy Duńczyka na 9-ce
0
@TeKa Myślę że dadzą radę jednak. Nie ma szans by wypuścili mistrza
0
@kamyk_23 dokładnie.
1
@toretto724 No tak bo wiecznie trzeba grac na zasadzie , przyjmij zastanów sie oddaj.
10
@sergio5 To nie talizman, po prostu świetnie gra w środku, można powiedzieć za dwóch.
1
Mam nadzieje ze na następne mecze wróci Sergi Roberto albo Dest. Mingueza niestety jeszcze nie ten level. Z drugiej strony Umtiti powinien zagrać w Pucharze za Lengleta.
1
@icon3520 Pytanie czy grał. Mało go było widać.
5
Ale Trincao mnie zaskoczył, jakby tak dziś potrafił grać w piłkę?
1
Te detale, gdyby nie TS to byłoby wszyscy out z Mingueza na czele. Na szczęście uratował na dupsko. Ale teraz ile umorzyliśmy meczy przez taki sytuacje obrony. To jest kosmos jakiś jakie my mamy krwawienie w obronie.
0
@CZAJUN_119 Przez 6-ciu. Włącz sobie powtórkę. :) Obrońca nie doskoczył, Riki mial piłeczkę wprost na główke.
2
Teraz tydzień prdl jak to Rysiek trafił na pustaka.
8
@Kwiatek1899 To co Bayern
0
No to szybko bronimy wyniku.
2
Modlić sie o 2-0 bo Umtiti coś wymyśli na koniec.
3
Ale ta piłeczką chodzi bez Messiego, nareszcie zespół jest, a nie wszystko do Leo. Brawo dużo sytuacji, pięknych zagra, w końcu wpadnie, mysle ze z 5-0 będzie
4
@Grubson06 Francuzi i Brazylijczycy dwa bratanki.
4
@Popitek12 Zejdź na ziemie, ty chyba nadal w Gimnazjum jesteś. Albo lecz kompleksy chłopie.
14
@Popitek12 Kobiety to gardzą 12cm. Tu sobie zmierz
0
@th@les Ale to chyba stare jest?
0
@matirix20 O, to mnie zaskoczyłeś. Teraz sprawdziłem metrykę i byłem przekonany, że on już emeryt. Wiec macie racje siano go wyniszczyło.
1
@Ghotti Też się zgodzę. Nawet dla nowych propozycje kontraktów były z kosmosu. Teraz mamy Duńczyka, którego będzie bardzo ciężko się pozbyć.
0
@AdiKingu96 Czy ja wiem czy pieniądze. Po prostu Peselu nie oszukasz.
1
@Maniek9444 Kolka Nerkowa. No szpital był 2 tygodnie przez to.
0
Z 2-0 na 1-3. Siatkówka kobiet mi się przypomina.
4
@Maker0 nie mają kasy, grają na czas.
9
@PatrykBarcelona Jak zaszczepimy kraj. Ok. 2024r
11
@Sergio_Devils Dest to jeszcze sporo sie musi nauczyć, a w ostatnich meczach nie grał dobrze. SR jest na ten moment jeszcze lepszym zawodnikiem, więc bardzo dobrze, że wraca.