1

@Survier Ja nie głosuje za programem wyborczym , a przeciw Konfederacji i PIS. Jest ok pkt programu?

0

@Gall Pisze ci co powiedział Cou. Możesz wierzyć lub nie. "To Koeman mnie przekonał by wrócić do Barcelony. "

1

@Janas11224 Tuskowi na tej stronie mówi NIE

2

@Bykunn Nigdy przed Covidem nie spotkałem nikogo z maseczka na twarzy , a mieszkam w bardzo dużym mieście. Musiales dziwnie wyglądać

2

Przekonał mnie. Ma mocny projekt widzę. Cały czas konkrety.

0

@Gall Podobno Arsenal, Cou sam powiedział że to Koeman przekonał go do powrotu.

0

@Bobo25 A kościół? Można się modlić w domu czy nie?

0

@Avatarr Za Cou to Koeman sam powinien płacić. On chciał by wrócił.

1

@Dzemix111 Ja bylem juz nawet w styczniu na 7 dni. Zdecydowanie tak

4

Tusketsowi to mam wrażenie ze zależy by sie nie odbyły.

0

@macio_944 Jak ci stoi to nie ma co się martwić,

0

Ale wie, że wypłaty nie dostanie? :)

0

@Siergiej_Piputkin Za co jak w Marcu nie będzie kasy na pensje.

0

@Barca1992 Po prostu stworza 50 materiałów, że brak szczepionek to wina Niemców i Tuska.

0

@Tomo1989 No, a wyborów brak.

0

@Masterix Możesz nie trafiać i 50-ciu. Sędziowanie musi być dla wszystkich takie same, a kartka w 6 minucie ustawia troche inaczej gre. Ale nie zrozumiesz bo z białej strony tu przyłązisz i dupe zawracasz.

0

@Masterix No to mam nadzieje, że te sekundy na reakcje będa również tak samo interpretowane podczas meczy RM.

1

@kryhaa Jak czytam te ich bzdury to mam wrażenie, że dla nich to przyjaciel Leo, Amigos koniec wiedzy o wpływie Suareza na zespół. Masakra, tułając się po skrzydle. :)

0

@koszol A Barca nie? Nie ma szans na LL. My w rundzie rewanżowej oprócz AM mamy wszystkich na wyjeździe, a do tego gramy słabo.

2

@AdiKingu96 Aha u nas drewno z min 20 bramkami, a u innych jeden z lepszych napastników świata :)

0

@Tridente2015 Jak będzie inny sędzia to wygramy, wystarczy nie pozwolić AB na te zapasy

0

@Peciak żółta dla niego słuszna, ale porównajmy z decyzjami Manzano

2

@MesQueUnClub_87 Łzy leciały na tym filmie, rola Denzela majstersztyk.

0

@blaugrana1980 Widziałeś staty Luisa za EV? Ja żadnych problemów nie widziałem.

1

@NGTRX My ich nie porównujemy, porównujemy kogo oddaliśmy za darmo i z jaką 9-tka zostaliśmy.

6

Tak przed snem co myślicie o sędziowaniu dziś? Jak dla mnie dwa karne oczywiste. A najbardziej rozbawiła mnie sytuacja z żółta dla Busiego, w meczu z AB, łapali nas tak z 10 razy, 0 żółtych. Hiszpańscy sędziowie to katastrofa.

1

@Lionello U nas to nikt nie grał przy Setienie, do tego kontuzja u nie była. Rozumiem, że był czas na odejście, ale wpierw się kupuję kogoś w zamian.

1

@Witekk10 Gdyby Rysiek dobił piłeczkę jak FDJ to i z tego byście napisali, no ale znalazł sie tam. Macie straszna manie tego dzieciaka.

0

@4drian0 No i? Zobaczymy co Duńczyk zdziała z PSG.

1

@rocky5 Jak dla ciebie koleś który strzela powyżej 20 baniek nie ma formy, to co powiedzieć o Grie i Dunczyku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?