tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston nie ma, są tylko ci co wczoraj wygrali, tylko to wczorajsze się liczy
0
@marcin62 no co prawica, żyć trzeba dalej.
2
@sehzade_wojciech11 pomyślmy, w pt sąd mówi nie rejestracji Olmo, Pua, w poniedziałek inwestorzy mówią tak.
15
Brawo dla Hubiego, no niestety dla połowy LR to zero, a nie sportowiec, no bo jak można nie wygrać z 4 rakieta świata, będąc 15 rakieta świata, wstyd, hańba, nie wracaj do domu. Popierd. To jest swoją drogą.
0
@BezglutenowyPedri przecież Laporta dał jasna informacje Leo, musisz odejść, koniec, finito.
0
@FcPortoFan1999 rok temu chyba też drugie miejsce.
0
@abram3k niby gdzie nie wytrzymał? Walczył do końca, przecież Hubi nie miał meczowej.
1
@FcPortoFan1999 tiebreak minimum już pewne, teraz presja na Amerykaninie
1
@FcPortoFan1999 wtedy 50/50 bo chyba tak statystyki wyglądają u Hubiego
1
Komentarz usunięty
1
@Nightraider może nie ma chętnych jak to zmienić, wiesz Krytyka jest prosta.
1
No to się dzieje.
Wszystkie ugrupowania opozycyjne w Barcelonie (w tym kandydaci na prezydenta FC Barcelony - Víctor Font i Camprubí) wspólnie żądają dymisji Joana Laporty i grożą wnioskiem o wotum nieufności
1
@okiemtypera_lucaxx95 czyli jak Leganes z nami wygrało, to Leganes jest lepsze od Barcy?
0
@mekston finalsy to wiesz jak wyglądała forma. Cinci to to fakt tam jest szybko jak tu.
0
@Mitch_Atleta czyli co obywatelstwo mamy mu zabrać? Czy zakazać grać? Bo nie jest top5? Jak są lepsi to gdzie są?
0
@okiemtypera_lucaxx95 może takie że to Iga piastowala jedynkę przez prawie dwa lata? A Coco przypomnij mi jak długo?
10
@Mitch_Atleta pokażesz mi gdzieś jakikolwiek wpis że go się kultuje? To nasz najlepszy tenisista, tyle, koniec historii, taki zawodnik do top15 i nic więcej. A to że mu Polacy kibicuja? Co nie mamy?
1
@Messibestplayerintheworld poprostu my potrzebujemy lewego skrzydła, a nie 5_tej 10tki. Ale Laporta się uparł
2
@BezglutenowyPedri ta wróciliśmy, ale po 31.12
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie jest po za zasięgiem, mecz był na styk, brakowało lepszego podania u Igi i wtedy to Coco miałaby problem.
@mekston w AO są najszybsze korty na twardej, zobacz że później też jest twarda nawierzchnia u Arabów i tam sobie Iga radzi, tu ma problem, bo jest naprawdę szybko, wręcz piekielnie.
0
@Litman jeśli będzie oferta, to się nie zastanawiać, bo jego cena będzie tylko spadać. To samo z Balde skoro jego agent mówi że ma sporo ofert, sprzedać
1
@adi7adi8 każdy mecz Huberta z Fritzem jest bardzo wyrównany. Nie ma co skreślać
0
@mekston na tej nawierzchni na razie Idze będzie ciężko z taką Gauff, na ziemnej i wolniejszych Iga jest lepsza
1
@michal26 cofnęła się, rok temu w pierwszym półroczu, naprawdę wyglądało to już nieźle, znowu wróciła do dużo wolniejszego, ciężko będzie jej walczyć w AO co pokazuje każdy mecz w UK, w każdym naprawdę walczy o każda piłkę, a serwis dał by jej spokój.
0
@michal26 serwis, tego jej brakuje by i na szybkich nawierzchniach walczyć z najlepszymi. Spokój jej daje przy swoim podaniu. A jak każdy swój gem walczy by wygrać to wtedy jest ciężko.
0
@partymaker Od 60 minuty pierwszy garnitur
0
Bilbao się męczy w PK, dobrze dla nas.
19
Zasłużenie, jedyny Złoty medal na Olimpiadzie. Przygotowała się perfekcyjnie, biła rekord swój ale i świata. Czego nie można powiedzieć o 80% sportowcach co tam pojechali.
0
@adi7adi8 No sumarycznie zawsze się pamięta ostatnie miesiące. W Czerwcu dostała by pierwsze miejsce, ale ostatnie miesiące i wpadka dopingowa wpłynęły na ocenę.
24
@Arden Widzisz co się dzieje w klubie? Ja mu się nie dziwie