0

@Mesi12 I as zapytał ich gdzie o opinię?

3

@Nicko To gdzie Ter Stegen był w przerwie meczu, skoro taki wzór, podpowiem w drzwiach szatni. Skoro taki wzór to czemu jak był potrzebny zagrał najgorszy mecz w życiu. Dlaczego jak przegrywamy to Messiego wina a nie jego?

21

Ney odchodzi dla kasy - zdrajca, opluł, faszysta, nigdy więcej Neya. Pochetino obraża cały klub oraz jego historie - dawać go na trenera. LR stan umysłu.

0

@Danny Gaucho Ja tam czekam aż odpala. W końcu odpala zobaczysz.

1

@Danny Gaucho A Ney! Widziałem jak pluł i nie przeprosił, menda jedna. :)

1

@Kurkmen Może kapitan MC w szatni nie przemówił? Pewnie z tego powodu odpadli?

0

@Herato Teraz albo nigdy

0

@Slazmi Oni chcą by ich przepraszał, że zostali opluci itp. Taki tam kompleks.

3

@zakazskretuwlewo Messiego za to można bo to ch. nie kapitan i przez to, że nie jest kapitanem przegrywamy w Europie.

2

@kkbarca Sam się zwolni to kasy nie dostanie.

0

@cules100pro Sport to i Smude dopisze by się o nich gadało

9

@Danny Gaucho Myśmy złego Dembele kupili kuźwa

0

@IronSanHybrid To samo będzie z niemiecka za rok

2

@robsesh z takim podejściem to Setiene też nie trafi wczoraj za Leo i Suareza z pierwszej połowy? Co by było gdyby w piłce nie istnieje

0

Tiki taka, posiadanie piłki wyjaśnione. Macie odpowiedź że piłka się zmieniła i kompletnie co innego teraz jest potrzeba. Dlatego ja nie chce Xaviego, na pewno nie teraz. Niemcy są walcem, lvp zarządzany przez Niemca bo oni grają piłkę oparta o kosmiczne przygotowanie fizyczne, przygotowanie pod przeciwnika oraz pressing.

0

@kodi77 Abidal, Grau i Setiene out. Na razie szukają trenera itp.

1

@TylkoBarca7273 Jeszcz szansa. Paradoksalnie wczorajsza porażka jeszcze bardziej go może do nas ściągnąć. Pique pakuję walizki, młody wie że ma szansę grać

0

@SHIBA Tylko cała LR w te ploty wierzy. Wystarczy się podpisać @lopez i oczernić jakiegoś piłkarza że ma wyjebke w Barcę i leci kosmiczna lawina krytyki. To jest bardzo słabe

1

@BarcaInfo Dziennikarze strzelają jak prdl. Jeden mówi tak, drugi dementuje. Nikogo nie i nie było w biurach ale oni wiedzą wszystko. Tylko wkurzają te komentarze

0

@DonMatteo901 Bo on pewnie woli bez. Po co mu, ministrant nie zajdzie

0

@monsterrize w drugim sezonie w Betisie wyleciał z hukiem.

0

@monsterrize Jak Setiene braliście też tak było. Brać Pimiente na rok i wybory i wtedy decydować. A nie znowu kontrakt pewnie trzy lata i mega siano na wypłatę

0

@klaudiusz_blau Trzy lata temu. Teraz gdy grają z nami presingiem to gowny artysta porażek.

0

@BarcaInfo To jest jego wypowiedź, czy ploteczka

1

Roberto jedzie na urlop, dramat, jak on może. Ludzie kur, za chwil kilka od razu przygotowania, oni muszą wyczyścić głowy, przed nowym trenerem itp. Albo newsy ze Monchu wyszedł głównym wyjściem. Pewnie jest tak zawsze że wychodzą tylnymi drzwiami ale dziennikarze wiecznie szukają byście ich znienawidzili. Piłka to zespołowy sport, oni są wszyscy winni, ale głównie artysta który to układa. Zapomnieć i czekać na nowy zarząd, trenera, piłkarzy itp.

1

@IronSanHybrid Kiedy wy zrozumiecie ze to trener jest motywatorem. Widzieliście ostatnio szatnie MC. Czy widzieliście by to kapitan tam szalał czy Pep? Messi jeszcze przed covidem powiedział że jak się nic nie zmieni to szybko wylecimy z LM. I się nie mylił. A TS? Jego chcecie na kapitana a nawet w szatni nie siedział. Tam nie ma zespołu, trenera, nic.

0

@VanBest Oczywiście że da. Setiene kompletnie nie wiedział co robi w Barcelonie.

5

@kkbarca O 360 raczej coś czuje. :)

0

@Pawlak1992 Ja też, ale styl kur przeszkadzał. Rozumiem wyj. za wyniki, mogli wytrzymać do końca sezonu to nie.

0

@itmustbejoke A co mu zrobił?. Puig ma się świetnie uwierz mi. Barcelona piękne miasto, wypłata zacna i robi to co kocha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?