tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Oczywiście ze tak, ale da sie sprzedać Firpo, menadzerowie potrafia grubo za drogo sprzedawać swoich piłkarzy, w szczególności w Anglii
0
@ShawnC https://www.dieroten.pl/art/show/bild-srodowisko-wernera-irytuje-sie-wysokie-zarobki-coutinho/31998
Od pewnego czasu spekuluje się też, że „Bawarczycy” będą
chcieli tego lata wypożyczyć Philippe Coutinho, którego macierzystym
klubem jest Barcelona. Dziennikarze zaznaczają, że Brazylijczyk zarabia
netto ponad 13 milionów euro rocznie, co w przypadku transferu
uczyniłoby go najlepiej opłacanym piłkarzem w FCB.
Netto wiec powyżej 20 baniek brutto.
31
@Janiama A po co komu Semedo za 30 baniek?. Menago potrafi sporo
5
@ShawnC Cou na pewno ma tak niski zarobek? Chyba 1 zjadłeś.
0
@Firestone 3/4 pensje. Więc wiesz.
0
@ObiektywnyKibic121 Obyś sie mylił, zajedzie ich.
0
@BarcaInfo A to jest drugi? Nie lepiej na podróży zaoszczędzić?
0
Czyli Roberto brak
0
@masq A co LVP, RM i inni mają łatwiej? Kalendarz zapchany, cieszmy się że tylko tylu ma kontuzje.
4
Dłużej Tuskets niech przedłuża wybory,
0
@avanes Kolejny będzie konkurs na pasek informacyjny na TVPinfo.
0
@BarcaInfo No właśnie mi się wydaje ze sa to zmienne, których nie koniecznie musimy płacić, ale wygląda strasznie.
0
@tItOveN_Juventus Dla mnie jest bz różnicy, Arthur czy Pjanic, ten sam level.
0
@BarcaInfo Ale było info że musimy to oddać? Czy to są zmienne, które musimy zablokować? Bo te 29 baniek do LVP to nie jest chyba jeszcze pewne ze względu na ilość meczy Cou.
1
@patry295 A co smarujesz codziennie że wiesz?
10
Komentarz usunięty
1
@kaamil1910 Na bank grubasy same, pewnie dlatego.
5
@Joe_Pesci Dlaczego może? , daj w jednym newse dla porównania.
0
@tobiasson92 A co z pająkami, mam troche w garażu.
25
@Joe_Pesci No a teraz daj cyferki obecnej partii rządzących z premiami, jazdami autami. Nie zapomnij o kosztach pilnowania Jarka, jego domu itp. Tu pewnie jest ciekawie. Jak już będziesz sprawdzał to nie zapomnij byłej premier sprawdzić i latanie wojskowym samolotem do domku. I tak mógłbym cały dzień.
0
@Tomek54321 Nie wiem, musisz pytać tego eksperta. :) To co teraz powiedzą ważący 119kg. :). Przed szczepieniem będą ważeni, :)
0
@Janiama 120kg przy 190 w góre to nie nadwaga. Debil, ciekawe na jakiej podstawie wyciąga takie wnioski, Covid sprząta ludzi ze specyficznym układem immunologicznym, sami eksperci nie do końca wiedzą w sumie których.
1
@y13 Tylko pożyczyć, ale nie oddam, bo nie mam.
2
@Fawrf Po pierwsze trzeba kogoś kupić a to prowizje, transfer itp, itd. Leo to wpływ marketingowy, sumarycznie możemy stracić a nie zyskać. Jest dużo więcej osób którzy nas kosztują a nic z nich nie mamy. Cou, Grie, Dembele, Umtiti tu trzeba szukać oszczędności bo wypłaty i reklamy to na bank spory minus. Cou to też zmienne które możemy być winni LVP.
1
Sporo kasy zarabiają kliniki na tych operacjach
0
@Janiama sprzedać wszystkich.
7
Dziś po raz 50-ty komisja zarządzająca powie Garcia tak, ale kto ma pożyczyć 5 baniek?
0
@Coutinho007 W programie na czekanie chyba
0
@Tomo_95 Tak i zależy mi by Niemcy nas wykupili, PO to gwarancja sprzedania nas wszystkim i wszystko.
1
@Survier Ja nie głosuje za programem wyborczym , a przeciw Konfederacji i PIS. Jest ok pkt programu?