tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr Czyli Leo zdecydował ze bedzie sąd. Pewnie przegra, ale jako że ma rok kontraktu to liczą ze wycenia odszkodowanie ma 200 baniek. I pewnie pokryje to MC.
2
@ViscaBarca123 Ma bardzo dużo racji. Wprdl spuszczają nam zespoły nie techniczne a te które grają presingiem i nie odstawiają nogi. Dlatego taki Busi w obecnych czasach jest zajeżdżany jak Junior
1
@Sisitoro Oficjalka la liga jest
1
@FCBKasza Pique też się wypowiada.
3
@BarcaInfo Wywiad mówił o czasach przed koronawirisem. 10.06 był przed startem sezonu. I o tym mówił Bartek. Ale skoro w kontrakcie wpisali datę to co ma wywiad do tego?
0
@FCBKasza Dlaczego?
2
@Szicek10 Na dziś ma umówione wybielanie zębów. Więc nie da rady
17
Jeśli chcą pozbyć się Luisa ale wypłacając pensje. To lepiej niech zostanie. To jest nadal świetny piłkarz
1
Ile ten jego ojciec leci. Mm wrażenie że z tydzień już leci
0
@MESSIah16 No z tym Valverde to 3/4 LR chciało odejścia od zaraz. Więc posłuchał kibiców.
0
@marcin000019 Można zarządowi wypomnieć wszystko, katastrofa przez wielkie K, ale 4-0 z LVP to piłkarze tylko i wyłącznie piłkarze.
4
@damian.09 Większość źródeł twierdzi, że za darmo odejść nie może. Gdzie jest prawda nie wiemy.
0
@pt9 Nagra ci filmik spokojnie. Powie o presji, o nowych wyzwaniach itp, itd.
0
@Mr8lack Chodzi mi o Leo. Nie o całokształt tego g.. zarządu
1
@PatrychoO wybór tego pana to był start klęski Barcelony
17
@zTx A Leo ma szacunek do kibiców? Kibicom też wyślę pożegnanie faxem?
0
@jakub1906 a co się dzieje wytłumacz mi.
0
@barcelonaLM Jeśli Leo odchodzi w taki sposób to pytanie czy szatnia aby na pewno zareaguje negatywnie jego odejściem.
1
@app23 On ma mnie i kibiców w d... Idzie na łatwiznę gdzie jest kasa, projekt, trener itd.
6
Piękne zakończenie kariery Leo w Barcelonie. Rozwiązał kontrakt przez Fax, podpiszę kontrakt z MC, zostawia klub w ruinie, a fanom nagra filmik na YT. Byłem jego wiernym fanem. Byłem.
0
@Sysia11 Nagra film i to załatwi sprawę. Według niego oczywiście.
0
@cules100pro Podobno niestety.
0
@kiper09 Żenujący sposób pożegnania sobie wybrał.
0
Z ostatniej chwili Leo stoi na światłach @Hesusiglesias
0
Gdyby tak było, to juz chłopa by nie było.
1
@wagabunda123_90 @Janiama dodaje ciebie byś poczytał drugiej strony medalu.
6
@Janiama To działa w dwie strony. Klub tez nie przewidział koronawriusa, braku kibiców, braku kosmicznego wpływu z biletów itd. Teraz Messi się zawija bo inni maja kasę, bo ma dość zarządu, zarządu który odejdzie jak chcę. Powiedział, ze odejdzie jak klub nie bedzie go chciał, a nie jak klub bedzie słaby. Idzie na łatwizne, słaby zespół to sobie idę. Jestem jego fanbojem, bardzo czesto za nim stałem murem, ale teraz, jak faktycznie odejdzie w tym momencie to zwykła ucieczka do klubu, który jest lepszy. Jako legenda powinien być na dobre i na złe.
0
Messi zgarniał 70 baniek- netto połowę. Nie można teraz dać mu odejść za 100-150 baniek, nawet z rocznym kontraktem. Chłop wszystko co stworzył teraz rujnuje
1
@Encore Jak odejdzie teraz to za jakie siano? 100-150 baniek. Zdecydowanie więcej stracimy na marketingu. Do tego kupienie kogoś też będzie przepłacone jak po Neymarze. Ja wierzę że Koeman to ogarnie i Messi jeszcze rok pomoże młodym
1
@BarcaInfo Dobrze robi. Wie że Messi to kosmiczne pieniądze z marketingu, które stracą.