tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Ja nie głosuje za programem wyborczym , a przeciw Konfederacji i PIS. Jest ok pkt programu?
0
@Gall Pisze ci co powiedział Cou. Możesz wierzyć lub nie. "To Koeman mnie przekonał by wrócić do Barcelony. "
1
@Janas11224 Tuskowi na tej stronie mówi NIE
2
@Bykunn Nigdy przed Covidem nie spotkałem nikogo z maseczka na twarzy , a mieszkam w bardzo dużym mieście. Musiales dziwnie wyglądać
2
Przekonał mnie. Ma mocny projekt widzę. Cały czas konkrety.
0
@Gall Podobno Arsenal, Cou sam powiedział że to Koeman przekonał go do powrotu.
0
@Bobo25 A kościół? Można się modlić w domu czy nie?
0
@Avatarr Za Cou to Koeman sam powinien płacić. On chciał by wrócił.
1
@Dzemix111 Ja bylem juz nawet w styczniu na 7 dni. Zdecydowanie tak
4
Tusketsowi to mam wrażenie ze zależy by sie nie odbyły.
0
@macio_944 Jak ci stoi to nie ma co się martwić,
0
Ale wie, że wypłaty nie dostanie? :)
0
@Siergiej_Piputkin Za co jak w Marcu nie będzie kasy na pensje.
0
@Barca1992 Po prostu stworza 50 materiałów, że brak szczepionek to wina Niemców i Tuska.
0
@Tomo1989 No, a wyborów brak.
0
@Masterix Możesz nie trafiać i 50-ciu. Sędziowanie musi być dla wszystkich takie same, a kartka w 6 minucie ustawia troche inaczej gre. Ale nie zrozumiesz bo z białej strony tu przyłązisz i dupe zawracasz.
0
@Masterix No to mam nadzieje, że te sekundy na reakcje będa również tak samo interpretowane podczas meczy RM.
1
@kryhaa Jak czytam te ich bzdury to mam wrażenie, że dla nich to przyjaciel Leo, Amigos koniec wiedzy o wpływie Suareza na zespół. Masakra, tułając się po skrzydle. :)
0
@koszol A Barca nie? Nie ma szans na LL. My w rundzie rewanżowej oprócz AM mamy wszystkich na wyjeździe, a do tego gramy słabo.
2
@AdiKingu96 Aha u nas drewno z min 20 bramkami, a u innych jeden z lepszych napastników świata :)
0
@Tridente2015 Jak będzie inny sędzia to wygramy, wystarczy nie pozwolić AB na te zapasy
0
@Peciak żółta dla niego słuszna, ale porównajmy z decyzjami Manzano
2
@MesQueUnClub_87 Łzy leciały na tym filmie, rola Denzela majstersztyk.
0
@blaugrana1980 Widziałeś staty Luisa za EV? Ja żadnych problemów nie widziałem.
1
@NGTRX My ich nie porównujemy, porównujemy kogo oddaliśmy za darmo i z jaką 9-tka zostaliśmy.
6
Tak przed snem co myślicie o sędziowaniu dziś? Jak dla mnie dwa karne oczywiste. A najbardziej rozbawiła mnie sytuacja z żółta dla Busiego, w meczu z AB, łapali nas tak z 10 razy, 0 żółtych. Hiszpańscy sędziowie to katastrofa.
1
@Lionello U nas to nikt nie grał przy Setienie, do tego kontuzja u nie była. Rozumiem, że był czas na odejście, ale wpierw się kupuję kogoś w zamian.
1
@Witekk10 Gdyby Rysiek dobił piłeczkę jak FDJ to i z tego byście napisali, no ale znalazł sie tam. Macie straszna manie tego dzieciaka.
0
@4drian0 No i? Zobaczymy co Duńczyk zdziała z PSG.
1
@rocky5 Jak dla ciebie koleś który strzela powyżej 20 baniek nie ma formy, to co powiedzieć o Grie i Dunczyku?