0

@Avatarr Czyli Leo zdecydował ze bedzie sąd. Pewnie przegra, ale jako że ma rok kontraktu to liczą ze wycenia odszkodowanie ma 200 baniek. I pewnie pokryje to MC.

2

@ViscaBarca123 Ma bardzo dużo racji. Wprdl spuszczają nam zespoły nie techniczne a te które grają presingiem i nie odstawiają nogi. Dlatego taki Busi w obecnych czasach jest zajeżdżany jak Junior

1

@Sisitoro Oficjalka la liga jest

1

@FCBKasza Pique też się wypowiada.

3

@BarcaInfo Wywiad mówił o czasach przed koronawirisem. 10.06 był przed startem sezonu. I o tym mówił Bartek. Ale skoro w kontrakcie wpisali datę to co ma wywiad do tego?

0

@FCBKasza Dlaczego?

2

@Szicek10 Na dziś ma umówione wybielanie zębów. Więc nie da rady

17

Jeśli chcą pozbyć się Luisa ale wypłacając pensje. To lepiej niech zostanie. To jest nadal świetny piłkarz

1

Ile ten jego ojciec leci. Mm wrażenie że z tydzień już leci

0

@MESSIah16 No z tym Valverde to 3/4 LR chciało odejścia od zaraz. Więc posłuchał kibiców.

0

@marcin000019 Można zarządowi wypomnieć wszystko, katastrofa przez wielkie K, ale 4-0 z LVP to piłkarze tylko i wyłącznie piłkarze.

4

@damian.09 Większość źródeł twierdzi, że za darmo odejść nie może. Gdzie jest prawda nie wiemy.

0

@pt9 Nagra ci filmik spokojnie. Powie o presji, o nowych wyzwaniach itp, itd.

0

@Mr8lack Chodzi mi o Leo. Nie o całokształt tego g.. zarządu

1

@PatrychoO wybór tego pana to był start klęski Barcelony

17

@zTx A Leo ma szacunek do kibiców? Kibicom też wyślę pożegnanie faxem?

0

@jakub1906 a co się dzieje wytłumacz mi.

0

@barcelonaLM Jeśli Leo odchodzi w taki sposób to pytanie czy szatnia aby na pewno zareaguje negatywnie jego odejściem.

1

@app23 On ma mnie i kibiców w d... Idzie na łatwiznę gdzie jest kasa, projekt, trener itd.

6

Piękne zakończenie kariery Leo w Barcelonie. Rozwiązał kontrakt przez Fax, podpiszę kontrakt z MC, zostawia klub w ruinie, a fanom nagra filmik na YT. Byłem jego wiernym fanem. Byłem.

0

@Sysia11 Nagra film i to załatwi sprawę. Według niego oczywiście.

0

@cules100pro Podobno niestety.

0

@kiper09 Żenujący sposób pożegnania sobie wybrał.

0

Z ostatniej chwili Leo stoi na światłach @Hesusiglesias

0

Gdyby tak było, to juz chłopa by nie było.

1

@wagabunda123_90 @Janiama dodaje ciebie byś poczytał drugiej strony medalu.

6

@Janiama To działa w dwie strony. Klub tez nie przewidział koronawriusa, braku kibiców, braku kosmicznego wpływu z biletów itd. Teraz Messi się zawija bo inni maja kasę, bo ma dość zarządu, zarządu który odejdzie jak chcę. Powiedział, ze odejdzie jak klub nie bedzie go chciał, a nie jak klub bedzie słaby. Idzie na łatwizne, słaby zespół to sobie idę. Jestem jego fanbojem, bardzo czesto za nim stałem murem, ale teraz, jak faktycznie odejdzie w tym momencie to zwykła ucieczka do klubu, który jest lepszy. Jako legenda powinien być na dobre i na złe.

0

Messi zgarniał 70 baniek- netto połowę. Nie można teraz dać mu odejść za 100-150 baniek, nawet z rocznym kontraktem. Chłop wszystko co stworzył teraz rujnuje

1

@Encore Jak odejdzie teraz to za jakie siano? 100-150 baniek. Zdecydowanie więcej stracimy na marketingu. Do tego kupienie kogoś też będzie przepłacone jak po Neymarze. Ja wierzę że Koeman to ogarnie i Messi jeszcze rok pomoże młodym

1

@BarcaInfo Dobrze robi. Wie że Messi to kosmiczne pieniądze z marketingu, które stracą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?