0

@donleo12 Nie, będę kibicował Messiemu, ale Barca zawsze w serduchu z nim i bez niego.

0

@donleo12 nikt go teraz nie kupi jak ma rok kontraktu. On ma 33 lata, wątpię by ktoś dał 100mln i wypłatę. Ale kto wie. Dla mnie powinien odejść. Zarząd i tak zmienia się po sezonie więc dokładnie za rok, jak znowu wszyscy mają jego winic to niech lepiej odejdzie.

5

@BarcaInfo zwyzywali go, "ty Bartku ty" "jesteś u pani"

0

@BarcaInfo Dali im na Kebsa za zasługi. Na tyle zasłużyli, brawo zarząd.

0

@DizZ11 Musi to zrobić już teraz. Po prostu musi.

0

Na 6 miesiecy przed wyborami oni podpisują trenera na 3 lata! Jestem za Koemanem, ale to zwykłe dziadostwo Bartka.

0

@Thiago83 Setiene dla niego to najlepszy wybór, więc nie zawsze ma rację

1

@BarcaInfo Bo tak się powinno robić jak się kogoś chce. U nas o tym zapomnij, wszystko przez Agentów, Współpracowników itp

0

@avanes I rozumiem, że teraz pijesz do Koemana?

1

@blaugrana1980 Flick. Taki trener w BM podpowiem. Od razu dodam, że BM był tak samo w d.. przed nim, co była bardzo nie dawno, nie zmienił kadry, a w grze zmienił bardzo dużo.

66

Suarez jedną nogą w Ajaxie. - bardzo dobrze dla niego i finansowo dla nas. Ja tylko mam nadzIeje, że pożegnamy go z godnością legendy, dał nam niesamowicie wiele i zasługuję na ogromny szacunek kibiców i Klubu. Nie stańmy się Białasami, które w dup.. mają swoje legendy.

0

@prokofiew A jakieś przykłady dasz ?

8

@BarcaInfo Hehe to przestępstwo już. No to pograne w Juventusie. Zamknąć i dac przykład Brazylijskim piłkarzą, że to nie jest Karnawał.

0

@BarcaInfo Trener, który nie chce przyjść ? To się nie może udać. Brać Pimiente.

2

@BarcaInfo Brazol, oni są nie mozliwi.

2

Koeman ma autorytet i twardą rękę. Nie rozumiem co do niego macie. Najważniejsze by nie dawać kontraktu na lata, no i by wybory odbyły się w tym roku.

15

Konferencja przełożona na 14:00. Bartek pizzy nie zjadł jeszcze.

0

@Rust_Cohle Jaką kontuzję? Nic nie wiem, gra cały czas, a Suareza operowali.

0

Jest jakaś transmisja tej konferencji?

0

@Herato Wiesz, że on jest po operacji?

0

@BarcaInfo Nie nie zostaje, inni dziennikarze wiedzą lepiej. :D Nawet lepiej niż Pep

2

@buddy No na LE starczy

0

Niech kibice i zarząd biorą przykład.

2

@BarcaInfo Grubo dziennikarze jada. :)

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker Przypomnij mi za co go zwolnili?

1

@Misanthrope Naciągane, że ja prdl. Nie wcale nie myślał co mówi.
Cytuje"– Nigdy nie będę menedżerem Barcelony ani Arsenalu, ponieważ jestem
tak utożsamiany z Tottenhamem i Espanyolem. Ponadto dorastałem w Old
Boys w Newell i nigdy nie będę zarządzał Rosario Centra. To moja
decyzja, ponieważ wolę pracować na farmie w Argentynie niż w niektórych
miejscach."

Czego w tej wypowiedzi nie rozumiesz? To nie jest tekst w stylu nie będę pracował dla Barcelony z uwagi na szacunek dla Espaniolu. Przeczytaj ostatnie zdanie.

1

@Hiacynk W d. mam jego kompetencje, obrażał cały Klub i to kilkukrotnie. Może Figo weźmy.

0

@normasubiektywna Zobacz na kibiców, Ney zdrajca ( jedyne co zrobił to odszedł ), ale Pochetino to najlepszy wybór :) Nie wierzę co czytam.

2

@MESSIah16 Jak bardzo trzeba mieć w d. Klub by chcieć takiego człowieka? Możesz mi powiedzieć jak szatani, nawet bez lesnych dziadków ma zaakceptować kolesia, który ich obrażał, a jak pracy nie ma to nagle jest fanem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?