tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubsoleon Neymar też chciał odejść z PSG, a gra. Za rok bedzie inny zarząd.
1
@Tomo1989 5 października będzie ostatnim dniem, w którym zespoły uczestniczące w Lidze Mistrzów i Lidze Europy będą mogły zarejestrować zawodników na fazę grupową.
1
@MaTt_BarcaFan Do końca Września jest okienko.
1
@BarcaInfo Da się głębiej wejść w d...?
0
@BarcaInfo Bardzo dobrze. Pokory złapie i zacznie grać.
14
Jeśli Messi potraktuje nasz klub w taki sposób, to zniszczy wszystko co stworzył.
0
@Bykunn patrz jak pójdzie na trybuny. Neymar też groził i pokornie gra
0
@BarcaInfo 500 baniek i niech idzie. 700 baniek klauzula, 70 mln zarobki i ciekawe za ile chce ta nasza legenda iść?
0
@BarcaInfo MC kupując Leo nawet na dwa lata to z 200 na marketingu zarobi. Niech już takich bidokow nie udają.
0
@Danny Gaucho Zajebisty projekt, załóż firmę, poproś kogoś by stworzył projekt, a jego celem będzie. Gorzej nie będzie :) Genialne
0
@Danny Gaucho A ty wierzysz?
0
@Tomo1989 Z Figo? A co Leo do Madrytu idzie?
0
@szkutnik91 Ale bzdura i ktoś da mu 30 baniek Netto.
0
@foczkyyyhg Dla ciebie każdy młody = znaczy mamy projekt? :) Setiene tez był projektem?
1
Ciekawe jakby LR zareagowała jakby Fati powiedział, że z uwagi na brak projektu odchodzi z Barcy. Ciekawe czy też by go tak obrażano jak Leo.
1
Cały świat pada do stóp Barcy. Gryzoń i Lautaro.
0
@Nieznajomy Tylko Mats on jest taki wspaniały, kasa go nie interesuje tylko miłość do klubu. A jak on ryknie w szatni to wszyscy będą grac niczym Ronaldo.
0
MD i wszystko jasne, zleconko z zarządu poszło.
0
@Fenelon A myślisz o co chodzi zarządowi? Oni po to te firmy wynajmują, oczerniać.
5
@marcin000019 A nie śpiewają Ter Stegen na kapitana? Dziwni
0
@TheGoldenEleven No i lecimy po LM. Cou przecież to taki kozak, że hohohohoho
0
@BarcaInfo Plotka Zarządu i juz kibice kupieni. :)
2
@tanaos nie porównuj tego średniaka z Leo
Cou nie był kluczowy w LVP, tam gra cały zespół.
2
@BarcaInfo całe 4 banki i jest ich
0
@BarcaInfo A ja bym był skłonny zrobić salto.
3
Bartek to jednak cudotwórca, dać odejść dwóm piłkarza pokroju Messi, Ney, to trzeba mieć talent
1
@Gaucho A zarząd rozliczysz? Transfery, afery, wynajmowanie firm by oczernialy piłkarzy itd? Leo nie walczy o pozostawienie Amigos jak twierdzisz, tylko o to by rewolucję zrobił nowy zarząd.
0
@Sysia11 no przecież wszystkich da się zastąpić, sam to piszesz.
1
@ksobi Przypomnij mi ilość troefow przed Messim. Takie 10-lat wstecz.
1
@Lisek Wymusza by zarząd złożył dymisję, to jest jego cel.