tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trzeba brać Pimiente, zwołać wybory i niech nowy zarząd decyduję. Zdecydowanie nie Pochetino, czy da się bardziej jeszcze nas upokorzyć zatrudniając kolesia, który tak jechał po Barcelonie. ?
2
@Rewolucja123 Podpisz to jako @lopezmariano i wrzuć na Twiter, zobaczysz jak szybko zaczną wrzucac twój tweet i jeszcze wezmą go za pewniak, z wiarygodnych źródeł.
0
@kielon93 To może lepiej tworzyć tu zespół, jest sporo młodych, pozbyć się ze składu 5-6 dziadków i radość wróci. Legenda powinna kończyć karierę tutaj. Za rok koniec kontaktu, nikt go nie kupi teraz
0
@Bagsik88 thx nie wiedziałem
0
@RomanHoffer On za darmochę odchodzi. Więc Bartek może siebie ewentualnie wysłać do kokosa.
0
@socha Ta i zero zdjęć na lotnisku, jak TS podchodzi do kibiców wraz z zarządem? I nikt inny o tym nie pisze. Co za bzdury
6
@BarcaInfo Cytuję " Ten tego przepraszam ten tego, Setiene nie sprostał wyzwaniu więc mu dziękujemy, Abidal i Grau to główni winowajcy bo nie sprzedali i nie kupili nikogo ciekawego. My zarząd działamy i będziemy działać, mamy pomysł i go zrealizujemy, jesteśmy Barca i poradzimy sobie, wrócimy mocniejsi.
2
@Trojanek23 My jesteśmy gorsi od białych, zobacz jak o świętych krowach piszą kibice, najlepiej niech odejdzie 6-ciu dziadków na zasadzie wprdl z klubu. Nie ważne, że zasługują na pomniki za to co zrobili w ostatnich 10 latach. Było minęło, teraz "auwiderzejn". Dokładnie jak w RM się wywala gwiazdy. Jak juz słabi to wprdl. " Więcej niż klub " dotyczy również kibiców, wiec po równo z zarządem rozjechano motto Barcy.
Czy dziadki powinni odejść tak, ale w chwalę i podziękowaniu za to co zrobili.
0
@Kwiatek67 Za co? Messi odchodzi za friko.
3
@BarcaInfo A ja czytałem że Monchu. Ile tych tylnych drzwi jest ? :)
0
@Grubson06 Dostaną jutro i jak zwykle będą zdziwieni
0
@DarekFCBnaZawsze tu akurat się w 200% zgodzę.
0
@DarekFCBnaZawsze Oj mocne źródło. Jestem pierwszy który jedzie po płotach ale ten pan raczej nie plotkuje
1
@BarcaInfo wyraźnie to kibice go krytykują. A to było dla niego ważne. Więc mógł zmienić zdanie
1
@BarcaInfo skąd wiesz co myśli Messi.?
1
@BarcaInfo Stales się już ci dziennikarze, nie wiesz, piszesz a ludzie wierzą we wszystko. Raczej nie wiemy co Leo myśli teraz
2
@BarcaInfo I to jest źródło. Niech odejdzie LR też tego chce. Wiecznie jest winny wszystkiemu, nie idzie grać gdzie go znowu będą szanować
0
@jasiuZ ale oczywiście. W jednym pisze ze to grzech dla katolików i w drugim mówi że na pomnikach nie wolno wywieszać. Każdy pomnik rozumiem jest chrześcijanina w tym kraju? Dobrze wiecie o co mu chodzi.
2
@NGTRX dramat przegrał wszystko, nie wprowadził młodych, nie grał ładnie ani minuty.
0
@cinek090 o ch. Nie mam pytań :)
1
@klaudiusz_blau Jakie my kur,? Pokaż mi gdzie ci kazali wieszać, gdzie oni każą Ci żyj jak oni? W przeciwieństwie do skrajnej prawicy,, która dokładnie każe mi jak mam żyć. To że nie jestem za skrajna prawica to jestem Lewak?
12
"Nie chodzi o to, że wasza flaga kogoś obraża. To symbol grzechu. Zgodnie z nauką chrześcijańską to jest symbol grzesznego stylu życia. -Dziś słowa Bosaka. Co mnie obchodzi katolickie prdl? Nie jestem katolikiem, rozumiem że jak Konfederacja dojdzie do władzy to będę musiał żyć jak Katolik? Pacierz też będzie obowiązkowy.?
2
@bartekvisca W a co w piwnicy mają siedzieć? Ale kretyński komentarz.
0
@y13 za darmo może odejść.
0
@Jaca27 Kibice też.
2
@Lisek Piękne miasto, potężne wynagrodzenia i plaża. Im się nie chce grać.
0
@BarcaInfo co to za dziennikarz, jeśli to dziennikarz
0
@Kajtek77 I wtedy go zjedziecie ze rządzi Barcelona
1
@BarcaInfo Ta bo do Euro repra nie gra. Kur proszę cię, stek bzdur i tyle
21
@kacperek2005letsgo Jakie to wszystko proste Kacperku