0

@BarcaInfo Jest fanem Leo, ale dla kasy tez gra :)

0

@Holsik Wydaje ci sie.

0

@barcelonaLM A jakiś link, podrzucisz.

0

@FafitFCB Najlepsze, że nic nowego nie wyciekło. To kontrakt z kasa dla Leo, ale i kasa z wizerunku, premie itp, itd. Tuskets niech się weźmie za swoje zoo, a nie atakuje Laporte i zajmuje sie transferami.

1

@Przemek2323 Po co walczyć, ja chodzę na siłkę, znajdź na bank jakaś się otworzyła. Sensu w tym co odpr PIS nie szukaj.

0

@MaTt_BarcaFan On przyjdzie za darmo w wakacje. Tu o to chodzi. Czy płacić teraz czy za free

1

Font to taki jeb Pisior, wieczne populistyczne prdl. Mam dość tego kolesia.

0

@Wossi61FCB Zdominował ale kasę jaka wydaje na transfery

0

@Tomek_TF na start drugiej rundy. My mamy cholernie ciężkie wyjazdy na wiosnę. Kadra szczupła.

7

@AdiKingu96 o PK trzeba powalczyć o mistrza. Reszta dla mnie będzie ok

0

AM pierwsze, Sevilla drugie, Barca, RM to o 3 będzie się bić.

10

Chyba w zapasach kur. Bez sędziego ch. By ugrali

0

@ferdas_rawa Ja to wiem, ale Cytuje kolesia który ma za to odpowiadać :)

1

@german_17 "Barça będzie sprowadzała zawodników starszych niż 16 lat już z całej Hiszpanii oraz całego świata. " Czyli można chyba jednak. ?

0

"W projekcie Tito Blanco FC Barcelona będzie miała sieć scoutów rozsianych po całym świecie. Barça będzie jednak sprowadzała zawodników poniżej 16. roku życia jedynie z Katalonii. Tito Blanco nie jest bowiem zwolennikiem rozdzielania chłopców od ich rodzin przed 16. urodzinami." Z takim podejściem nie byłoby u nas Leo. Gratuluję.

0

@pele1282 człowiek który pitoli że grać w Barcy i iść do RM to nic złego to człowiek którego zdanie mam w dupie

2

Tak właśnie poprzedni zarząd wszystko niszczy. Ten Tuskets tylko to kontynuuje.

2

Niech wypożyczą, ale po co ta opcja? To my na pół roku przed końcem umowy mamy płacić 5+5 za młodziaka, a kolesia z długim kontraktem za 8 oddamy. Może na wypożyczeniu się ogarnie, jakość ma.

0

@Avatarr I daje wiecej niż Pjanic?

1

Bardzo dobrze, a nie prezesuje Tuskets

0

16 baniek na 3 lata. Bez kwoty transferu. Moim zdaniem dużo ale jakoś nie kosmicznie. Do tego brutto

1

Jak ze mogło być inaczej.

44

Tuskets sie panoszy jak prezes. Coś czuje że do Maja przeciągnie wybory

0

@arasz1819 Uf. Wielki mecz

0

@Rielan Spoko , po prostu jestem zmęczony oglądaniem jego. Te jego idiotyczne faule tak samo mnie wkur. jak Lenglet i ta jego gra

0

@Keson To ostatni jego mecz. Więc dotrwaliśmy

1

@Ghotti Obejrzyj z AB. Tam był szczyt

0

@neeed A kto ma wejść.

1

@Coutinho007 Żółtko wyłapał.

57

Ostatni mecz Minguezy mam nadzieję. Sergio Roberto Dest powrót.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?