1

@Kubsoleon Neymar też chciał odejść z PSG, a gra. Za rok bedzie inny zarząd.

1

@Tomo1989 5 października będzie ostatnim dniem, w którym zespoły uczestniczące w Lidze Mistrzów i Lidze Europy będą mogły zarejestrować zawodników na fazę grupową.

1

@MaTt_BarcaFan Do końca Września jest okienko.

1

@BarcaInfo Da się głębiej wejść w d...?

0

@BarcaInfo Bardzo dobrze. Pokory złapie i zacznie grać.

14

Jeśli Messi potraktuje nasz klub w taki sposób, to zniszczy wszystko co stworzył.

0

@Bykunn patrz jak pójdzie na trybuny. Neymar też groził i pokornie gra

0

@BarcaInfo 500 baniek i niech idzie. 700 baniek klauzula, 70 mln zarobki i ciekawe za ile chce ta nasza legenda iść?

0

@BarcaInfo MC kupując Leo nawet na dwa lata to z 200 na marketingu zarobi. Niech już takich bidokow nie udają.

0

@Danny Gaucho Zajebisty projekt, załóż firmę, poproś kogoś by stworzył projekt, a jego celem będzie. Gorzej nie będzie :) Genialne

0

@Danny Gaucho A ty wierzysz?

0

@Tomo1989 Z Figo? A co Leo do Madrytu idzie?

0

@szkutnik91 Ale bzdura i ktoś da mu 30 baniek Netto.

0

@foczkyyyhg Dla ciebie każdy młody = znaczy mamy projekt? :) Setiene tez był projektem?

1

Ciekawe jakby LR zareagowała jakby Fati powiedział, że z uwagi na brak projektu odchodzi z Barcy. Ciekawe czy też by go tak obrażano jak Leo.

1

Cały świat pada do stóp Barcy. Gryzoń i Lautaro.

0

@Nieznajomy Tylko Mats on jest taki wspaniały, kasa go nie interesuje tylko miłość do klubu. A jak on ryknie w szatni to wszyscy będą grac niczym Ronaldo.

0

MD i wszystko jasne, zleconko z zarządu poszło.

0

@Fenelon A myślisz o co chodzi zarządowi? Oni po to te firmy wynajmują, oczerniać.

5

@marcin000019 A nie śpiewają Ter Stegen na kapitana? Dziwni

0

@TheGoldenEleven No i lecimy po LM. Cou przecież to taki kozak, że hohohohoho

0

@BarcaInfo Plotka Zarządu i juz kibice kupieni. :)

2

@tanaos nie porównuj tego średniaka z Leo
Cou nie był kluczowy w LVP, tam gra cały zespół.

2

@BarcaInfo całe 4 banki i jest ich

0

@BarcaInfo A ja bym był skłonny zrobić salto.

3

Bartek to jednak cudotwórca, dać odejść dwóm piłkarza pokroju Messi, Ney, to trzeba mieć talent

1

@Gaucho A zarząd rozliczysz? Transfery, afery, wynajmowanie firm by oczernialy piłkarzy itd? Leo nie walczy o pozostawienie Amigos jak twierdzisz, tylko o to by rewolucję zrobił nowy zarząd.

0

@Sysia11 no przecież wszystkich da się zastąpić, sam to piszesz.

1

@ksobi Przypomnij mi ilość troefow przed Messim. Takie 10-lat wstecz.

1

@Lisek Wymusza by zarząd złożył dymisję, to jest jego cel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?