tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pierwszy skład teraz, pierwszy garnitur, zero sytuacji z 2 liga. To jest..... Przykre
1
@fcbarcafan19 chyba raczej w 4 lidze szukać musimy
0
@arasz1819 Tak tak wiem,. Tak sobie tylko pisze, nie znam się zapomniałem
0
@BarSzy 15.prosze cie
0
Brawo!!! Hehe, jak tam mecz bez męczenia buły geniusze. Sezon przejściowy spokojnie
1
@fcbfan1993 Ja jestem z Gdyni wiec wiesz :)
0
@arasz1819 Ale w pierwszej czy drugiej części dogrywki zamkniemy? Przed meczem wszyscy pisali, że zamkniemy od razu mecz.
5
No nic czekam dalej aż zespół Koemana zagra bez męczenia buły. Nie wiem może Arke Gdynia im wysłać?
5
Rysiek lepiej zagraj dobrze. bo LR ma orgazm i się potnie jak słabo będzie. Good Luck
0
Pjanic skreślony.
0
https://www.facebook.com/1581146442115941/posts/3037573886473182/
Kobiety i Pilka. :)
0
@Quavosk Espanyol
0
@kuz Nie taki słaby rywal, a murawa podobno słaba.
0
@NaFazieHitman I co z tego? Liczy się co cała partia sobą reprezentuje, a liderzy Konfederacji za całkowita aborcja, za brakiem wsparcia w in vitro. No ale fanboje Konfy klaszczą Menzelowi no bo przecież walnął żarcik z Google. O otwarciu calkowitej gospodarki nie wspominając. Ciekawe gdzie ten geniusz będzie leczył 50 tys chorych dziennie.
2
@tobiasson92 Odpali się czarna strefa.
0
No przecież miał kosmiczny talent? Ja pisałem że inny klub też go zweryfikuje, między zespołami u21 a seniorska Pilka jest przepaść.
2
@LuisSalvano Oczywiście, że dotyczy. Przy Covidzie nie dadzą rady oszukać FFP. Chyba, że Mbappe odejdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rastafarnianin 3 banki to podstawa, sumarycznie pewnie z 10
1
Font to kampanie prowadzi wyborczą.
3
@BarcaInfo Pytanie ile zmienne, bo jak 7 baniek. To płacić 10 baniek teraz to głupota w naszej sytuacji.
1
@Szpenser więcej od Cou to i Zieliński by dał
0
@tobiasson92 problemy z cyferkami, jak to mnie nie dziwi :)
0
@SteuerFreiMoney Dawaj. Przyda się :)
0
@NaFazieHitman Jest Google, aha. Przekonał mnie.
0
@tomek8756 I chciałbym dodać że jest kompetentny i uczciwy. ***** TVN
0
Spoko reklama. :)
6
Bliscy od strony Leo, żony, psa, ogrodnika, czy rodzina dziennikarzyny ze sportu?
0
@kkbarca 415/6= 69mln. Można kupować tanio? Można?
0
W szczyt kolejnej fali. Yhy już to widzę