tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@donleo12 Nie, będę kibicował Messiemu, ale Barca zawsze w serduchu z nim i bez niego.
0
@donleo12 nikt go teraz nie kupi jak ma rok kontraktu. On ma 33 lata, wątpię by ktoś dał 100mln i wypłatę. Ale kto wie. Dla mnie powinien odejść. Zarząd i tak zmienia się po sezonie więc dokładnie za rok, jak znowu wszyscy mają jego winic to niech lepiej odejdzie.
5
@BarcaInfo zwyzywali go, "ty Bartku ty" "jesteś u pani"
0
@BarcaInfo Dali im na Kebsa za zasługi. Na tyle zasłużyli, brawo zarząd.
0
@DizZ11 Musi to zrobić już teraz. Po prostu musi.
0
Na 6 miesiecy przed wyborami oni podpisują trenera na 3 lata! Jestem za Koemanem, ale to zwykłe dziadostwo Bartka.
0
@Thiago83 Setiene dla niego to najlepszy wybór, więc nie zawsze ma rację
1
@BarcaInfo Bo tak się powinno robić jak się kogoś chce. U nas o tym zapomnij, wszystko przez Agentów, Współpracowników itp
0
@avanes I rozumiem, że teraz pijesz do Koemana?
1
@blaugrana1980 Flick. Taki trener w BM podpowiem. Od razu dodam, że BM był tak samo w d.. przed nim, co była bardzo nie dawno, nie zmienił kadry, a w grze zmienił bardzo dużo.
66
Suarez jedną nogą w Ajaxie. - bardzo dobrze dla niego i finansowo dla nas. Ja tylko mam nadzIeje, że pożegnamy go z godnością legendy, dał nam niesamowicie wiele i zasługuję na ogromny szacunek kibiców i Klubu. Nie stańmy się Białasami, które w dup.. mają swoje legendy.
0
@prokofiew A jakieś przykłady dasz ?
8
@BarcaInfo Hehe to przestępstwo już. No to pograne w Juventusie. Zamknąć i dac przykład Brazylijskim piłkarzą, że to nie jest Karnawał.
0
@BarcaInfo Trener, który nie chce przyjść ? To się nie może udać. Brać Pimiente.
2
@BarcaInfo Brazol, oni są nie mozliwi.
2
Koeman ma autorytet i twardą rękę. Nie rozumiem co do niego macie. Najważniejsze by nie dawać kontraktu na lata, no i by wybory odbyły się w tym roku.
15
Konferencja przełożona na 14:00. Bartek pizzy nie zjadł jeszcze.
0
@Rust_Cohle Jaką kontuzję? Nic nie wiem, gra cały czas, a Suareza operowali.
0
Jest jakaś transmisja tej konferencji?
0
@Herato Wiesz, że on jest po operacji?
0
@BarcaInfo Nie nie zostaje, inni dziennikarze wiedzą lepiej. :D Nawet lepiej niż Pep
2
@buddy No na LE starczy
0
Niech kibice i zarząd biorą przykład.
2
@BarcaInfo Grubo dziennikarze jada. :)
0
Komentarz usunięty
0
@Zoker Przypomnij mi za co go zwolnili?
1
@Misanthrope Naciągane, że ja prdl. Nie wcale nie myślał co mówi.
Cytuje"– Nigdy nie będę menedżerem Barcelony ani Arsenalu, ponieważ jestem
tak utożsamiany z Tottenhamem i Espanyolem. Ponadto dorastałem w Old
Boys w Newell i nigdy nie będę zarządzał Rosario Centra. To moja
decyzja, ponieważ wolę pracować na farmie w Argentynie niż w niektórych
miejscach."
Czego w tej wypowiedzi nie rozumiesz? To nie jest tekst w stylu nie będę pracował dla Barcelony z uwagi na szacunek dla Espaniolu. Przeczytaj ostatnie zdanie.
1
@Hiacynk W d. mam jego kompetencje, obrażał cały Klub i to kilkukrotnie. Może Figo weźmy.
0
@normasubiektywna Zobacz na kibiców, Ney zdrajca ( jedyne co zrobił to odszedł ), ale Pochetino to najlepszy wybór :) Nie wierzę co czytam.
2
@MESSIah16 Jak bardzo trzeba mieć w d. Klub by chcieć takiego człowieka? Możesz mi powiedzieć jak szatani, nawet bez lesnych dziadków ma zaakceptować kolesia, który ich obrażał, a jak pracy nie ma to nagle jest fanem?