tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gen frajerstwa to my mamy wkalkulowany. Mam dość oglądania Barcy. Obojętnie kto nie jest trenerem, cały czas to samo.
0
Gdzie jest Kur Balde. Dać tego Martina na koniec
1
Zmiany, potrzebujemy nowych piłkarzy do środka
1
Rafa-lewy-Fermin wyścig kto w gorszej formie ostatnio niestety. Musimy 3 wbić
1
Ja prdl przecież no musi to być gol. 3-0 i było by spokojnie
0
Dziś Rafa wylosował dzień, sprdl wszystko, potrzebujemy go.
0
@TridenteMSN tak a pokażesz ile z tego pilnowania przejął?
0
@Peniu Yamal ma problem z wykończeniem akcji. Nie pierwszy raz, młody niech się uczy, ale to musiał być gol
0
@Technik dziś Wojtek gra bo Pena złamał zasady. Więc los tak chciał
2
Ale to jak dramatycznie wygląda technicznie lewy to jego. Niestety wybiega do piłek co powoduje że każda jego strata piłki robi ryzyko dla rywala. To już wolałbym Ferrana tam
0
@TridenteMSN w którym miejscu?
1
@kanver_ piłka mu nie odpada i dał patelnie dwa razy Rafie. Obie Rafa sprdl
0
@ViscaelBarca2007 jak Cassado jest obok to ciężko nie wyłączyć Barcy. Taktycznie Valverde dał lepiej radę niż Flick, co jakoś nie jest dziwne. Wygrywamy przez indywidualnosc a nie grę
0
@Roni988 pod kontrolą? Niby w którym miejscu?
1
No co można napisać, źle gramy.
- stracony środek, Cassado czym dalej w las tym gorzej z każdym kolejnym meczem.
- Szczęsny robi robote
- napastnicy oprócz Yamala wyglądają jak Rasiak, każda piłka im odskakuje.
Potrzebny drugi gol a najlepiej dwa, na 0 z tyłu nie wierzę
1
Rafa bez formy ofensywnejj. Kur. Jak z AM mamy sytuację i marnujemy
0
Kuźwa, skuteczność, potrzebujemy tego
3
@marcin62 nie Tuska, a Tuska i Niemców.
1
O panie, Olmo moze grac, Szczesny na bramce. Same zdziwienie
1
@Arden na dziś pewnie nie ready. Ale Finał
2
@Messibestplayerintheworld Chyba lepszy byłby Torre od Olmo, Gavi bardziej defensywnie daje rade.
0
@Ferrari jeśli my się boimy Bilbao, to nie mam pytań. Wszyscy zdrowi, brak Olmo, brak awansu będzie ogromna porażka.
2
@tomek8756 każdy normalny to wie oprócz skrajności, ci zawsze widzą tylko swój czubek nosa
0
Uwielbiam Araujo, ale od dawna się gada o kontrakcie, kroku do przodu nie widać, pewnie dużo chcą, a ilość kontuzji jego jest za duża, te kontuzje zazwyczaj są długie. Skoro mamy 1,5roku to wydoic innych i zarobić
1
@Safrani Dunczycy to naziści, faszysci, pewnie szykuje się operacja specjalna.
2
No to super, obalenie zarządu, a co w zamian, a to mnie już nie interesuje. Taki trochę jak ten Brytol co UK wyprowadził z Uni, a później no to teraz sobie radzicie sami
1
@jacobFCB coś takiego obiecał? Głupek, zresztą pytanie co to klęska. Moim zdaniem będzie 4
3
@Kozinho. Jutro wrzuca w się Negreide, Olmo, dużo tematów zastępczych i włala wszyscy zapomną o Vinim
0
@Kozinho. No to ci wytłumaczę, bo to banalnie proste.
Prezes Rfef - Madryt
La Liga - Madryt
Szeryf sędziów - Madryt
CSD - Madryt
No i Perez z bardzo mocnymi koneksjami Madryt.
0
@escarabajo to nie ten pomyliłem, ten o którego coś tam negocjujemy kończy się kontrakt