tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Jest fanem Leo, ale dla kasy tez gra :)
0
@Holsik Wydaje ci sie.
0
@barcelonaLM A jakiś link, podrzucisz.
0
@FafitFCB Najlepsze, że nic nowego nie wyciekło. To kontrakt z kasa dla Leo, ale i kasa z wizerunku, premie itp, itd. Tuskets niech się weźmie za swoje zoo, a nie atakuje Laporte i zajmuje sie transferami.
1
@Przemek2323 Po co walczyć, ja chodzę na siłkę, znajdź na bank jakaś się otworzyła. Sensu w tym co odpr PIS nie szukaj.
0
@MaTt_BarcaFan On przyjdzie za darmo w wakacje. Tu o to chodzi. Czy płacić teraz czy za free
1
Font to taki jeb Pisior, wieczne populistyczne prdl. Mam dość tego kolesia.
0
@Wossi61FCB Zdominował ale kasę jaka wydaje na transfery
0
@Tomek_TF na start drugiej rundy. My mamy cholernie ciężkie wyjazdy na wiosnę. Kadra szczupła.
7
@AdiKingu96 o PK trzeba powalczyć o mistrza. Reszta dla mnie będzie ok
0
AM pierwsze, Sevilla drugie, Barca, RM to o 3 będzie się bić.
10
Chyba w zapasach kur. Bez sędziego ch. By ugrali
0
@ferdas_rawa Ja to wiem, ale Cytuje kolesia który ma za to odpowiadać :)
1
@german_17 "Barça będzie sprowadzała zawodników starszych niż 16 lat już z całej Hiszpanii oraz całego świata. " Czyli można chyba jednak. ?
0
"W projekcie Tito Blanco FC Barcelona będzie miała sieć scoutów rozsianych po całym świecie. Barça będzie jednak sprowadzała zawodników poniżej 16. roku życia jedynie z Katalonii. Tito Blanco nie jest bowiem zwolennikiem rozdzielania chłopców od ich rodzin przed 16. urodzinami." Z takim podejściem nie byłoby u nas Leo. Gratuluję.
0
@pele1282 człowiek który pitoli że grać w Barcy i iść do RM to nic złego to człowiek którego zdanie mam w dupie
2
Tak właśnie poprzedni zarząd wszystko niszczy. Ten Tuskets tylko to kontynuuje.
2
Niech wypożyczą, ale po co ta opcja? To my na pół roku przed końcem umowy mamy płacić 5+5 za młodziaka, a kolesia z długim kontraktem za 8 oddamy. Może na wypożyczeniu się ogarnie, jakość ma.
0
@Avatarr I daje wiecej niż Pjanic?
1
Bardzo dobrze, a nie prezesuje Tuskets
0
16 baniek na 3 lata. Bez kwoty transferu. Moim zdaniem dużo ale jakoś nie kosmicznie. Do tego brutto
1
Jak ze mogło być inaczej.
44
Tuskets sie panoszy jak prezes. Coś czuje że do Maja przeciągnie wybory
0
@arasz1819 Uf. Wielki mecz
0
@Rielan Spoko , po prostu jestem zmęczony oglądaniem jego. Te jego idiotyczne faule tak samo mnie wkur. jak Lenglet i ta jego gra
0
@Keson To ostatni jego mecz. Więc dotrwaliśmy
1
@Ghotti Obejrzyj z AB. Tam był szczyt
0
@neeed A kto ma wejść.
1
@Coutinho007 Żółtko wyłapał.
57
Ostatni mecz Minguezy mam nadzieję. Sergio Roberto Dest powrót.