1

@Vebrol Nie wszyscy, nie uogólniaj. Tak sam jak nie wszyscy sa za Ryskiem w tym klubie.

2

@Pilka_jest_okragla Przecież on na pustaka bramkę strzelił, ludzie :)

0

@jeyx77x Też bym chciał, nie moje patrzeć na Dunczyka

0

@Yosemite My mamy Duńczyka na 9-ce

0

@TeKa Myślę że dadzą radę jednak. Nie ma szans by wypuścili mistrza

0

@kamyk_23 dokładnie.

1

@toretto724 No tak bo wiecznie trzeba grac na zasadzie , przyjmij zastanów sie oddaj.

10

@sergio5 To nie talizman, po prostu świetnie gra w środku, można powiedzieć za dwóch.

1

Mam nadzieje ze na następne mecze wróci Sergi Roberto albo Dest. Mingueza niestety jeszcze nie ten level. Z drugiej strony Umtiti powinien zagrać w Pucharze za Lengleta.

1

@icon3520 Pytanie czy grał. Mało go było widać.

5

Ale Trincao mnie zaskoczył, jakby tak dziś potrafił grać w piłkę?

1

Te detale, gdyby nie TS to byłoby wszyscy out z Mingueza na czele. Na szczęście uratował na dupsko. Ale teraz ile umorzyliśmy meczy przez taki sytuacje obrony. To jest kosmos jakiś jakie my mamy krwawienie w obronie.

0

@CZAJUN_119 Przez 6-ciu. Włącz sobie powtórkę. :) Obrońca nie doskoczył, Riki mial piłeczkę wprost na główke.

2

Teraz tydzień prdl jak to Rysiek trafił na pustaka.

8

@Kwiatek1899 To co Bayern

0

No to szybko bronimy wyniku.

2

Modlić sie o 2-0 bo Umtiti coś wymyśli na koniec.

3

Ale ta piłeczką chodzi bez Messiego, nareszcie zespół jest, a nie wszystko do Leo. Brawo dużo sytuacji, pięknych zagra, w końcu wpadnie, mysle ze z 5-0 będzie

4

@Grubson06 Francuzi i Brazylijczycy dwa bratanki.

4

@Popitek12 Zejdź na ziemie, ty chyba nadal w Gimnazjum jesteś. Albo lecz kompleksy chłopie.

14

@Popitek12 Kobiety to gardzą 12cm. Tu sobie zmierz

0

@th@les Ale to chyba stare jest?

0

@matirix20 O, to mnie zaskoczyłeś. Teraz sprawdziłem metrykę i byłem przekonany, że on już emeryt. Wiec macie racje siano go wyniszczyło.

1

@Ghotti Też się zgodzę. Nawet dla nowych propozycje kontraktów były z kosmosu. Teraz mamy Duńczyka, którego będzie bardzo ciężko się pozbyć.

0

@AdiKingu96 Czy ja wiem czy pieniądze. Po prostu Peselu nie oszukasz.

1

@Maniek9444 Kolka Nerkowa. No szpital był 2 tygodnie przez to.

0

Z 2-0 na 1-3. Siatkówka kobiet mi się przypomina.

4

@Maker0 nie mają kasy, grają na czas.

9

@PatrykBarcelona Jak zaszczepimy kraj. Ok. 2024r

11

@Sergio_Devils Dest to jeszcze sporo sie musi nauczyć, a w ostatnich meczach nie grał dobrze. SR jest na ten moment jeszcze lepszym zawodnikiem, więc bardzo dobrze, że wraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?